Dětské rukavice s membránou Reima – seznamte se a vyhrajte!

Rubrika: Soutěže

Milovníci zimních sportů, stavění sněhuláků, koulování a dalších zimních radovánek, zbystřete! Rádi bychom vám představili kvalitní rukavice, které udrží prstíky vašich dětí v teple a suchu, zatímco si budou užívat sněhu. V nejbližších dvou týdnech je totiž můžete vyhrát v naší soutěži.
Soutěž jsme pro vás připravili společně s internetovým obchodem Outdoorbaby.cz, ve kterém si rukavice s membránou Reima můžete objednat.

Soutěž bude mít 3 výherce, každý z nich dostane od sponzora soutěže jeden pár kvalitních dětských rukavic v hodnotě 780 Kč a v barvě a velikosti dle vlastního výběru. Zapojit se do ní můžete od 8. do 21. listopadu.
Stačí najít na stránkách sponzora soutěže odpověď na jedinou jednoduchou otázku. Napovíme, že stačí pátrat v sekci „Na hory“.

Výherce bude jako obvykle vybrán ze soutěžících, kteří správně odpoví, na základě tipování. Vyhrává přesný nebo nejbližší vyšší tip. Ten můžete v průběhu soutěže jednou denně měnit.
Na soutěžní stránce snadno zjistíte, zda váš tip již byl překonán (a tudíž už s ním nelze vyhrát). Navíc jednou denně probíhá kontrola všech tipů, o překonání vás pak budeme informovat emailem.

Doporučujeme netipovat na začátku příliš vysoko a průběžně sledovat soutěžní stránku. Získáte tak přehled o tom, jak rychle tipy v soutěži přibývají a zvýšíte svoje šance na výhru.

O co tedy soutěžíme?

Jak už bylo řečeno, vyhrát můžete troje dětské rukavice s membránou Reima v hodnotě 780 Kč.

Rukavice jsou vyrobeny z nepromokavého, větruodolného a prodyšného materiálu s membránou Reimatec. Kolem zápěstí jsou opatřeny páskou na suchý zip, aby držely a nesklouzávaly. Snadno se nasazují, díky své délce umožňují překrytí rukávu a tím zaručují ochranu proti dešti a sněhu.
– vodní sloupec 10.000 mm
– prodyšnost 5.000 g/m2/24h
– oděruodolnost 25.000 cyklů
– zateplení 225 g
– vyztužená dlaň
– podšívka X-Static (materiál s podílem stříbra, který udržuje výborný tepelný komfort a zároveň zajišťuje, že rukavice nebudou cítit potem)

Do neděle 13.11. navíc probíhá AKCE 2+1 (kupte 3 páry jakýchkoli rukavic REIMA a nejlevnější z nich dostanete zdarma). Více info na www.outdoorbaby.cz.

Pokud Vás rukavice zaujaly, neváhejte a zpojte se od 8. do 21.11.2011 do naší soutěže:

Toto taky stojí za přečtení!

[Soutěž] Srdce Aporveru

Startujeme další soutěž pro milovníky knih. Tentokrát dostanete vydatnou dávku dobrodružství. Na své si přijdou ti úplně nejmenší, mladší

Čtu dál →

Nevychováváte je stejně! … i když si to myslíte

Tak to prostě je! Můžete se o to snažit sebevíc, ale nikdy nebudete všechny své děti vychovávat stejně.

Čtu dál →

Deník prvňáčka: listopad a prosinec

Při našem posledním setkání jsme se loučili s tím, že dcerka měla neštovice a všichni jsme s napětím čekali,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

  • Anonymní

    jéé, mě chyběl zřejmě jeden bodík v tipu:-) gratuluji výherců a přeji pěkně ruce v teple!

  • Petra

    Soutěž jsem právě vyhodnotila, jména výherců najdete ZDE.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist