LDT Velké Skaliny – Spousta zábavy pro Vaše děti

Rubrika: Soutěže

Prázdniny se kvapem blíží. Určitě si mnozí z Vás říkají, jaký progam vymyslet pro Vaše roztomilá dítka. Buďme k sobě upřímní, každý z nás by si rád udělal čas sám na sebe, odpočinul si od každodenních rutinných záležitostí, které Vás zaneprázdňují po celý školní rok.
My pro Vás máme řešení…

foto

Přicházíme s nabídkou táborů s dlouholetou tradicí, v malebném prostředí Novohradských hor. Náš tábor je umístěn v krásné přírodě podhůří Slepičích hor poblíž obce Velké Skaliny cca 10 km od Kaplice.

foto Jako každý rok je možnost výběru ze čtyř běhů. Je na Vás, který si vyberete, který Vám bude vyhovovat Každý běh je jinak programově zaměřen. Pro velký ohlas u dětí a jejich rodičů byla i letos zařazena celotáborová hra týkající se Harryho Pottera, a to dokonce dvakrát. (1. a 3. běh). Kdo nerad kouzlí, může zachránit Zemi s Machem a Šebestovou (2. běh), či být v kosmickém týmu Space Jam (4.běh). V rámci 3. běhu je pro dobrovlníky připraven vojenský výcvik u jednotky US ARMY SPECIAL FORCE, který prověří Vaši pohotovost, vytrvalost, mrštnost a týmového ducha.
Stačí si jen vybrat z naší programové nabídky, kterou naleznete na našich stránkách. Samozřejmostí každého běhu je dohled profesionálního zdravotníka, pravá česká kuchyně (podotýkám výborná- naše heslo: “Nikdo nikdy tady hladem netrpí :-)”), profesionální přístup vedoucích, kteří mají dlouholeté zkušenosti s dětmi.

Odjezdy na tábor se uskutečňují z Prahy, Tábora a Českých Budějovic. 14-tidenní pobyt již od 3590 kč, při hotové platbě v kanceláři sleva.

fotoPro školy nabízíme možnost provozu škol v přírodě, školních výletů, jarních prázdnin, výcvikových kurzů, ať již sportovního nebo jiného zaměření, a mnoha dalších akcí. Okolní příroda skýtá nepřeberné množství výletů do Kaplice, Benešova nad Černou či Českého Krumlova. Jen si vybrat.
V areálu objektu jsou k dispozici hřiště na fotbal, basketbal, volejbal, soft, tennis. Velké Skaliny jsou také oblíbeným místem cyklistů. V horkých dnech je možné koupání v nedalekém přírodním rybníce. Pro výuku jsou připraveny dvě učebny.
Využijte naší nabídky za velmi přijatelné ceny.

Kontakt
tel. 777 132 640, 608 132 640
mail: info@velkeskaliny.cz
www.velkeskaliny.cz

Pobyt na táboře ve Velkých Skalinách dle vlastního výběru můžete
VYHRÁT až do 18. června v soutěži na magazínu Perlorodky – ZDE.
Hodně štěstí!

Ohlasy dětí a rodičů

“…bylo to s váma super, příští rok se těším znovu na skvělý hry a nový kamarády…”

Anička z Prahy

“Musím konstatovat, že jsem byla velmi spokojena s vaším táborem. Profesionální přístup, krásné prostředí, denní zpravodajství na vašich webových stránkách. Příští rok nebudu váhat s výběrem tábora. Děkuji a přeji mnoho úspěchů v dalších letech.”

Jana Petrášková, Praha

“…tak tohle byl fakt nejluxusnější tábor, škoda, že už tenhle rok jet nemůžu, tak snad jako praktikant. Díky za skvělý zážitky.”

Robert Balák, Tábor

“…Děkujeme celému týmu Letního tábora Velké Skaliny, zejména p. Ing. Kosovi za profesionalitu, ochotu při telefonické domluvě. Velmi jsme si zde školu v přírodě užili.poznali jsme nepoznané, všem tuto lokalitu doporučejeme. Ještě jednou díky.”

Třída tercie, Osmileté gymnázium Buďánka o. p. s, Praha

“..na váš tábor jsem narazila náhodně, fakt jsem nelitovala, bylo to dobře organizovaný, celotáborová hra se mi líbila, nejvíc jsem pochutnávala na druhejch večeřích, to byla bomba.”

Káča Novotná, České Budějovice

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist