Křížem krážem… vyhrajte průvodce po ČR

Rubrika: Soutěže

Už dříve jsme vám představili nejnovější průvodce z řady Křížem krážem z nakladatelství Fragment. Tentokrát bychom vám rádi přiblížili celou řadu a zároveň vás upozornili na soutěž, ve které můžete jednotlivé tituly vyhrát…

náhledKřížem krážem po českých horách
pěšky i na kole

Objevte krásy českých hor! Vydejte se na kole nebo pěšky do nejzajímavějších oblastí. Nechte se inspirovat desítkami tipů na výlety do nejzajímavějších regionů. Každý tip obsahuje vedle poutavého popisu cílů také fotografie, mapku a praktické informace o náročnosti terénu, doporučené trase i internetových odkazech.Tipy jsou doplněny praktickými radami pro každého cyklistu a turistu.
Formát 148×210 mm, 152 str., 229 Kč

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledGolf křížem krážem po Česku

Inspirace pro všechny golfisty! Objevte všechna golfová hřiště v Čechách, na Moravě i ve Slezku. Průvodce přináší golfistům přehled velkých i malých areálů, s jejich popisem a barevnými fotografiemi. Navíc je u každého hřiště připojena stručná informace o dalších zajímavostech a aktivitách v okolí a tak můžete za golfem vyrazit s celou rodinou.
Formát 148×210 mm, 152 str., 249 Kč

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledNa kole křížem krážem po Čechách

Znáte cyklisticky nejatraktivnější oblasti Čech? Vyberte si z 45 zajímavých tipů, které jsou doplněny fotografiemi a mapkami. Nechybí ani komplexní praktické informace o vlakovém či autobusovém spojení, terénu a doporučené trase. Průvodce, který obohatí vaše výlety na kole!
Formát 148×210 mm, 128 str., 229 Kč

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledNa kole křížem krážem po Moravě a Slezsku

Objevte krásy Moravy a Slezska na kole! Nechte se inspirovat 33 tipy na výlety do nejzajímavějších regionů. Každý tip obsahuje vedle poutavého popisu cílů také fotografie, mapku a praktické informace o vlakovém spojení, náročnosti terénu, doporučené trase i internetových odkazech.Tipy jsou doplněny praktickými radami pro každého cyklistu.
Formát 148×210 mm, 128 str., 229 Kč

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledNa koni křížem krážem Česku

Nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu! 40 tipů na výlety po Čechách a Moravě je určeno všem milovníkům koňského sedla, ať jste začátečníci nebo pokročilí. Každý výlet obsahuje vedle popisu také fotografie, mapku a praktické informace, kde je možné si v dané lokalitě koně půjčit. Čeká vás romantika i dobrodružství. Neváhejte a zkuste něco nového!
Formát 148×210 mm, 128 str., 229 Kč

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledNejznámější filmová místa – křížem krážem po Česku

Vydejte se po stopách českého filmu! Zajímá vás, kde se natáčely nejznámější české filmy a pohádky? Tipy na výlety vás zavedou na místa, kde se točily pohádky Popelka nebo Pyšná princezna. Dovedou vás tam, kde se kochal doktor ve filmu Vesničko má středisková, nebo se můžete vykoupat v rybníce pod skalou jako malý Vašek z filmu Jak dostat tatínka do polepšovny. Navštivte místa, které znáte z televizní obrazovky a staňte se pro jednou filmovou hvězdou!
Formát 148×210 mm, 128 str., 229 Kč

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledS dětmi křížem krážem po Čechách

Znáte nejatraktivnější místa, která stojí za to navštívit s dětmi? Vyberte si z 50 poutavě podávaných tipů s barevnými fotografiemi a mapkami. K tomu využijte podrobné návody, jak připravit dokonalý rodinný výlet nebo jak si postavit prázdninový dvoukolák. A jako bonus získáte přehled her, kterými si lze putování s dětmi ještě více zpestřit.
Formát 148×210 mm, 128 str., 229 Kč

Knihu si můžete objednat ZDE
Všechny uvedené tituly můžete vyhrát v průběhu prázdnin na serveru Akce-Novinky.cz. Stačí se zaregistrovat a vložit v průběhu jednoho týdne co nejvíce pozvánek na akce pro děti a/nebo rodiče. Více informací o soutěži najdete ZDE.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

 • Petra Vymětalová

  Ještě zítra se můžete zapojit do soutěže o průvodce Na kole křížem krážem po Čechách – v tuto chvíli na výhru stačí vložit 3 pozvánky na zajímavé akce.

  Více ZDE.

 • vesticka

  Vypadá to, že to bude pěkná a praktická knížka !!!

 • Petra Vymětalová

  Od 28.7. do 3.8. soutěžíme o průvodce S dětmi křížem krážem po Čechách.

  V minulém týdnu k výhře stačilo vložit jedinou pozvánku – zapojíte se?

 • Petra Vymětalová

  Tak jsem právě vyhodnotila první soutěžní týden a zdá se, že průvodce Na koni křížem krážem po Česku nebyla zrovna nejatraktivnější cena – na výhru stačilo vložit pouhé 4 pozvánky.

  Co takhle Křížem krážem po českých horách? – nalákám vás k vkládání?

  Nebo opravdu o žádných akcí pro děti nebo rodiče nemáte tušení?

  PS: Abyste se přesvědčili, že šance nejsou vůbec špatné, koukněte čas od času na soutěžní stránku, průběžně zveřejňujeme, kolik pozvánek zatím vložil vedoucí soutěžící.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist