Kdo nehraje, nevyhraje

Rubrika: Soutěže

Už jste někdy něco vyhráli? Možná si myslíte, že to ani nemá cenu zkoušet, protože zrovna Vy to štěstí prostě nemáte. Jenže to nikdy nezjistíte, pokud to nezkusíte…


Nemám v úmyslu nutit Vás vsázet horentní sumy a doufat, že se na Vás usměje štěstí v podobě mnohamilionového Jackpotu. Co ale vyzkoušet svoje šance na výhru s minimální investicí? Jediné, co investujete je totiž Váš čas.
Možná jste vytušili správně – chci Vás nalákat na soutěže, které tu probíhají. Nevyhrajete sice žádné závratné sumy, ale na ověření toho, že opravdu máte šanci vyhrát, to třeba postačí.

Soutěží tu probíhá hned několik, různě se obměňují, takže se zaměřím jen na dvě nejnovější. K těm dalším Vám třeba připíšu pár tipů příště.

1. KLUBková soutěž – je určená jen členům našeho KLUBka a potrvá přinejmenším do konce tohoto roku. Rozdělili jsme ji na různé etapy – vítěze budeme vyhlašovat každý měsíc, čtvrtletně (květen – červen, červenec – září a říjen – prosinec) a celoročně.
V soutěži sbíráte klubíčka za to, že se zapojujete aktivně na těchto stránkách. Jak jich tedy získat co nevíce?
– hlídejte si, abyste byli vždy přihlášení (poznáte to v horním barevném proužku – mělo by tam červeně svítit Vaše jméno)
– aspoň jednou denně si otevřete stránku KLUBkové soutěže (odkaz je v pravém sloupci každé stránky mezi aktuálními soutěžemi) – za návštěvu stránek KLUBka totiž získáváte klubíčko
– odpovídejte na jednoduché otázky a plňte lehké úkoly, které na stránce soutěže najedete – možná trošku času, ale nejsou v tom žádné chytáky ani komplikovanosti, kromě toho je zde značně velký klubíčkový zisk
– bodujte články do soutěže o příspěvek měsíce – jakmile přečtete článek, pod kterým je políčko pro bodování, stačí vybrat odpovídající počet bodů, ve chvíli, kdy kliknete na „ok“, přibude Vám další klubíčko
– čtěte si dotazy v našich poradnách a máte-li s danými problémy nějakou zkušenost, podělte se o ni
– pošlete nám své oblíbené recepty, písničky, pohádky, říkanky, napište, jak si hrajete se svými dětmi, co a jak tvoříte
– podělte se o své zážitky s dětmi či názory ve vlastním článku
– účastněte se našich soutěžích – i za pouhou účast v nich totiž můžete získat další klubíčka

2. Znáte Vaše děti? – prostřednictvím této soutěže bychom Vám rádi přiblížili naše stránky.
Pátrání po správných odpovědích na 20 testových otázek sice bude časově trošku náročnější, ale věřím tomu, že při této exkurzi objevíte i různá „zákoutí“ našich stránek, která by jinak unikla Vaší pozornosti (možná by to byla škoda – nebo ne?).
Na závěr nezapomeňte připsat svůj tip, kolik čtenářů si nás najde 13. května.
Kromě slíbených cen pro tři nejúspěšnější, získáte minimálně 5 klubíček do KLUBkové soutěže, což není zrovna málo, dalších 5 klubíček se Vám přičte, pokud na všech 20 otázek odpovíte správně.
TIP: Všechny odpovědi si na stránkách raději ověřte, ne vždy je odpověď tak logická, jak by se zdálo. Skutečně všechno se tu dá dohledat, nic není třeba tipovat.

Říkáte si, proč to všechno píšu, když už to tu alespoň jednou je v pravidlech každé ze soutěží? Vedly mě k tomu dva důvody – jednak upozornění, že pravidla jsou sepsaná dost nesrozumitelně, jednak můj vlastní pocit, že Vás soutěže zatím dostatečně neoslovily, tudíž je třeba Vám je trochu přiblížit.
Takže, jak to vidíte? Nalákala jsem Vás aspoň trošku?

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Ta nejmenší miminka cítí lásku skrze dotek

Něžný dotek je nesmírně důležitý pro vytváření vzájemného vztahu rodiče s miminkem. Novorozenci ještě nemají plně vyvinutý zrak a o

Čtu dál →

Jak vybrat postel do dětského pokoje?

Výběr postele je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí při zařizování dětského pokoje. Pokud má dítě ničím nerušený a kvalitní spánek,

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (17 vyjádření)

 • Co se týká výher tak já jsem asi moc štěstí neměla.Mám asi štěstí v lásce a výhry se ke mně otáčí zády.

 • Tak už jsem na to přišla,jak dostávat klubíčka…
  No,nejsem holka šikovná???

 • Ale stejně nechápu,jak někdo za měsíc může nahrár přes 300 klubíček. Snad na to časem přijdu a taky to doženu. Měla jsem zálusk na toho super jezevčíka…

 • Petro,já jsem možná špatně koukala,jak jsem psala ,že jsem viděla 1000 klubíček. Asi jsem koukala na roční vyhodnocení a pak na měsíční. Omlouvám se….

 • Petro, tak teď si mě zase potěšila! Musím číst důkladněji. díky za dobrou zprávu. 🙂

 • Petra Vymětalová

  zebro, s tím počtem klubíček jsi mě trochu vyděsila 🙂 to nebylo 999 a 1000, ale 99 a 100…
  Ale k věci – ano, klubíčka se mohou i odčítat. Ubírám je já. Odečítám je např. když někdo pošle nějaký převzatý příspěvek. Za odeslání nového článku se totiž automaticky přičte 6 klubíček, jenže za převzatý článek jsou jen 3 (nebo dokonce 2, když je to překopírované odjinud), takže musím dodatečně klubíčka odečíst. Stejně tak to funguje při odeslání říkanky, písničky apod., která už na stránkách je.

 • Nevím,jestli moje otázka patří sem,ale zkusím to. Dívala jsem se na klubkový konto a řekla bych,že tam na prvním místě měli přes 1000 klubíček. Dneska už je na prvním místě jen z 999 klubíčky. Dají se klubíčka odečítat nebo jsem se spletla?

 • Petra Vymětalová

  Kicul,

  nenech se zmýlit – první čtvrtletní kolo končí už posledního června!

  Do celoročního kola máme bohužel zatím jen tři ceny. Ale třeba se nám podaří sehnat i nějaké další. Ostatně do shánění cen se můžete zapojit i Vy, je to mimo jiné další způsob, jak získat nějaké to klubíčko 😉

 • Díky Petro,
  za povzbuzení. Určitě se nevzdám, budu soutěžit dál. a doufám, že na mě ve finále zbyde aspoň to šesté místo, ale konec je daleko……

 • Petra Vymětalová

  Kicul,

  tak to mě mrzí, rozhodně jsem neměla v úmyslu tímto článkem nikoho naštvat 😉
  Když koukneš na datum, uvidíš, že byl sepsán krátce po zahájení soutěže. Vznikl právě z toho důvodu, že jsem byla upozorněna, že ta pravidla nejsou moc jasná. A taky proto, že zájem o soutěž zpočátku byl dost slabý, což by mohlo ohrozit její existenci – no uznej – komu by se líbilo sponzorovat soutěž, které se účastní pět lidí? A bez sponzorů to prostě nejde…

  A jak na to koukám, vedeš si dobře, takže ta tvoje šance na výhru zas tak malá není. Krom toho ve čtvrtletním kole máme momentálně 6 cen, takže i za šesté místo dostaneš od nás dáreček.

  S chutí do toho!

 • Petro, to jsi mě teda naštvala, že si sepsala všechny soutěže a to, kde se dají sbírat klubíčka:-)))) Já jsem totiž v životě nic (kromě pár desetikorun na stírací losy:-) fakt nic nevyhrála! Takže se teď kojím nadějí, že třeba budu mít štěstí na Vašich dětech a umístím se mezi prvníma třema tady. No teď teda nevím – bude nás teď hodně soutěžících a já zas ostrouhám. Ach jo, to je ten osud 🙂

 • Já soutěžím všude možně,kde se dá. Jak na internetu,tak v časopisech na křížovky. Už jsem párkrát vyhrála,dostala jsem batoh,balíček vlhčených ubrousků,tažku kosmetiky,plyšáka,vstupenky na koncert,tričko, apodobně. Už si to všechno nepamatuju.Každý dáreček asi potěší,ale největší radost jsem měla při výhře va víkend v hotelu v Karlových Varech.

 • Petra Vymětalová

  … a ještě jedno lákadlo – v soutěži Znáte Vaše děti? máme zatím jen jednoho soutěžícího, kterému se podařilo správně zodpovědět všech 20 otázek! Šance na výhru je tedy opravdu vysoká.

 • Petra Vymětalová

  Vandulo,
  nechci ti kazit radost z výhry, ale musím poznamenat, že možná částečně zapůsobil i fakt, že účast v soutěžích je poslední dobou dost slabá, což mě právě vedlo k sepsání tohoto článku.
  Každopádně držím palce i v dalších soutěžích, ta nejnovější začne už zítra!

  Andreo,
  k těm všem výhrám nezbývá než gratulovat. Nejspíš budeš dítě štěstěny 🙂

 • Teda Andreo, to jsem se zase nasmála :-))). Ale neboj, na těhle stránkách ti další výhra kondomů asi nehrozí :-))).

 • Já už vyhrála párkrát v životě. Mojí největší výhrou byli v roce 98 2 vstupenky na muzikál Evita do Prahy, pak jsem vyhrála nějaké drobnosti a nejkurioznější výhra byla 5balíčku kondomů Durex+triko s logem Durex+stříbrná spermie Durex a to jsem vyhrála v době, kdy jsem byla asi 5měsíců těhotná. Další výhry byli knihy (1 za Příspěvek měsíce na těchto stránkách) a jiné dárky, co potěší, ale i malou finanční hotovost na stírací losy…:o))

 • Abych pravdu řekla, patřím k lidem, kteří zásadně nic nevyhrají. Nevím čím to je, ale tady jsem vyhrála už dvakrát, což je pro mě malý zázrak. Takže doufám že mě štěstí a manžel neopustí :-))).

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist