Kdo hledá, najde – pravidla staronové soutěže platná od 1.7.2009

Rubrika: Soutěže

Stejně jako před rokem jsme pro vás při příležitosti začátku školních prázdnin připravili novou soutěž. Tentokrát není zbrusu nová, ale spíš „staronová“. Pravidla jsou oproti té prapůvodní verzi, ale natolik upravená, že ji jistě lze za novinku vydávat.
Podle jakých pravidel se tedy bude soutěžit?

Princip soutěže
Po dobu soutěže jsou v článcích na serveru VašeDěti.cz rozmístěny obrázky s logem soutěže Kdo hledá, najde! Soutěžící mají za úkol najít všech 30 barevných variant těchto obrázků.

Účastníci soutěže
Soutěže se mohou zúčastnit všichni registrovaní návštěvníci serveru VašeDěti.cz.

Soutěžní obrázky
Obrázky s logem soutěže se po dobu soutěže vyskytují na serveru VašeDěti.cz v různém, blíže neurčeném množství vždy však ve 30 barevných variantách, např.:


Pro každou barevnou variantu stačí vždy najít pouze jeden obrázek.
Rozmístění obrázků se může v průběhu soutěže měnit.

Sbírání soutěžních obrázků
Aby soutěžící potvrdil, že našel soutěžní obrázek v dané barevné variantě, a aby se obrázek mohl zobrazovat na jeho soutěžní stránce, musí na nalezený obrázek vždy kliknout. Tak se dostane na soutěžní stránku, kde bude potvrzeno, že obrázek našel. Ten se pak začne zobrazovat mezi „posbíranými“ obrázky.

Výherci
Není-li u daného kola soutěže uvedeno jinak, výherci se losují z těch soutěžících, kteří najdou všech 30 barevných variant soutěžních obrázků.
Počet výherců i způsob udílení výher bude zveřejněn vždy na soutěžní stránce.

Soutěžní stránka
Odkaz na soutěžní stránku najdete vždy v článku s upoutávkou na soutěž a v po dobu soutěže také v pravém sloupci každé stránky a ve výčtu aktuálních soutěží.

Další pravidla soutěže viz. právní ujednání.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (63 vyjádření)

 • Petra Vymětalová

  Teda, jak vy jste to tam vyčarovaly? Zkusím na to mrknout, co za bonusy tam kdo z vás má, já vím opravdu jen o 30 obrázcích k hledání.

 • ludlinka
  ludlinka

  Já našla 32 a prý mi zbývají ještě dva, ale hledat se má 30 obrázků, ne?

 • semelka

  Taky mi to nedalo a hledala jsem a našla jsem obrázků 31 … píše mi to „Zatím jste v tomto kole soutěže našli 31 obrázků s logem soutěže. Zbývá vám tedy najít -1 obrázků“ 😀

 • Králíček4

  Tak mi to nedalo a hledala jsem,nakonec jsem našla všechny!

 • Anonymní

  Lucie. Pravidla jsou jasná ale to hledání obtížnější.
  hra je lákává ale bohužel. Asi to vzdám. Děkuji.

 • Lussy

  Tak jsem ten poslední taky našla. Trvalo mi to snad minutu, byl třetí v pořadí. Uffff.

 • Matilda

  Huráááá – máááám to!!! Tentokrát stačilo jen 15 minut – díky díky díky:-)))))))
  Lussy, držím palce, určitě to taky během chviličky zvládneš. Nakonec jsem jela podle článků na levém boku od roku 2008, protože 2009 jsem měla projeté. Ufff, jsem tak ráda:-)) Kurňa, Petro, to se ti ale povedlo, už dlouho jsem na něčem tak neulítávala:-)

 • Lussy

  Matildo, jsme na tom stejně, já to poslední nemůžu najít. Procházela jsem články od nejstarších po nejnovější, pak jsem to blbec vzdala a začala to brát podle typu článku, takže některé články jsem otevřela 2x a některé (kde je ten blbej obrázek) jsem neotevřela.

 • Matilda

  Holky, jste jedničky:-) Ještěže mám ještě trochu času, než soutěž skončí, protože to mě čeká kupa práce, než to jediné (pitomé, debilní- pardon:-))) logo najdu:-))))

 • já jela podle roků a podle měsíců…nejdříve červenec v každém roce,pak červen, atd

 • Matildo,já nejela vůbec podle roku,ale podle článků,jak je vlevo nahoře v nabídce.Začala jsem hned od první-pomoc,rodina,školka,těhotenství…a jela jsem jeden příspěvek za druhým.Stačily mi na to 4 hodiny………Držím palečky,ať máš všech 30 taky brzo pohromadě.

 • Matilda

  Holky, děláte si srandu, chcete mi říct, že ten poslední prostě není v tomto roce?:-))))))))) A vy jste taky projížděly všechny roky nazpátek? Je fakt, že jsem si přečetla kupu zajímavých věcí, co jsem třeba dřív nestíhala, no jo, ale měla jsem jen jeden den volna, když tu byla babi a pomohla s dětma:-) Jinak nemám šanci, jedině po nocích a to zas bručí manža:-)))

 • Super soutež,alespon nic zajímavého neunikne.Dobrý nápad jen tak dál.

 • Matildo, Peťa psala, že jsou loga rozmístěny po 4000 článcích:-)

 • Ivča a Domča
  Ivča a Domča

  Tak mi chybí už poslední jeden! Ale dneska taky už nemám sílu. Pokračování zase zítra:-)

 • Peťka

  Matildo, a projíždíš i články z předchozích let?

 • Matilda

  Tak vidím, že jsem tady jediná, kdo se opravdu trápí… Už po druhé projíždím všechny články, protože jsem prostě dojela do konce a jeden mi pořád chybí. No a jak naschvál se ocitám v pasti, protože už jsem projela znovu červenec, červen, leden, únor, březen… Chybí mi ještě duben, květen, no ale co si počnu, pokud se mi to znovu nepovede, to nevím… Tolik hodin už jsem u počítače za den nestrávila, ani nepamatuji:-)

 • Tak se přiznám bez mučení, nakonec jsem ten 30. našla přesně v jednu v noci… Ale nečetla jsem ani jeden článek, jen jsem hledala a hledala a klikala a klikala… Mimochodem často jsem klikala na už jednou zobrazené obrázky. (Petro, kolik jsi rozmístila „kopií“? 😉 )

 • Ježeček
  Ježeček

  Jojo, Petra to má vymakané 😉 Jedna taková soutěž a kolik najdeme článků, které byly uvrhnuty v zapomnění a je jich škoda…!
  Taky jsem původně hledala, jak šílená, ale posléze jsem zjistila, že nejdříve přečtu a pak hledám dál. Takže s takovou nikdy první nebudu:-D *

 • Kasparek
  Kasparek

  Ahojky,už si můžu odfuknout uffff mám je,pěkně jsem se procvakala Petro dík,ale zase na druhou stranu jsem si pročetla i několik článečků co nějak prošlo mému očku.papapa paráda ahojky

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist