Jak se soutěžilo o RC auto aneb První klikačka za námi

Rubrika: Soutěže

Koncem července jsem vám představila novou soutěž – Klikačku, ve které jste napoprvé mohli vyhrát RC auto BMW X5, aniž byste byli nuceni cokoli hledat. Stačilo klikat na soutěžní obrázek. Vítězné kliknutí přišlo včera – 12. srpna v 5:56:56.


Se jménem vítěze vás nebudu napínat, ti, kteří soutěž sledovali a zapojili se i do diskuze pod článkem s pravidly, již vědí, že gratulaci k výhře si po šťastném kliknutí mohla přečíst Matt84. Tímto se tedy přidávám ke gratulantům.

Slíbila jsem i pár čísel, takže tady jsou…

Do soutěže se zapojilo celkem 414 soutěžících, přičemž však 185 z nich kliklo na obrázek pouze jednou, tudíž nevyužilo vůbec šance hodnotnou cenu získat. Na vysvětlenou – první kliknutí je považováno pouze za přihlášku do soutěže a jeho prostřednictvím výhru získat nelze.

Matt84, která nakonec cenu získala, si ji skutečně „vyklikala“, štěstí pokoušela celkem 22-krát.
Všichni soutěžící dohromady klikali 2228-krát – hodnota ceny byla nastavena na 1400. Nejvíckrát se podařilo kliknout Ježečkovi, celkem 26-krát.

Doufám, že se vám soutěž aspoň trošku líbila a budete mít chuť si ji zase někdy zopakovat.

Pro další kolo zvažuji úpravu, která by umožnila klikat podstatně častěji než tentokrát, ale zároveň by příliš nezkrátila trvání soutěže. Budu ráda, když se k tomuto nápadu vyjádříte – bavilo by vás soutěžení víc, kdybyste mohli na obrázek klikat častěji? Nebo by to už byla otrava?

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (11 vyjádření)

 • Byla to fajn soutěž.

 • Gratuluji výherkyni, také bych byla za častější klikání, i když já osobně zapomínala. 🙂

 • Ivča a Domča

  V první řadě moc gratuluji výherkyni:-)
  Co se týká soutěže, tak se mi líbila, je to něco nového, zajímavého a mě osobně to bavilo. Snažila jsem se klikat, jak mi to napsalo, vždy to samozřejmě přesně nešlo, ale i tak jsem se bavila:-)
  Frekvence kliků – po pravdě mi někdy vadilo, že mohu kliknout jen jednou za 24 hodin, tak nějak jsem se vždycky těšila, až zase zasednu k PC. Klidně bych klikala častěji, ale ono je to těžké, protože ne vždy to jde si sednout a klikat, chodí se ven s děckem atd. Takže bych to shrnula – klidně častější klikání, ale jestli vyjde čas je ve hvězdách:-) Zase ale člověk nemusí klikat přesně v čas co naskočí, může později, tudíž by to tak nevadilo a tak se přikláním k častějšímu klikání.

 • bokul

  Mě se také soutěž líbila. Co se týče frekvence kliků bylo to o napětí, o něčem dosud neznámém, ale přiznám se, že „šanci“ jsem ztratila v okamžiku, kdy jsi psala do diskuse, že už se blíží výherní klik a mě zrovna naskočil klik až za 24 hodin… tak nějak bylo jisté, že už si půjdu přečíst jen kdo je výherce. Ale proč ne, výherkyni gratuluji a do podobné klikačky se ráda znovu zapojím 🙂 (budu-li tou dobou u PC).

 • Peťka

  Tak a teď koukám, že vítězné kliknutí přišlo v 5:56:56. Tou dobou jsem určitě taky klikala. Takže nejspíš jeden klik před tímto. :-))

 • Lussy

  Gratuluji vítězce!

  Petro, mě soutěž taky moc bavila, snažila jsem se k PC dostat co nejdřív to šlo, ale pokud to vyšlo mezi 23.00 – 6.00 tak to jsem teda spala :-). Já bych uvítala klik nejpozději za 12 hodin.

 • Velká gratulace a závidím:)))

  Jinak Petro, mě se ta soutěž líbila, tak jak byla i ta frekvence kliků:))))

 • A taky moc gratuluji!

 • Petro, mně se soutěž líbila, je v tom to správné napětí a šanci má každý.
  Osobně si myslím, že při téhle frekvenci kliků je soutěž smysluplná pro víc lidí. Je tady pár nadšenců, kteří si udělají čas kdykoliv, ale řekla bych, že většina (nebo značná část) z nás k počítači jen občas odběhne. Takže pro osazenstvo VD mi přijde tohle tempo tak akorát.

 • Matilda

  :-)))
  Petři, za mě, jak já to cítím, tak mě to takhle vyhovovalo. K PC se nedostanu tak často, takže když jsem měla další klik třeba za tři hodiny, tak jsem věděla, že stejně nemám šanci si „odkliknout“. Většinou jsem stejně téměř každé kliknutí posouvala dál o několik hodin…
  Tudíž, nejsem ten správný typ soutěžícího, který si tyto věci pohlídá a nutně si je musí splnit, většinou, i když se nějakých soutěží zúčastním, tak nevyhraju. Ale baví mě to, to je hlavní, takže s touhle klikačkou rozhodně nepřestávej:-)

 • Ježeček

  Sakriš! Když to není napočet, tak klikanců mám nejvíc:-) To teda nepovzbudí…:-D
  Matt gratuluju a doufám, že si autíčkou žijete!
  S tím častějším klikáním by to bylo pro mě určitě zajímavější, protože to klikání za 24 hod. je takové dluhé. *

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist