Jak jste hledali a četli v lednu 2009

Rubrika: Soutěže

Máme tu první letošní vyhodnocení soutěže Hledej, čti a vyhraj!, kterou jsme zahájili v polovině loňského roku. V lednu 2009 jsme opět soutěžili o pět titulů z produkce nakladatelství Fragment.
Kdo ze čtenářů byl tedy nejpilnější a nejrychlejší?

Kolik bodů jste nasbírali a kdo vyhrál?
V lednu 2009 všichni registrovaní návštěvníci nasbírali celkem 53.134 bodů. Maximum, které bylo možné získat (za předpokladu, že všechny nově zveřejněné články přečtete jako první, nebo budete mít štěstí na bonus, a že vyhledáte všechny články zveřejněné v totožné dny v předchozích letech), bylo 1853 (z toho 1358 bodů za příspěvky zveřejněné v minulých letech a 495 bodů za aktuální články).

Soutěžili jsme o tyto knihy z nakladatelství Fragment:
1. cena: Angelika – Královské slavnosti
2. cena: Bylo jednou jedno loutkové divadlo
3. cena: Klub záhad – Loď duchů
4. cena: Čarodějky z jezdecké školy – Čarodějky a tajemný přízrak
5. cena: Než půjdu do školy – Už to dokážu!

1.cena
2.cena
3.cena
4.cena
5.cena

Kdo vyhrál?
1. místo: BLANKA2 (1703 bodů)
2. místo: babofka (1700 bodů)
3. místo: Jarmuschka (1671 bodů)
4. místo: danasi (1670 bodů)
5. místo: Virenka (1652 bodů)

Všem výhercům gratulujeme!

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (22 vyjádření)

 • Petra Vymětalová

  Žlababo, přiznávám, že v tom stávajícím systému je to pro mě jednodušší, ale zas takový problém by to nebyl, jen pak bude o něco zdlouhavější to finální vyhodnocení.
  Během dneška zkusím nachystat anketu a uvidíme, případné změny bych ale viděla až na další kolo soutěže, to únorové necháme, jak je, aby se pravidla neměnily v průběhu soutěže.

  Jarmuschko, beru na vědomí 😉 Už jsem to dohledala a tvoji knížku dostane tedy asam1, která skončila na 27. místě (nasbírala 489 bodů).

 • Martaska

  Gratuluji všem vítězkám!!!
  A klobouk dolů, kde na to berete čas, já tedy nakukuji po celý den co jsem v práci, ale večer už doma PC nepouštím, protože mě čeká každodenní kolotoč-svačina-úkoly-večeře-koupání-čtení pohádky, atd., vždyť to znáte.

 • bokul

  I ja se musim pochlubit – prvni polovinu mesice jsem se drzela nekde „na spicce“, pak jsem musela odevzdat sluz.notebook, nasledne jsem prisla i o manzeluv, a diky ztrate dvou dni jsem byla najednou mimo… Nevadi, je to super soutez a treba se zvladnu aktivneji zapojit v breznu. Vsechny vyhry mate opravdu zaslouzene! Jeste jednou gratuluji!

 • Virenka

  Erčo, bylo to opravdu čistě štěstí. Teď vím, že jsi to byla ty, kdo mi dýchal za krk 🙂 Chtěla jsem pátou knihu a ještě hodinu před půlnocí byl mezi 4.a6.místem rozdíl jen 3 bodů, neměla jsem manévrovací prostor, i když mi zbývalo ještě asi 35 bodů v archivu. Taky jsem nebyla do půlnoci, bylo to čistě štěstí. Příště ho určitě budeš mít ty:-)

 • Jarmuschka
  Jarmuschka

  Tak konečně se dostávám k reakci i já, „bronzová“.
  Proklikala jsem se k třetí ceně, jenže nám aktuálně k ničemu nebude. A než by nám tu zbytečně ležela ladem, ráda se jí vzdám ve prospěch někoho dalšího.
  A aby to bylo zajímavější, tak bych ráda, aby ji Petra neposlala tomu na šestém místě, ale třeba na sedmadvacátém (27.).
  (Tak by mě zajímalo, jestli jsem se aspoň trošku trefila…)

  Žlababo, Tvůj nápad se mi líbí – mohlo by to být ještě zajímavější.
  Co říkáš, Petro?

 • holky gratuluji, já jsem tu seděla poslední den asi do 21.45 a pak jsem šla spát, měli jsme náročný den. No a tak jsem poslední článek už nezabodovala, a podle bodů soudím, že jsem skončila na 6. místě jen 2 body za Virenkou. No příště si to budu muset ohlídat až do půlnoci. Takže lovu zdar…

 • Virenka

  Taky myslím, že to soutěž dělá napínavější, když se člověk snaží dostat na konkrétní místo, já si aspoň užila napětí do poslední chvíle. Kdyby šlo jen o nejvyšší příčku, nebyla by to poslední den taková legrace…

 • Žlababo, já chtěla nejraději knížku na 2. místě a vyšlo to! 🙂 I když poslední den to vypadalo, že budu na místě 1. Tak jsem si říkala, že líná huba, holé neštěstí a zkusím nabídnout jiným výhercům a vyměnit ji. Tvůj návrh zní zajímavě, ale nevím, kdybych skončila třeba jako 4. nebo 5. a „musela“ vzít, co na mě zbyde. Takhle si to můžeš ohlídat a třeba „zvolnit“ v klikání… 🙂

 • Žlababa

  Ahoj, mne jenom napadlo k těm soutěžím, kde je více cen…už se mi totiž taky stalo, že jsem netoužila po ceně pro první místo, ale třeba pro druhé nebo třetí….možná by bylo fajn, že by knihy byly v kupě a ten, kdo se umístí první, by první volil, kterou knihu chce, kdo druhý, volil by druhý..atd. až do pátého místa. Co myslíte? A Petro co ty myslíš?
  Jinak já se přiznám, že jsem to po prvním neúspěchu vzdala a už se proklikat ke knize podruhé nepokusila, je to pěkná fuška :o) Takže gratuluju zaslouženým vítězům.

 • Peťka

  Holky, moc gratuluji! 🙂

 • Gratuluji – ale že mi to dalo práci – neproklikávat a když jsem někde klikla a přičetlo mi to 10 bodů tak jsem se zařekla, že vám bodíky nebudu „krást“ a článek si přečtu až další den :-D.
  A protože si tento měsíc (po dlouhé době) Martin neťukal na čelo, že jsem vadná – tak se do soutěže v únoru opět nezapojím. :-)))

 • Holky, moc gratuluji, smekám před vámi. Já si myslím, kolik u VD strávím času, klikám, čtu, ale nedostanu se nikdy moc daleko…. je to pěkná fuška, takže to opravdu vzdávám :))))

 • Virenka

  Oprava: byla jsem 2 body před 6.místem a jen bod za 4.

  Jsem to dneska z radosti popleta 🙂

 • Virenka

  Petro, tímto ti děkuji za prima soutěž, vůbec jsem nečekala, jaké napětí si užiju poslední den hry 🙂 Jak bych si to byla užila, kdybych mohla být doma, no, ale i takhle to je po dlouhé době zase zážitek 🙂 Ať žijí a vzkvétají VD :-)))

 • Virenka

  Já tedy vypouštím určitě, asi napořád, ono se to dlouhodobě při práci nedá. Ale ta radost, že krátkodobě to jde:-) A hlavně štěstí, že se mi dařilo nakouknout zrovna, když se vkládal článek, já jsem měla čas opravdu jen 2x, 3x denně nakouknout, ten boj někdy večer, že ještě projet archiv, když už bych šla jen spát – ale sázka je sázka :-))

  Danasi 🙂 Já jsem hodinu před uzávěrou byla 2 body za 6.místem a jen bod před 4. Taky jsem ten den nenačítala archiv, protože by mě to vyhouplo dopředu, ale nečekala jsem, že se budu snažit udržet jen v 3bodovém intervalu… Proto jsem byla překvapená, že z těch 1653bodů jsi do půlnoci ještě udělala 1670 – to už jsem k počítači nemohla (byla jsem v práci) a klidně mě mohl někdo o pár bodů vzít :-))

 • danasi

  Virenku, to jsem byla já. Já jsem byla celou dobu první a poslední den jsem nenačetla archiv. Prostě rodina chtěla 4 místo a žádnou jinou knížku. A před půlnocí jsem postupně dočetla články. I když 2 jsem úmyslně nenačetla, abych zůstala na tom 4 místě.
  Jinak gratuluji ostatním vítězům.

 • Taky děkuji a jsem ráda, že mi vyšlo to předem vytýčené loutkové divadlo. A nejsem si jistá, jestli tento měsíc nevypustím. Mám pocit, že jsem jen a jen nakukovala na VD. Při vaření jsem odbíhala zkontrolovat hlavní stranu a dokonce i v poslední den, kdy jsme byli na návštěvě u známých jsem je žádala o nakouknutí do PC… Uf… Trochu si ťukali na čelo… :-)))

 • Virenka

  Děkujííí :-))) Na konci prosince jsem se vsadila sama se sebou, že NEJSEM zase tak pracovně vytížená, abych nemohla denně aspoň rozkliknout VD a přečíst pár archivních článků. A vydržela jsem to 🙂 Byl to pracovně náročný měsíc, takže mi taková „povinná“ chvilka relaxace dost pomohla a mám teď i trochu pocit, že nejsem jen otrok práce.

  A nebylo vůbec lehké vyhrát právě knížku na 5.místě 🙂 Jako místo sestupové bylo pořád ohrožené, vše se vlastně rozhodovalo až poslední den a jak vidím, měla jsem štěstí, že mě nakonec nikdo nepředhonil, byla jsem u počítače něco před jedenáctou večer a přede mnou byl někdo jen o bod – a teď ve výsledku je to najednou 18 bodů. Měla jsem štěstí 🙂 Vítek si doufám mou výhru užije :-))

 • jste šikovné,gratuluji!!!Hezké čtení.

 • bokul

  Ze srdce gratuluji vsem ctenarkam-hledackam a preji prijemne pocteni (na papire 🙂 ).

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist