Inspirace pro celý kosmetický svět

Rubrika: Soutěže

Francouzská dermatokosmetická společnost Laboratoire Bioderma jako první přinesla na celosvětový trh inovované a moderní produkty, které zaujaly nenahraditelné místo na kosmetickém trhu. Mezi ně patří i  hvězdný produkt Sensibio H2O, který Bioderma vyvinula na základě konceptu micelární vody. Hned jak se produkt obsahující revoluční texturu objevil na trhu, začaly jeho blahodárné účinky využívat i nejlepší světoví vizážisté, modelky či celebrity, které na něj nedají dopustit.

Moderní čistění citlivé pleti

Každá pleť má svoje specifické vlastnosti a tak je obava z nebezpečí vstřebávaní různých účinných složek z krémů a z dekorativní kosmetiky na místě. Výběr odličovacích prostředků bychom však měli důkladně zvážit zvláště při odličování pleti v okolí očí, kde je pokožka nejcitlivější. Dermatologové doporučují vyhýbat se dráždivým a detergentním čisticím složkám, po kterých se pokožka stává extrémně přecitlivělou. Moderní odličování proto spočívá ve využívání vlastností micelárních molekul, které na sebe vážou všechny nečistoty. Laboratoire Bioderma vyvinula odličovací vodu i pro tu nejcitlivější pleť. Dermatology  doporučovaná Sensibio H2O obsahuje extrakt z okurky, který pokožku absolutně nedráždí, šetrně a dokonale ji odlíčí a má dokonce viditelné zklidňující účinky.

Důvody používání micelární vody

  1. Čistí plet a oči jemně a bez nebezpečí  podráždění a vzniku alergií.
  2. Umývaní pleti není nutné, částečky nečistot a mazu se zachytí na prvním čistícím tamponu, který obsahuje micelární roztok, druhý tampon zanechá na tváři jen molekuly vody a tím pleť dokonale odlíčí.
  3. Je vhodná i pro citlivou pokožku a pleť trpící  rosaceou, akné, seborhoickou dermatitidou, podrážděním po  peelingu anebo laserovém zákroku.
  4. Výrazné účinky Sensibio H2O se projevilyi při problémech s pokožkou vysušenou mýdlem, nevhodnou kosmetikou, klimatickými faktory či stárnutím.

Sensibio H2O

  • čistící micelární voda vhodná i pro nejcitlivější pleť
  • dokonale odstraní i voděodolný make-up
  • nedráždí oči
  • je bez parfemace a parabenů

Soutěž o Sensibio H2O

Od 20. do 26. února může jeden z vás vyhrát čisticí micelární vodu Sensibio 500 ml v naší soutěži. Jako obvykle stačí odpovědět správně na soutěžní otázku a pokusit se odhadnout, kolik tipů se sejde v průběhu celé soutěže.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

 

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist