Gogouni jsou všude!

Rubrika: Soutěže

Přichází nová kampaň prodejen Albert a s ní armáda barevných postaviček lačných po hudbě a tanci…
Nadšení sběratelé všech věkových kategorií mají opět důvod k radosti. V návaznosti na předešlé úspěšné kampaně připravily prodejny Albert další akci, která potrvá od 6. února do 23. března 2013. Zákazníci budou sbírat postavičky i samolepky, tentokrát však do Alberta vtrhnou gougouni, postavičky všech možných barev a charakterů, které zná už celý svět. Za každých 200 Kč utracených v Albertu získá zákazník 1 figurku a 1 samolepku z celkem 41 možných variant.

V hypermarketech a supermarketech Albert po celé České republice získají zákazníci figurky z limitované hudební edice připravené exklusivně pro tuto kampaň. Tito „Groovy gogouni“ zavedou nejen děti do světa hudby a tance, předvedou jim, co umí, a hlavně je naučí spousty nových her. Každý gogoun je zcela jedinečný, má charakteristické vlastnosti, jméno i osobnost. Dohromady tvoří zábavnou hudební partu, kterou může každý zákazník postupně nasbírat. „Kromě figurek budou v prodeji také sběratelská alba, kam si děti budou lepit gogouní samolepky, ale najdou v něm také tipy na hry, informace o všech postavičkách a další doprovodné aktivity,“ říká ke kampani Zlata Ulrichová, marketingová ředitelka společnosti Ahold Czech Republic. „Stejně jako u předchozích kampaní i tato nabídne „měňárnu“, tedy speciální den, kdy si budou moci sběratelé vyměňovat gogouny přímo v prodejnách Albert,“ dodává Zlata Ulrichová.

Balíček s figurkou a samolepkou může zákazník získat i nákupem konkrétního produktu, který bude v průběhu akce označen, na tyto produkty najdou zákazníci upozornění v akčních letácích.

Během kampaně si mohou zákazníci zakoupit také exkluzivní plyšové gogouny – Flow a Tez (99 Kč) či metalické gogouny – Tez a Blinq (29,90 Kč) nebo třeba sběratelský pytlík, který slouží také jako šátek na hlavu (39,90 Kč).

Pozor, soutěž!

Ve spolupráci se společností Ahold jsme pro Vás připravili také soutěž s gogouny, ve které tři z vás vyhrají balíčky s těmito originálními figurkami. Jeden výherce navíc získá i hudební sluchátka go go.

Soutěž s gogouny poběží od 14. do 27. února 2013.

Napsal/a: redakce

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (15 vyjádření)

 • Wau! Já vyhrála! Sice teda úplně nevím co přesně 🙂 (ty figurky nebo toho plyšového?) Adam tady poskakuje radostí, i když mu neumím upřesnit, co nakonec dostane 🙂
  Ale i tak díky, Petro, za krásnou zprávu!!! A gratulace i ostatním výhercům 🙂

 • mura

  srdečně blahopřeji

 • Lien

  blahopřeju 🙂

 • ludlinka

  jů já vyhrála gogouny,doufám,že děti budou mít radost

 • Petra Vymětalová

  Soutěž máme vyhodnocenou 🙂
  – výherce najdete na http://www.vasedeti.cz/vyhodnocene-souteze/?id_souteze=596

 • markla

  gogouni se nám vůbec nelíbí, když malá otevřela první balíček byla zklamaná

 • Ivča a Domča

  Jo, plyšáci v Bille:-)Máme brokolici, sbírali jsme bodíky. Nejdřív jí chtěl Domča, nakonec si s ní pohrál párkrát a tedka je ve vlastnictví Kačky, která kvůli ní odložila předtím milovanou Fanynku:-)

 • Jarmuschka

  Ivčo, možná záleží na věku.
  Mým holkám se líbí, navíc mají období „miniatur“.
  Hrají si s nimi doma, berou je do vany, ve škole / družině si hrají ve větších skupinkách, vyměňují.
  My nejvíc chodíme nakupovat do Alberta, takže mi to nevadí.
  Ještě občas sbíráme kartičky z Penny – tam taky chodíme na některé věci (nejvíc na kočičí konzervy).
  Co pro mě bylo ubíjející, byly plyšáci v Bille. Tam jsme fakt chodili extra a jen nasbírat tolik bodů, abychom mohli každé z děvčat pořídit jednoho plyšáka se slevou. Náklonnosti k Bille mě to nenaučilo…
  😉

 • Lien

  mně se taky nelíbí, holky si s tím chvíli hrály, ale taku už se válí kdo ví kde, kartičky s mluvítkem občas ještě přijdou ke slovu 🙂

 • Ivča a Domča

  Peťko, ano, Domča ty kartičky se zvířátkama má taky, ty se mu líbily, prohlížely jsme si je a tak. To byla docela šikovná věc:-)Aspoň užitečná:-)
  Já do Alberta nechodím vůbec, nemám ho v okolí – tyhle „věcičky“ k nákupu nosí právě většinou sousedka, pracuje někde poblíž té prodejny, tak tam občas zajde.

 • Peťka

  Ivčo, u dcery ve třídě to sbírají, asi víc kluci. My sbíraly s malou kartičky se zvířátky, má album i to mluvítko. Jeden čas to tahala do školy pořád, nyní to opadlo a taky se nám to válí doma. Ale ty kartičky nebyly špatné, děti se z toho alespoň poučí,má to založené v albu a může sek tomu kdykoliv vrátit.
  V této době jsem do alberta chodila nakupovat záměrně. Nyní když náhodou jdu, gogouny dcera dává kamarádce. Jinak já v tom smysl nevidím, nelíbí se mi.

 • Ivča a Domča

  Synovi včera sousedka dala asi pět těhle balíčků s gogouny – no, po pravdě nevím, mě se nelíbí, jsou takový mrňavý, nic moc hezký, jeví se mi jako prostě nezajímavý (určitě bych kvůli nim nešla do Aberta utrácet). Syn si s nima teda chvilku hrál, ale dneska už ani neví, kam je položil/zahrabal:-( Tak nevím, jestli jsem na „hračky“ náročná – máte je někdo a jak jsou s nima spokojené vaše děti?

 • Anonymní

  Kde se to najde ?

 • Petra Vymětalová

  Omlouvám se, chybička se vloudila 🙁 Už je to opraveno a můžete soutěžit o 106 😉

 • bokul

  V kolik hodin se spustí soutěž? Je tu napsáno od 14. února, ale odkaz nefunguje 🙁

  Jinak gogouny i samolepky sbíráme.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist