Fotosoutěž s projektem Bezpečná školka na téma Cestování s dětmi

Rubrika: Soutěže

Ahojky  všem … dnešním dnem nám na VašeDěti.cz odstartoval další zajímavý speciál, tentokrát na téma Rodinná dovolená. Vyhrajte balíček od projektu Bezpečná školka a přispějte k bezpečnosti svých dětí v silničním provozu!

Projekt Goodyear Bezpečná školka vám nyní nabízí příležitost přispět k bezpečnému pohybu svých děti v silničním provozu. Pokud máte doma předškoláka či čerstvého školáka, máte šanci pořídit mu originální reflexní vestu pro zlepšení jeho viditelnosti a další předměty, díky kterým snadněji pochopí základy pravidel silničního provozu.

Děti předškolního a mladšího školního věku jsou téměř každodenně aktivními účastníky silničního provozu, ať už jako spolujezdci rodičů nebo jako chodci. Ze statistik dopravní nehodovosti z posledních let vyplývá, že ačkoli postupně klesá celkový počet dopravních nehod, stále na silnicích ročně zemře přibližně 15 dětí a dalších 100 je těžce zraněno. Tato data jsou smutným důkazem toho, že otázce bezpečnosti dětí stále není věnována dostatečná pozornost. Děti přitom patří k nejohroženějším aktérům a to jak díky svému vzrůstu a tím pádem špatné viditelnosti, tak i kvůli nevyzpytatelnému chování.

Právě na zvyšování bezpečnosti dětí z mateřských škol v rámci silničního provozu se již pátým rokem zaměřuje projekt Goodyear Bezpečná školka. Základem projektu je vybavování mateřských škol reflexními vestami pro zlepšení viditelnosti.  Do školek jsou dodávány i různé edukativní předměty pro výuku základních pravidel silničního provozu.  Do projektu se v minulých ročnících zapojilo již více než 2 500 mateřských škol nejen v Čechách, ale i na Slovensku a v Maďarsku. Více informací naleznete na webu www.bezpecnaskolka.cz či na  Facebooku www.facebook.com/bezpecnaskolka.

V rámci speciálu Rodinná dovolená startuje právě TEĎ

Fotosoutěž

na téma

Cestování s dětmi

Pravidla fotosoutěže

 • Každý soutěžící si vytvoří jedno album ve fotogalerii v kategorii Letem světem.
 • V soutěžním albu mohou být jakékoli fotografie na téma Cestování s dětmi.
 • Můžete mít libovolný počet fotografií v albu.
 • !!! Odkaz na album prosím vkládejte do komentáře pod tento článek = přihláška do soutěže!!!
 • Soutěžní alba lze vkládat od 21. 5. 2012 do 3. 6. 2012 včetně, odkaz na album pod tímto článkem musí být přidaný také v tomto termínu.
 • Výherce určí redakce a zástupkyně sponzora (zohledňuje se počet vložených fotografií, dodržení tématu, obsah a kvalita snímků, popisky,  případně budeme přihlížet i  k hodnocení ostatními uživateli)

Ceny pro vítěze

Ve spolupráci se společností Goodyear Dunlop Tires Czech jsme pro tři vítěze připravili výherní balíčky v hodnotě 500,- Kč v tomto složení: kniha Pohádky o dopravních značkách autora Petra Stoličného, reflexní vestička pro děti, batoh, pracovní sešit Bav se s bezpečnou školkou, vak na vodu a reflexní klíčenka. Pokud tedy chcete potěšit své ratolesti, tak neváhejte a zúčastněte se soutěže Goodyear Bezpečná školka.

Ať už se soutěžícími nebo jen s pozorovateli se na vás všechny těším v cestovních galeriích… suodal

Napsal/a: suodal

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (25 vyjádření)

 • Krásné nedělní odpoledne, do dnešní půlnoci máte stále možnost se zapojit do fotosoutěže…neváhejte a zakládejte!!! 😀

 • danka-k237
 • bokul

  Musím okomentovat fotografii školičky na schodech. Kladu si otázku, v kolika školkách mají všechny děti při pohybu venku vestu. U nás ve městě je školek několik a každá třída má 2 vesty. Pro dítě vepředu a jedno dítko vzadu.

  Když jsem před nějakým časem slyšela o tom, jak se tuším v Pardubicích rozdávali velkolepě vesty do školek od nějaké společnosti, s tím, že co dítě, to vesta – říkala jsem si: „Je to spravedlivé?“

  Ono, svět není spravedlivý, ale pokud by se to množství promo vest rozdělilo mezi větší počet mateřských škol, neměly by sice všechny dítka vestu, ale možná by měly vestu první dvě a poslední dvě.

  Třeba se mnou nebudete souhlasit, ale já tyto akce vidím především jako účelovou reklamu, nikoli skutečnou pomoc. Od skutečné pomoci bych prostě čekala (bláhově), že se dostane na všechny rovným dílem… 🙁

 • Pomalinku se nám do finále blíží i fotosoutěž v „Cestovním speciálu“. Do zítřejší půlnoci můžete stále zakládat svoje alba. 🙂

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist