Fisher-Price rozdává dárky, u nás si o ně můžete napsat

Rubrika: Soutěže

Máte-li v úmyslu pořídit svým dětem pod stromeček hračku od Fisher-Price, neměli byste tento článek přehlédnout. Představím vám v něm tři možnosti, jak tyto kvalitní hračky získat – při vánočních nákupech, v soutěži nebo jen při chvilce rozjímání nad tím, jak nám ty děti rostou…

Neváhete s nákupem mluvících hraček

Pokud už máte vyhlédnutou jakoukoli z 10 mluvících hraček, které Fisher-Price nabízí, nenechávejte nákup na poslední chvíli. Do konce listopadu totiž běží akce Mluvící klíčky jako dárek. Ke každé mluvící hračce Fisher-Price dostane jako dárek za pohou 1 Kč Mluvící klíčky, které jsou skvělou didaktickou hračkou, jež naučí dítě novým poznatkům zábavnou formou. Mluvící klíčky učí děti rozpoznávat základní barvy a názvy předmětů. Zazpívají jednoduché písničky a vydávají veselé zvuky pro pobavení. Různé povrchy učí dítě používat hmat. Pomohou dětem s učením prvních slov, barev a melodií ke společnému zpívání. Mohou též posloužit jako kousátko. Ocení je zejména děti od šesti měsíců. To se může hodit, ne?
O jakých dalších mluvících hračkách je řeč? V nabídce jsou Mluvící pejsek, Mluvící pejskovo autíčko, Mluvící hrnec, Mluvící knížka, Mluvící vláček, Dvojjazyčný svítící notebook, Tahací telefon, Zpívající fotbalový míč, Pejskův hrací domeček nebo Zpívající stoleček.

Více informací naleznete na stránce  http://www.hracky-fisher-price.cz, kde zároveň probíhá soutěž o spoustu krásných cen od Fisher-Price, což je vlastně druhá možnost, jak získat krásný dárek pro vaše nejmenší.

Třetí šance je přímo zde na VD

Ve spolupráci se společností Fisher-Price jsme pro vás připravili jednoduchou pisatelskou soutěž, která také poběží do konce listopadu. Celkem šest výherců v ní získá dárkové balíčky obsahující chrastítko nebo kousátko, klobouček a hrnek na kávu – samozřejmě vše od Fisher-Price.

Co musíte pro výhru udělat?

Zavzpomínejte na své první dny s miminkem a napište nám o nich alespoň 250 slov. Můžete psát o svých pocitech, o tom, jak jste péči o miminko zvládali, co pro vás bylo největším překvapením, jaké vaše miminko v těch prvních dnech bylo, jak jste se sžívali v nové rodinné sestavě, jak na nový přírustek reagovali ostatní členové rodiny, co pro vás bylo zpočátku nejtěžší, či co vás nejvíce povznášelo… proště pište o čemkoli, kde budete v hlavní roli vy a vaše čertvě narozené miminko, ať už se bude jednat o aktuální zkušenost nebo vzpomínky po padesáti letech 😉

Svoje příběhy a úvahy posílejte emailem na adresu PetraH@vasedeti.cz, nezapomeňte na název článku, alespoň jedno ilustrační foto a svoji přezdívku!

Začátkem prosince pak ze všech zveřejněných článků vybereme 6 vítězných, jejichž autorky (či autoři?) získají balíčky Fisher-Price. Při vyhodnocení budeme kromě obsahu a literárního zpracování přihlížet také k hvězdičkovému hodnocení a zejména k obsahu komentářů pod jednotlivými soutěžními články.

Napíšete nám i vy?

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (20 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist