Dovolená snů pro vaši rodinu aneb Soutěžte s dobrou myslí

Rubrika: Soutěže

Když se řekne dovolená snů, každému z nás se před očima rozběhne náš osobní „příběh“. Běžíme po bělostné pláži a modrozelené moře sahá až k obzoru. Stojíme na vrcholku hory, od úst se odpařuje pára a před námi nekonečné kilometry sjezdovky. Právě máme v nohou desítky kilometrů přes hory a doly na kole a chystáme se osvěžit v horském očku.

Pokud se zeptáte rodičů, jak by měla vypadat ta jejich dovolená snů, bývají jejich přání relativně „skromnější“ a přesto mnohdy těžko splnitelná.

Rádi by v místě dovolené nalezli prostory, kde by se děti mohly v rámci možností vyběhat a vyřádit – za slunce i za deště. Rádi by v hotelu/penzionu nalezli vybavení, které jim pobyt s malým dítětem zjednoduší, jako například dětské postýlky, jídelní židličky, přebalovací pulty a další. Každý rodič by jistě přispěl s další představou o tom, co by na dovolené jednoduše nemělo chybět.

Pojďte s námi vytvořit co nejširší seznam zařízení, která by se dala označit dnes moderním přívlastkem „baby-friendly“. Hledáme penziony, hotely, ubytovny, farmy, dovolenkové komplexy, kde rodiny s dětmi považují za vážené klienty a také se k nim tak chovají.

Vzhledem k zaměření pořádajícího portálu Dobromysl.cz (určený lidem – nejen – s mentálním postižením) chceme nalézt i taková zařízení, kde si dovolenou užijí rodiny s dětmi se speciálními potřebami. Nemáme na mysli pouze bezbariérovost pro vozíčkáře. Je mnoho dětí, které potřebuji speciální dietu (bezlepkovou, bezmléčnou, diabetici). Děti s mentálním postižením si hrají o něco déle, takže potřebují pevnější herní prvky atd. Některé děti mají asistenčního psa.

Neváhejte a zapojte se do soutěže na Dobromysl.cz. Možná že právě na Vás čeká hlavní výhra v podobě víkendového pobytu v penzionu Permoník v Krkonoších.

Ale výhrou pro nás všechny bude to, že již příští sezonu si vybereme dovolenou v nově vzniklé databázi a budeme mít o něco větší šanci, že bude „dětem a rodině přátelská“!

Anketní dotazník prosím vyplňte zde.

Soutěžní ceny:

Permoník1.cena
víkendový pobyt v Krkonoších – věnoval penzion Permoník, www.permonik.eu

2. cena
Apple iPod nano – přehrávač 4. generace a sběratelská kuriozita (věnováno a signováno členem ČNB:)

3.-5. cena
dárečky věnované firmami Hilton, GZ Digital Media a Meredit

Uzávěrka soutěže 31.8. Výherci budou vylosováni a výsledky zveřejněny do 9.9.2009.

Děkujeme Vám za účast a podporu této myšlenky! Případné dotazy a další informace na emailu redakce@dobromysl.cz.

Napsal/a: Barbora Jungerová

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist