Comfor Olympia Brno – seznamte se a vyhrajte multifunkční tiskárnu!

Rubrika: Soutěže

Dovolte, abychom vám představili prodejnu Comfor Olympia, a to nejen prostřednictvím tohoto článku. Chtěli bychom vám ji přiblížit také v naší nové soutěži, v níž může vyhrát opravdu každý. Ten nejúspěšnější navíc získá multifunkční zařízení!
Prodejna COMFOR OLYMPIA se nachází již od roku 2001 v prostorách nákupního centra Olympia Brno, které můžete najít na „výpadovce“ směrem na Bratislavu. Po dobu svého působení v tomto obchodním ráji si vydobyla renomé prodejny výpočetní techniky, na kterou se s důvěrou obrací již pěkná řádka zákazníků, kteří potřebují zakoupit nový notebook nebo PC, případně provést instalaci veškerého software i hardwaru v co nejkratším termínu.
Je naším zájmem, aby se o prodejně mluvilo jako o centru podpory zákazníkům, kam vždy můžete bez obav svěřit svoje PC.

  comfor

 • Nevíte si rady s instalací operačního systému?
 • Máte zavirovaný počítač?
 • Potřebujete doma udělat bezdrátovou síť a pohodlně se připojit k internetu?
 • Rádi byste zakoupili nový notebook pro své děti, které se chystají na střední školu?
… pak jsme vám plně k dispozici a moc se těšíme na vaši návštěvu.

Z naší nabídky si určitě vyberete – na prodejně máme běžně vystaveno sedm značek notebooků (HP, FujitsuSimens, ASUS, ACER, TOSHIBA, Lenovo, SONY) a akční PC COMFOR.

Samozřejmostí je prodej na splátky se společností GE Money Multiservis a Essox – sepsání smlouvy trvá 10 minut a odcházíte s vybraným zbožím z prodejny domů.

Pokud si budete přát, přijedeme k vám až do bytu pomoci s instalací PC a ostatních periferií (tiskárny, skeneru, routeru atd.).

Na naše počítače poskytujeme garanční prohlídku – pakliže se po určité době používání PC zastavíte třeba na nákup do obchodního centra Olympia, necháte nám počítač na prodejně a my jej během cca jedné hodiny mechanicky vyčistíme a zkontrolujeme, zda je všechno v pořádku – případně vám navrhneme jeho upgrade.

Moc se na vás těší kolektiv prodejny COMFOR Olympia Brno.
Otevřeno denně
po-pá: 10.00 – 21.00, so-ne (+ svátky): 9.00 – 21.00
tel.: 547243925, 724030011

POZOR!

Od 2. do 31. května 2008 jsme pro vás připravili soutěž o multifunkční zařízení (tiskárna / kopírka / skener hp deskjet F2180), ve které může vyhrát každý. Všichni soutěžící, kteří zodpoví správně soutěžní otázku, dostanou 5% slevu na nákup v některé z kmenových prodejen Comfor (viz. níže uvedený seznam) a 20% slevu na služby v prodejně Comfor Olympia Brno.
Soutěžit můžete ZDE.

Seznam kmenových prodejen COMFOR
OC FUTURUM,Vídeňská 100, 61900 Brno
OC Olympia – U dálnice 777, 664 42 Brno
Jaltská 9, 360 01 Karlovy Vary
Nákupní centrum Fontána, Chebská 81A/370, 360 06 Karlovy Vary – Dvory
Novinářská 6a, OC FUTURUM, 702 00 Ostrava
AVION Shopping Park, Rudná 114, 700 30 Ostrava – Zábřeh
Pernerova 739, 530 02 Pardubice
Obchodní centrum Olympia, Písecká 972/1, 309 00 Plzeň – Černice
Říčany u Prahy, Obchodní 111, 1p, 251 01 Praha – Hypernova Průhonice
OC Palladium, nám. Republiky 1, 11000 Praha 1
Čs. armády 34, 160 00 Praha 6
Obchodní centrum Šestka, Fajtlova 1090/1 (u letiště Ruzyně), 161 00 Praha 6 Ruzyně
Galerie Fénix, Freyova 35, 190 00 Praha 9
Srbická 464 (Olympia Teplice), 415 01 Teplice
Vaníčkova 27, 400 01 Ústí nad Labem
Nádražní 26, 591 01 Žďár nad Sázavou

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Recenze: Sourozenci – o spravedlivé výchově

Snaha o aplikování spravedlivé výchovy mezi naše potomky někdy bývá velkou zkouškou nervů, a leckdy i těžko rozlousknutelným oříškem. A právě

Čtu dál →

[Soutěž] Příběhy obrazů a soch

Máme tu další knižní novinky pro děti a s nimi už tradiční soutěž o jednu z nich. Kdo se

Čtu dál →

Recenze: Knížka pro zvídavé děti

Knížka pro zvídavé děti? Tak to je přesně pro nás, viď, mami? sdělil mi Marek hned po přečtení názvu.

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

 • U nás doma máme i počítač i notebook,protože syn potřebuje připravovat články do školy-v dnešní době chtějí mít učitelé usnadněnou práci,ale jednou na to doplatí.Nejdříve je nechtěli,že nebudou stíhat a tedˇ se musejí domácí úkoly posílat emailem.Tak posudˇte sami kdo se v tom má vyznat.

 • Dobry den,na prodejne jsme se jiz nekolikrat setkali s podobnym dotazem.Vetsinou si zakaznici vyberou stolni PC, na kterem se pak muze zacit seznamovat s internetem a praci na pocitaci cela rodina.Rodice stredoskolaku se po nejake dobe vraceji jeste pro notebook – na skolach jiz je vetsinou k dispozici bezdratove WIFI pripojeni k internetu, u notebooku je samozrejmosti wifi sitova karta, pomoci ktere se student ve skole pripoji bezplatne k internetu. Vyhovujici Notebook je ve stejne cenove hladine jako stolni PC – cca kolem 13.000 vc DPH.Nespornou vyhodou pak je, ze NTB si potomek bere
  s sebou k babicce, na chatu (v horsim pripade do hospody:-)).S pozdravem prodejna COMFOR Brno.

 • Já si nedokážu představit, že by se po dětech v „šesté“ třídě mělo chtít, aby měly vlastní notebook. Je mi jasné, že hodně lidí má doma počítač, ale že by děti měly mít svůj vlastní notebook, na kterém by vypracovávaly úkoly, to je docela síla. Co by potom měly dělat ty děti, které jsou nadané, ale kterým prostě rodiče nemohou tuhle „učební“ pomůcku koupit? Neměly by být ve školách k dispozici PC učebny, kde by to šlo ošetřit – děti by si mohly úkoly vypracovávat tam.
  Jinak názory na klasický počítač a notebook jsou rozdílné, asi každému vyhovuje něco jiného. Každopádně notebook zabere méně místa, mně se na něm ale pracuje hůř než na klasickém počítači. Záleží na názoru.

 • Anonymní

  Ahoj,naše holka jde po prázdninách na gympl do primy a říkala mi kamarádka, že tam už po nich chtějí odevzdávat různý práce na počítači.Nějak se mi to nezdá. Ale stejně jsme chtěli počítač domů pořídit, jenom teď nevíme jakej. Ta kamarádka mi radí, že máme radši koupit notebooka, že už to vyjde cenově nastejno a je to lepší. Můžete mi někdo poradit?

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist