Chcete se opálit a při tom se nespálit? Soutěžte s námi!

Rubrika: Soutěže

Všechny se už určitě po zimě těšíme na krásné slunečné počasí. Nic nám nezlepší náladu tak jako pobyt na sluníčku. Abyste se ho nemusely zároveň i bát, zapojte se do naší soutěže.

Na tento týden jsme pro Vás připravili další soutěž s Biodermou, která svým unikátním produktem Photoderm BRONZ našla odpověď na otázku: „Jak se tedy v létě opálit a při tom chránit svoji pokožku před nežádoucím zářením?“ Photoderm BRONZ kromě vysoké ochrany před UVB SPF 50+ a UVA PPD 35, obsahuje jako jediný na trhu patentovaný komplex buněčné BIOprotekce.

Ptáte se co je to BIOprotekce?

Vysvětlíme Vám to na jednoduchém příběhu. Představte si poušť, kde je obrovské teplo a sucho. I tak tam žijí organizmy a bakterie, které se dovedou proti těmto podmínkám chránit. Hrdinkou tohoto příběhu je bakterie, která dokáže žít až ve 100stupňových vedrech. Tato bakterie si svoje DNA chrání před sluncem tak, že si vyprodukuje ektoin, který na sebe naváže vodu, tím si vytvoří obal okolo buněčného jádra a chrání tak svoje buňky.  Sluneční paprsky nemohou přes tuto vrstvu projít do jádra a poškodit ho. Proto je ektoin tak unikátní, zabezpečí totiž ochranu i před zbytkem UVA/UVB paprsků, které nestačí zachytit ochranný filtr krému u jiných produktů.

Další důležitou látkou v tomto produktu je manitol. Zachytává volné radikály, které negativně ovlivňují pokožku. Photoderm Bronz Vám zaručí bezpečné opalování a ochranu Vašeho DNA.

Navíc díky obsahu dalších látek zaručuje krásnou bronzovou barvu, zvýrazňuje a urychluje opálení.

Samozřejmostí je příjemná textura a jednoduché nanášení. Vybrat si můžete ze dvou variant Photoderm BRONZ fluid SPF 50+ na tvář a Photoderm BRONZ sprej SPF 50+.


V soutěži, která zítra odstartuje mohou dvě z vás vyhrát Photoderm Bronz sprej SPF 50+. Opět stačí odpovědět na jednoduchou otázku a s rozmyslem tipovat.

Soutěž běží od 16. do 22. dubna 2012.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: redakce

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist