Celebrity Rank CZ 2008 a Vaše cesta k 5 exotickým zájezdům pro dvě osoby do Thajska

Rubrika: Soutěže

Po krátkém zkušebním provozu byl 7. dubna 2008, pod názvem Celebrity Rank CZ, na adrese http://celebrity.presscafe.cz, spuštěn první stálý internetový monitor popularity osobností českého společenského života…
NOMINUJTE, hlasujte a VYHRAJTE!

Celebrity Rank CZ
Celebrity Rank CZ na základě reakcí uživatelů internetu sleduje, zaznamenává a vyhodnocuje momentální stav a dlouhodobý vývoj popularity jednotlivých osobností v deseti kategoriích lidských čiností i v absolutním pořadí.

Osobnosti, které vy sami na těchto stránkách do žebříčku monitoru Celebrity Rank CZ nominujete, získají na základě hodnot dosažených prostřednictvím vašeho následného dlouhodobého hlasování tzv. osobní Celebrity Rank v rozmezí deseti stupňů od 0 do 10.

Celebrity Rank CZ není krátkodobá anketa, ale stabilní dlouhodobý nástroj sledování křivky vývoje přístupu české společnosti k jejím celebritám. Přístupu, který vychází z jejich působení na veřejnosti, jejich tvůrčí pracovní činnosti i soukromého života.

Celebrity Rank představuje stupeň ocenění (popularity) osobnosti, vycházející z rozsahu zpětné vazby společnosti na veřejné působení celebrity.

Každého z nás si svým uměním, vystupováním a přístupem k životu získal někdo z umělců, sportovců, politiků, vědců a mnoha dalších profesí. Oni nám dávají kus svého já, kus sebe sama a my jim dáváme najevo své porozumění a přízeň. Ta však bývá vrtkavá a její momentální výkyvy nemůže zachytit žádná krátkodobá, byť periodicky se opakující
anketa. Život celebrit není jen nablýskaný svět úspěchu „ve světle reflektorů“, ale také obyčejný život, práce, úsměv, slzy, rodina, samota, radost, bolest, nemoc i zdraví. To všechno ze života celebrity je díky médiím denně věcí veřejnou, i když jí samotné to mnohdy není příjemné. Je jenom na nás, čemu z té záplavy informací uvěříme a nad čím jen mávneme rukou. Jen na nás je vytvoření obrazu osobnosti v našem srdci a duši.

Dejme jim na oplátku něco z těch obrazů, které jsme si v nás vytvořili. Popularita je jejich denním chlebem. Někdy příjemným, někdy hodně hořkým soustem. I vy jistě máte
nejednoho oblíbence v nejedné profesi, které toto všechno s sebou přinášejí.

Navštivte stránky Celebrity Ranku CZ, na kterých právě až do 30. dubna t.r. probíhají Nominace osobností do deseti kategorií prvního ročníku monitoru pro rok 2008. Nominujte i vy své oblíbence, abyste pro ně potom mohli od 1. května třeba denně, podle své nálady a momentálního přístupu k nim, hlasovat.

Dejte jim najevo váš postoj. Věřte, že to ocení. Zejména v případě dobrého umístění v dlouhodobém monitoringu popularity nejen v kategoriích, ale třeba i v absolutním pořadí.

Nominujte je, hlasujte pro ně, pište o nich, fotografujte je a
vyhrajte jeden z pěti all inclusive zájezdů pro dvě osoby do Thajska.

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Blahopřeji vítězům k výhře.Přeji všem krásný den.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist