Bongo Festival se nezadržitelně blíží – vyhrajte vstupenky

Rubrika: Akce pro děti, Soutěže

bongofestivalRuku v ruce s koncem školního roku se nám blíží i první ročník Bongo festivalu, o kterém jsme vás informovali už v polovině dubna. Od 1. do 14. června si můžete zasoutěžit o 5 vstupenek na tento nový pohybově hudební festival pro děti.


Kdo navštívil s dětmi brněnský rodinný zábavní park Bongo, určitě nelitoval. Na nesčetných atrakcích se vyřádí jak děti, tak dospělí. Každý může vyzkoušet svoji odvahu i obratnost, přitom ale nemusíte být nijak sportovně zdatní, abyste si zábavné odpoledne (nebo třeba celý den) užili.

30. června, právě v den, kdy školáci dostanou svá vysvědčení, se v hale Bongo a přilehlém okolí bude konat první Bongo festival spojený se křtem alba 3B – Bongo Bonboniéra, které vyšlo na sklonku loňského roku v prestižním vydavatelství Indies Scope.

K vidění bude řada divadelních pohádek a koncertů, proběhne spousta soutěží a her. Účinkující na festivalu budou převážně ti, kteří přispěli skladbou nazmiňované  album pro děti. A tak se návštěvníci mohou těšit na Petra Skoumala, Jablkoň, Poletíme? a další. Pro všechny dětské návštěvníky bude navíc kromě atrakcí haly Bongo připravena „bojovka“,  a při splnění všech úkolů čeká na každého bohatá odměna.
Celým festivalem bude provázet kejklíř PUPA.
Podrobný program najdete přímo na stránkách Bongo festivalu.

Vstupenky můžete koupit v předprodeji za 99 Kč buď online, nebo v předprodejích Indies (prodejna v Poštovské), BKC, Dům Pánů z Lipé – Student Agency, Kudrna.
Pořídit je můžete i na místě, ale to už bude za cenu 149 Kč.

Ovšem nejlevnějším způsobem, jak vstupenky na festival získat, je naše soutěž o 5 vstupenek, které se můžete zúčastnit od 1. do 14. června 2011.

… a třeba se pak v Bongu potkáme… 🙂

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Petra Vymětalová

    Jeden z vás má stále šanci jednu vstupenku získat! Pokud jste nevyhráli, nezoufejte…
    Hanina bohužel svoji výhru nemůže využít, takže 1 volná vstupenka je stále volná😀 Kdo o ni budete mít zájem, ozvěte se, zde pod článkem. Pošlu vám pak do OV info, co a jak dál.
    Vstupenku budu přidělovat dle pravidla – kdo dřív přijde…

    Výherce vstupenek jsem zveřejnila „už“ minulý týden, kdo si ještě nekontroloval, jak dopadl, určitě může nahlédnout do vyhodnocených soutěží.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist