Blesková soutěž jen na pár hodin!

Rubrika: Soutěže

Před chvilkou se rozběhla opravdu blesková soutěž, která na VD zatím nemá obdoby. Nebude totiž trvat ani celý den, končí totiž už zítra odpoledne.


Ptáte se proč se vám v životě dějí stále ty stejné věci, proč nejste úspěšná, šťastná, proč nemáte dost peněz, proč jste stále na stejném místě atd.? Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte účast na jednodenním semináři EFT a zákon přitažlivosti!

Seminář se uskuteční tuto sobotu (24. 9. 2011) od 10.00 do 17.30 h v Brně pod vedením Mgr. Martiny Přichystalové, která zodpovídá vaše dotazy v Psychologické poradně.

Více informací o kurzu se dozvíte na stránkách mojeEFT.cz.

V čem spočívá soutěž?

Je to víc než jednoduché – žádné hledání správných odpovědí, klikání na obrázek atd.   Protože soutěž bude ukončena v pátek odpoledne a semináš se koná už v sobotu od 10.00, budeme potřebovat na výherce telefon, abychom ho o výhře a způsobu jejího uplatnění mohli informovat. Vaším úkolem tedy je – do pole pro tip napsat telefonní číslo, na kterém vás můžeme informovat o vaší výhře 😉

Soutěž bude ukončena v pátek 23.9.2011 po 16. hodině.

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

 • Petra Vymětalová

  Tak soutěž je ukončená, nakonec všichni soutěžící dostali možnost zúčastnit se kurzu s 50% slevou, GabrielaK má kurz zcela zdarma. Gratuluji!

 • Lien

  taky se nezapojím, brno dalekééé

 • Jarmuschka

  Tak seminář by mě zajímal velmi, ale ani se nezapojuji, protože v sobotu už máme naplánovanou pouť u nás – to nemůžu holkám udělat, když už nebudu doma v neděli….
  😯

 • To jsem zvědavý, kolik bude soutěžících.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist