Přichází první filmový příběh Lego!

Rubrika: Dětské hry, Filmy, hudba, divadlo pro děti, VD tipy

Zažijte svět LEGO jako nikdy předtím a staňte se součástí jeho historie!

Zbývá už jen pár dní do začátku nové éry světa LEGO. Ve čtvrtek 6. února bude mít v českých kinech premiéru LEGO® Movie (v českém originále LEGO® Příběh) – první celovečerní filmové LEGO dobrodružství. Poprvé v historii ožije na plátně celý svět vytvořený z kostiček LEGO v celovečerním filmu, který bude navíc doprovozený zbrusu novými kolekcemi stavebnic a LEGO Minifigurkami inspirovanými klíčovými scénami a postavami příběhu. Seznamte se s dosud největším projektem společnosti LEGO, jehož posláním je inspirovat děti po celém světě k tomu, aby rozvíjely svou nekonečnou představivost a projevovaly svou kreativitu prostřednictvím tvořivého hraní.

„Již 82 let přinášíme úsměvy na tváře chlapců a dívek každého věku po celém světě. Po pěti letech od původního nápadu nyní s velikým potěšením uvádíme jedinečné celovečerní představení, které přenese děti do světa bezbřehé fantazie a dospělé zpět do jejich dětství,“ říká Jill Wilfertová, viceprezidentka licenčního a zábavního oddělení skupiny LEGO. „Tak jako četné úžasné LEGO stavby a projekty, ukazuje i LEGO Movie, jak snadné je proměnit něco tak obyčejného jako plastové kostičky LEGO v něco tak výjimečného jako je celovečerní film,“ dodává Jill Wilfertová.

 

LEGO Movie (v českém originále LEGO Příběh)

Počítačem animovaný 3D film uvádí na plátno některé z nejoblíbenějších minifigurek LEGO a další nové postavičky, které se pohybují v dosud nepoznaném, vizuálně jedinečném světě postaveném výhradně z kostiček LEGO. V příběhu se seznámíme s Emmetem (Chris Pratt/Jan Maxián) – obyčejnou, poslušnou a naprosto průměrnou minifigurkou LEGO, kterou avšak mylně považují za mistra Stavitele, jenž může zachránit svět. Je proto povolán do společenstva mistrů stavitelů, kde se setká se starým čarodějem Vitruviusem (Morgan Freeman/ Pavel Rimský), mladou drsňačkou Lucy (Elizabeth Banksová/Tereza Bebarová) a Batmanem, s nimiž se vydá na výpravu proti zlému tyranovi jménem Lord Byznys (Will Ferrell/ Libor Hruška), který je odhodlán zničit svět tím, že ho slepí dohromady.

Měníme obyčejné v neobyčejné

Magický filmový svět vytvořený ze stavebnic a Minifigurek LEGO není jediným uměleckým počinem z dílny kreativních vývojářů LEGO. Do jejich pomyslné galerie patří i další úchvatné modely LEGO, jako jsou například největší mozaika LEGO sestávající z 384 tisíců kostiček, dosud největší model vyrobený z kostiček LEGO – replika hvězdné stíhačky X-Wing v reálné velikosti, měřící 13 metrů a vážící 23 tun, postavená z více než 5 milionů kostiček – nebo 33 metrů vysoká věž vytvořená z více než 500 tisíců kostiček LEGO.

lego_rekordy

Stavebnice LEGO Movie inspirované filmem

Kolekce LEGO Movie přenese do dětského pokoje všechna dobrodružství z filmu. Jeho fanoušci budou nadšeni z detailně propracovaných a funkčních vozidel a staveb vycházejících z rozmanitých filmových prostředí, jako je město, Divoký západ nebo vesmír. Všechny stavebnice jsou k dostání již nyní.

70812_box1_in70811_box1_in 70809_box1_in 70808_box1_in 70807_box1_in 70806_box1_in 70805_box1_in 70804_box1_in 70803_box1_in 70802_box1_in 70801_box1_in 70800_box1_in 70813_box1_inChcete-li si prohlédnout všechny sady LEGO Movie, stačí kliknout na obrázky 😉
 

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (5 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist