Pár předvánočních tipů

Rubrika: PC a internet

Vánoce každý z nás prožívá jinak, ale dobrý tip na dárek pro děti, manžela nebo rodiče se hodí snad každému. Nechte se proto inspirovat nabídkou eshopů, kde je pro každého něco! A pokud už máte dárky nakoupené, třeba oceníte tip, jak vyřešit předvánoční stres nebo i další nejen psychické potíže.

Úvodem bych se Vám rád představil. Jmenuji se Vladimír Přichystal, je mi 31 roků a provozování internetových stránek a obchodů mi pomáhá živit naši čtyřčlennou rodinu. Rád bych Vám některé z nich představil.

Tip první: ThajskéLucerny.cz
Thajské lucerny, létající lampiony neboli lampiony přání se staly hitem loňských Vánoc v Německu. V letošním roce vše nasvědčuje tomu, že budou hitem i u nás. Já tomu aspoň věřím, protože jsem se dosud nesetkal s nikým, kdo by thajskou lucernu vypouštěl a byl potom zklamaný. Nejhezčí na tomto dárku je, že udělá radost celé rodině. Jen si to sami zkuste napsat svá přání na lucernu, zapálit hořák a pozorovat, jak se vaše světélkující přáníčka vznesou a zmizí za obzorem.

Tip druhý: moudréKnihy.cz
Kniha, to je vánoční klasika. Myslím ale, že knížky, které prodávám zase tak klasické nejsou. Zdaleka nejprodávanější je Svět bez hranic (autoři Dr. Joe Vitale & Dr. Ihaleakala Hew Len) a sám bych tuto knížku doporučil všem, kteří nejsou úplně spokojení se svým stávajícím životem. Mně osobně tato knížka dala chuť pracovat na sobě a přinesla i pár malých zázraků.

Kromě knížek si můžete koupit i černé mýdlo Dudu-Osun a Sladký polibek (práškový nebo v tabletkách), což je přírodní ústní voda bez alkoholu vyrobená z rostliny stévie sladké. Díky sladké chuti ji mají rády nejen děti.

Tip třetí: České-soutěže.cz
Předvánoční období je nesmírně bohaté na soutěže o nejrůznější ceny od maličkostí až po velké ceny jako zájezdy, elektroniku nebo automobily.
Spoléhat se výhru určitě nejde, ale někdo v těch soutěžích přece vyhrát musí. Tak proč by se štěstí nemohlo usmát třeba právě na vás?!

Tip čtvrtý: mojeEFT.cz
Těšíte se na Vánoce, užíváte si přípravy a celkově je vám hezky a nic vás netrápí? Pak tento tip rovnou přeskočte.
Pokud však trpíte úzkostí, a nemusí jít samozřejmě o úzkost z Vánoc, nebo máte jiné psychické ale i fyzické potíže, vyzkoušejte terapeutickou metodu EFT (terapie emoční svobody). EFT terapie pomáhá řešit problémy jako negativní myšlení, depresivní náladu, smutek, přejídání, závislosti, nadváhu, vztahové problémy, nízké sebevědomí, nespavost, nervozitu, stres, problémy s učením…

Budu rád, když vám některý z mých tipů dobře poslouží a když dárky nakoupené v mých obchodech udělají radost těm, kteří je dostanou. A pokud by snad radost nepřinesly, můžete je až do konce ledna vrátit.
Samozřejmě vám vyplatím plnou cenu zpět.

Případné dotazy zodpovím v diskusi pod článkem. Jen mi, prosím, nepište, že je článek reklama jak bič. Vím to. 😉

Napsal/a: Vladimír Přichystal

Toto taky stojí za přečtení!

Nevítaní hosté v ústní dutině

Malé oválné vřídky trápí až 25 % populace. Objevují se v ústech nečekaně, ale ti z vás, kteří se s afty

Čtu dál →

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist