CEWE FOTOKNIHA – dárek, který opravdu potěší

Rubrika: PC a internet

S nostalgií prohlížíte stará alba a říkáte si, že ve světě digitální fotografie vaše děti toto již nezažijí? Máte pravdu, protože zažijí ještě něco lepšího – budou si prohlížet CEWE FOTOKNIHU od firmy CeWe Color! CeWe fotokniha se od klasického alba liší například tím, že víc vydrží, můžete si ji přizpůsobit vašim představám – doslova si s ní „pohrát“ a připravit tak originální památku pro vás, příjemný dárek pro vaše okolí nebo třeba profesionální prezentaci vaší firmy.

Jak si každý může vyrobit svojí originál CeWe fotoknihu? Na stránkách www.cewe-fotokniha.cz si zdarma stáhnete software některého z obchodníků, který tento produkt v České republice nabízí. Po instalaci softwaru do vašeho počítače si svoji originální fotoknihu velice jednoduše vytvoříte – vkládáním fotek nebo naskenovaných či stažených obrázků a dokumentů, psaním popisků doplněných o některý z nabízených layoutů nebo pozadí. Potom si ještě zvolíte typ a design vazby, titulek na hřbetu, obálce a vnitřku fotoknihy, pošlete přes internet nebo zanesete na CD do některé z prodejen a vaše fotokniha je hotová!
foto1
Cena fotoknihy se pohybuje od 179 Kč.
Více na www.cewe-fotokniha.cz.

Kdy určitě fotoknihu využijete:

Dovolená
Letní nebo zimní, aktivní nebo čistě odpočinková… Ať je vaše dovolená jakákoli, určitě se vždy vrátíte domů se spoustou fotek! Udělejte si výběr
těch nejlepších a vytvořte si z nich fotoknihu – třeba jako poděkování partnerovi za příjemně strávený čas nebo sami pro sebe jako památku.

foto1Narození dítěte
Může-li být radostnější událost než narození miminka, tak je to snad jen pozorování toho, jak roste a poznává svět. Všechny tyto události přirozeně neustále fotíme – proč z nich tedy neudělat fotoknihu? Když ji babičky dostanou k Vánocům nebo narozeninám, určitě se zblázní radostí. A vaše „miminko“ jednou taky určitě rádo zalistuje!

foto1Rodinné oslavy, promoce, svatby
Událostí, kdy se sejde celá rodina, nebývá v dnešní době mnoho, proto si takových chvil o to více považujeme. Fotokniha je ideální příležitostí, jak své zážitky uchovat a podělit se o ně se všemi – třeba při další rodinné sešlosti!

Svatba je rodinnou událostí zcela výjimečnou – udělejte pro své výjimečné hosty neobvyklý dárek jako poděkování za jejich přítomnost ve váš velký den! Připravte fotoknihu, při jejímž prohlížení na něj budou moci zavzpomínat.

Určitě sami vymyslíte mnoho dalších příležitostí hodných vlastní CeWe Fotoknihy – pusťte se do její výroby třeba rovnou o svátcích!

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (4 vyjádření)

 • Petra Vymětalová

  Vyhodnocení soutěže o poukázky na výrobu CeWe fotoknihy najdete tentokrát už „v novém“ – mezi vyhodnocenými soutěžemi – ZDE.

 • danasi

  Dělali jsme loni našim holkám. Elišce po narození – prvních 6 měsíců. A holky si poskládaly knihy samy. Moc je to bavilo a do nekonečna předělávaly a předělávaly. Máme lněnou vazbu a na ní foto a jméno, aby bylo hned jasné komu patří.

  Vlastně jsme to zkusili, protože jsem v porodnici dostala poukaz na slevu. A moc se nám to zalíbilo.

 • bokul

  CeWe fotoknihu jsem si nechala udelat ze svatebnich fotek – zvolila jsem tvrdou vazbu – normalne za 800 Kc – sice byly problemy s dodanim, nakonec i s fakturaci ceny, ale ve vysledku jsem maximalne spokojena!

  Pro ty, co to jeste nezkouseli – udelat knihu dle svych predstav zavere dost casu 🙂 Jelikoz mame poukaz na jeste na vyrobu jedne knizky, asi ji kratce po narozeni udelame miminku 🙂

 • Petra Vymětalová

  Až do 11. ledna 2009 můžete vyhrát tři poukázky na výrobu CeWe fotoknihy v celkové hodnotě 1750,- Kč!
  Soutěžit můžete na stránce soutěže Víte…?

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist