Z naší pošty

Rubrika: Co se jinam nevešlo

Včera se nám v naší emailové schránce objevily dvě zprávy, které jsou vpodstatě směrovány na všechny naše čtenářky a čtenáře.
Zde tedy jsou…


Večerníčkové postavičky
Dobry den, rada bych vedela kde bych mohla sehnat nejake sablony Ferdy Mravence a jeho kamaradu, Krtecka, Makove panenky, etc. vsechny postavicky co jsem mela jako dite rada bych je pouzila na dekoraci pokojicka pro me detatko. Ziji v Brazilii takze zde rozhodne nic takoveho nesezenu a do cech se dostanu az tak za 2 roky. Pokud mate nejakou www stranku kde to mohu najit moc mi pomuzete.
S pozdravem Hajnalka

A co chat?
Vždycky jsem si myslela, že ženský rády plkají, zvlášť když tráví téměř všechen svůj čas s nemluvňaty. A chatovací místnost pořád prázdná!? Doufám, že to napravíte!
Plkna

Co my na to?
Večerníčkové postavičky se nám na internetu najít nepodařilo, ale třeba jsme hledali špatně. Proto se obracíme na ostatní – neznáte někdo stránky, na kterých takové obrázky jsou???
Chat – koncem listopadu jsme se pokusili zavést pravidelné „povídací hodinky“. Bohužel tenkrát byla návštěvnost stránek ještě podstatně nižší než dnes, kromě toho jsme zřejmě zvolili špatnou hodinu, takže se nápad neujal.
Protože ani teď ještě není počet návštěvníků stránek příliš vysoký, možná by pravidelný „sraz na chatu“ stál za úvahu – co Vy na to? Která hodina by Vám nejvíce vyhovovala?

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Nevítaní hosté v ústní dutině

Malé oválné vřídky trápí až 25 % populace. Objevují se v ústech nečekaně, ale ti z vás, kteří se s afty

Čtu dál →

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (6 vyjádření)

 • Anonymní

  Dobrý den,
  také se pro svoji dcerku pokouším najít obrázky pohádkových postaviček. Dnes mě napadlo podívat se na stránky české televize a v sekci o pořadu Večerníček se mi podařilo najít pár obrázků těch nejslavnějších večerníčkových postaviček. Posílám odkaz:
  http://www.ceskatelevize.cz/specialy/vecernicek40/
  a zdravím
  Pavla ze Třemošné

 • Petra Vymětalová

  jsem pro – vyzkoušíme to, jdu taky na chat, kdo se přidá?

 • Anonymní

  Zdravím Beu, a souhlasím s devátou večerní, ačkoli naše zlatíčko touhle dobou teprve začíná kukat z postýlky a zkouší moje nervy:-) PS: jdu na chat

 • Asi patřím taky mezi PLKNY,taky trávím celé dny s milovaným dítkem a tak kdy je nejlepší čas na nerušený pokec?no přece když naše dítka spinkají.Pro mě ideální čas kolem devátý večer.Jak jste na tom vy milé klepny?

 • Martyčka

  Pojď radši na čet Láďo!

 • Co třeba si nechat poslat omalovánky viz. http://www.vsechnyknihy.cz/product_detail.asp?c=507&p=40053?

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist