Z naší pošty

Rubrika: Co se jinam nevešlo

Včera se nám v naší emailové schránce objevily dvě zprávy, které jsou vpodstatě směrovány na všechny naše čtenářky a čtenáře.
Zde tedy jsou…


Večerníčkové postavičky
Dobry den, rada bych vedela kde bych mohla sehnat nejake sablony Ferdy Mravence a jeho kamaradu, Krtecka, Makove panenky, etc. vsechny postavicky co jsem mela jako dite rada bych je pouzila na dekoraci pokojicka pro me detatko. Ziji v Brazilii takze zde rozhodne nic takoveho nesezenu a do cech se dostanu az tak za 2 roky. Pokud mate nejakou www stranku kde to mohu najit moc mi pomuzete.
S pozdravem Hajnalka

A co chat?
Vždycky jsem si myslela, že ženský rády plkají, zvlášť když tráví téměř všechen svůj čas s nemluvňaty. A chatovací místnost pořád prázdná!? Doufám, že to napravíte!
Plkna

Co my na to?
Večerníčkové postavičky se nám na internetu najít nepodařilo, ale třeba jsme hledali špatně. Proto se obracíme na ostatní – neznáte někdo stránky, na kterých takové obrázky jsou???
Chat – koncem listopadu jsme se pokusili zavést pravidelné „povídací hodinky“. Bohužel tenkrát byla návštěvnost stránek ještě podstatně nižší než dnes, kromě toho jsme zřejmě zvolili špatnou hodinu, takže se nápad neujal.
Protože ani teď ještě není počet návštěvníků stránek příliš vysoký, možná by pravidelný „sraz na chatu“ stál za úvahu – co Vy na to? Která hodina by Vám nejvíce vyhovovala?

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Ta nejmenší miminka cítí lásku skrze dotek

Něžný dotek je nesmírně důležitý pro vytváření vzájemného vztahu rodiče s miminkem. Novorozenci ještě nemají plně vyvinutý zrak a o

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (6 vyjádření)

 • Anonymní

  Dobrý den,
  také se pro svoji dcerku pokouším najít obrázky pohádkových postaviček. Dnes mě napadlo podívat se na stránky české televize a v sekci o pořadu Večerníček se mi podařilo najít pár obrázků těch nejslavnějších večerníčkových postaviček. Posílám odkaz:
  http://www.ceskatelevize.cz/specialy/vecernicek40/
  a zdravím
  Pavla ze Třemošné

 • Petra Vymětalová

  jsem pro – vyzkoušíme to, jdu taky na chat, kdo se přidá?

 • Anonymní

  Zdravím Beu, a souhlasím s devátou večerní, ačkoli naše zlatíčko touhle dobou teprve začíná kukat z postýlky a zkouší moje nervy:-) PS: jdu na chat

 • Asi patřím taky mezi PLKNY,taky trávím celé dny s milovaným dítkem a tak kdy je nejlepší čas na nerušený pokec?no přece když naše dítka spinkají.Pro mě ideální čas kolem devátý večer.Jak jste na tom vy milé klepny?

 • Martyčka

  Pojď radši na čet Láďo!

 • Co třeba si nechat poslat omalovánky viz. http://www.vsechnyknihy.cz/product_detail.asp?c=507&p=40053?

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist