Plenky pro Ekodítě – jak to dopadlo?

Rubrika: Co se jinam nevešlo

Společnost Rosa, o.p.s. vyhlásila ve spolupráci s internetovým portálem VašeDěti.cz dobročinnou aukci Plenky pro Ekodítě. Návštěvnice portálu se tak mohly seznámit s moderními látkovými plenkami a v aukcích je vydražit za sympatickou cenu a podpořit tak dlouhodobý projekt Ekodítě.


Už čtvrtým rokem vyhlásila Rosa na jaře Týden opravdových plen, osvětovou kampaň zaměřenou na podporu používání látkových plen, především informovanou volbou. Ve spolupráci s Lucií Harnošovou a internetovým portálem Brána k dětem vyhlásili soutěž Plena roku 2010, do které měli možnost se zapojit výrobci a distributoři pratelných plen. Pak už bylo na uživatelích, resp. rodičích malých dětí, aby pro tu nejoblíbenější plenu hlasovali. Ze zaslaných vzorků nominovaných plen byly uspořádány dvě aukce, jedna v Praze, při vyhlášení ankety Plena roku 2010, a druhá právě na portálu VašeDěti.cz.

Do internetové aukce se zapojilo 20 účastnic, a 36 plen bylo vydraženo za celkem 4.159 Kč, kterými bude podpořen projekt Ekodítě. Všem zúčastněným výherkyním blahopřejeme, a zároveň děkujeme, jakož i všem, kdo pleny darovali. Velký dík patří také paní Lucii Harnošové (Brána k dětem) a Petře Vymětalové (VašeDěti.cz) za ochotu, vstřícnost a milou spolupráci.

Adéla Chadimová
Rosa, o.p.s.

Napsal/a: Adéla Chadimová

Toto taky stojí za přečtení!

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Jak vybrat ty pravé plenky pro novorozené miminko?

Očekávání miminka sebou nese spoustu radosti, ale také rozhodování a nákupů. Jednou z věcí, bez kterých se určitě neobejdete,

Čtu dál →

Péče o první dětské zoubky

„Mléčné zuby stejně vypadají a narostou nové.“ Je to pravda, ale i přesto je potřeba se o už od

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist