Nejpoužívanější druhy kočárků

Rubrika: Co se jinam nevešlo, Volnočasové aktivity

Pokud se svými dětmi rádi vyrazíte ven, naprostou nutností je zabezpečit jejich maximální komfort. K tomu samozřejmě slouží kočárky, které dnes seženete v mnoha rozličných variantách, což platí i pro nejrůznější doplňky ke kočárkům.

Dětské kočárky pro novorozence i starší děti

Kočárků existuje skutečně celá řada, což nám jistě potvrdí každý rodič, který již minimálně jednou takový produkt pořizoval. Zde je výčet těch nejpoužívanějších, díky nimž zaručíte dětem komfort i mimo domov:

  • Pro novorozence je samozřejmě určen „klasický“ hluboký kočárek, jenž je ideální používat zhruba do šestého měsíce života dítěte. Pochopitelně se v této oblasti nevyplatí šetřit, na prvním místě je spokojenost vašeho potomka.
  • Další možností jsou tzv. sportovní kočárky. Taková varianta se vám bude hodit v případě, když již Váš malý nezbeda umí sám sedět. Sportovní kočárky jsou přitom lehčí a skladnější a zároveň vhodné jak na nákupy, tak do města či do parku.
  • Oba předchozí druhy si lze ovšem pořídit v jednom, a to díky kombinovanému kočárku, jenž se dá snadno přestavět z hlubokého na sportovní, a naopak. Některé jsou navíc doplněny i o autosedačku. Jedná se tedy o zajímavou variantu. Prohlédněte si proto přehled kombinovaných kočárků i vy.
  • Golfky neboli golfové kočárky jsou určeny dětem, které již samy chodí a vozí se tím pádem jen občas. Jsou přitom vhodné zejména do města.
  • Ondalek2Pokud vás čáp obdařil hned dvěma přírůstky najednou, jistě doceníte kočárek pro dvojčata. A nejen to. Pro starší sourozence jsou určeny golfky pro dvojčata.
  • V současné době nepředstavuje problém sehnat ani nejrůznější doplňky ke kočárkům. Sem nepochybně patří zavinovačky, stejně jako nejrůznější fusaky do kočárku, kožešinové podložky anebo přebalovací tašky. Zkrátka a dobře lze dopřát komfort nejen dětem, ale rovněž sobě můžete usnadnit rodičovskou péči i mimo domov.

Náš tip: pestrou nabídku kočárků, jakož i rozličných doplňků naleznete v e-shopu Ondalek.cz, a to za výtečné pořizovací ceny!

Napsal/a: Ondalek.cz

Toto taky stojí za přečtení!

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist