Nadace Naše dítě partnerem akce Dopisy Ježíškovi

Rubrika: Co se jinam nevešlo

Naše dítě logoPřesto, že svatý Martin na svém bílém koni zatím sníh nepřivezl, kalendář jasně napovídá, že se blíží vánoční čas a s ním se i letos můžete těšit na tradiční charitativní projekt Dopisy Ježíškovi.

Opět společně s Nadací Naše dítě můžete zajistit vánoční dárky pro opuštěné děti, které nemohou prožít láskyplné Vánoce se svými rodiči. Prostřednictvím dopisů umístěných na vánočním stromku v pražském obchodním centru Europark Štěrboholy vyjádřilo své přání 491 dětí z celkem 15 dětských domovů z celé České republiky. V týdnech od 17. listopadu do 19. prosince 2010 můžete některé z těchto dětských přání splnit i Vy. Stačí přijít do OC Europark Štěrboholy, vybrat si Dopis Ježíškovi a dětem jejich vysněný dárek koupit. Před Štědrým dnem všechny dárky vánočně zabalíme a rozvezeme pod stromečky do jednotlivých dětských domovů. Patronkou Dopisů Ježíškovi se opět stala zpěvačka Helena Vondráčková, která je téměř 10 let také patronkou Nadace Naše dítě.

Helena Vondráčková_1Já se na Dopisy Ježíškovi vždycky těším, protože není nic krásnějšího než vidět ty rozzářené oči dětí, které jsou obdarovány prostřednictvím právě tohoto nápadu. Každý rok jsem u toho, každý rok dětem zazpívám a rozdávají se pro ně vánoční dárečky,“ říká Helena Vondráčková.

Na osobní setkání s Helenou Vondráčkovou jste srdečně zváni ve čtvrtek 2. prosince 2010 od 17.00 hodin v hlavní pasáži OC Europark, kde zpěvačka vystoupí a uskuteční se zde také její autogramiáda.

Nadace Naše dítě dlouhodobě pomáhá dětským domovům z celé České republiky. Finančně podporuje rozvoj talentů dětí, které se věnují zpěvu, tanci nebo jiným zájmovým aktivitám. Hradí ozdravné pobyty opuštěných dětí, přispívá na stavební úpravy dětských domovů, které nutně potřebují rekonstrukci či jinou pomoc. Zuzana Baudyšová s Helenou Vondráčkovou v pražském Europarku 09_1

Děti z dětských domovů a jejich osudy jsou nadaci a mému srdci velmi blízké. Jsme v úzkém kontaktu s mnoha dětmi a pomáháme jim dlouhou řadu let. Jsou to nesmírně statečné děti, které obdivuhodně zvládají svoje nelehké dětství. Dopisy Ježíškovi jsou pro nás milou tradicí, která přináší spoustu radosti dětem i všem, kteří se do projektu zapojují,“ říká ředitelka Zuzana Baudyšová.


Děkujeme partnerům projektu:

OC Europark Štěrboholy Praha

Greek transport and logistic

Děkujeme mediálním partnerům projektu:

Country Radio

Náš region

Babinet.cz

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Odvrátí nachlazení, pomohou při alergiích

Občas to vypadá, jako by se proti nám naše prostředí spiklo: pokud nás zrovna netrápí smogová situace z dopravy, přijdou

Čtu dál →

Recenze: Valentýnka a narozeniny

Ivana Peroutková píše nádherné příběhy pro děti. S jejími knihami se setkávám už poněkolikáté. Její příběhy o Aničce mě velice

Čtu dál →

Leona Kysilková: Chci z kluků vychovat samostatně myslící jedince

Leona se přiznala, že byla policajt a že veškeré snahy o výchovu bez křiku, příkazů, zákazů a uplácení u

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist