Domácí účty

Rubrika: Co se jinam nevešlo

Dne 7. 9. 2006 byla představena nová edice firmy BOBO: DOMÁCÍ ARCHIV.
Jako první z této edice BOBO uvádí na trh produkt DOMÁCÍ ÚČTY, který je určen pro každého, kdo si chce udělat přehled ve svých účtech – ať již doma, nebo ve firmě…

Dne 7. 9. 2006 byla představena nová edice firmy BOBO: DOMÁCÍ ARCHIV.
Jako první z této edice BOBO uvádí na trh produkt DOMÁCÍ ÚČTY, který je určen pro každého, kdo si chce udělat přehled ve svých účtech – ať již doma, nebo ve firmě.

Jedná se o archivační papírovou krabici formátu A4, ve které najdete samolepící popisky na krabici, týdenní trhací kalendář, domácí blok, roční plánovací kalendář, evidenční blok, ale především SPECIÁLNÍ KAPSOVÝ BLOK – tento speciální blok má 12 stran, na každé straně je zapracovaná papírová kapsička, do které si můžete ukládat vaše účty a ihned si na danou stránku napsat, který účet z jakého dne a za jaké zboží v této kapsičce máte uložen.

Propagátorkami tohoto produktu jsou dámy Hanka Švejnohová, Marie Tomsová a Milena Vostřáková. Firma BOBO si byla vědoma toho, že pro propagaci Domácího Archivu je potřeba vybrat ženu ve středním věku, která má zkušenosti s domácností.
Paní Švejnohová dříve dávala účty do krabice od bot, kde je pak v případě potřeby zoufale hledala. Paní Tomsová je dávala do šuplíku a také jí záhadně mizely. Nejinak na tom byla paní Vostřáková, která účty dávala do velké obálky.
A proto si řekly, že tento archiv vyzkouší – a jsou zatím spokojené. Jediný háček prý podle nich spočívá v tom nezapomenout, kam krabici s účty uloží…

Tento nápad vznikal postupně rok, firma BOBO nejdříve použila blok s kapsami jinak, ale pak přišla idea využití v domácnosti nebo firmě, a tak se pomalu rýsoval dnešní výsledek.
Ano, je to jednoduchý systém, jednoduchý nápad, ale vypadá to, že bude fungovat. A to je to, čeho by ráda firma BOBO docílila, aby systém Domácího archivu fungoval, lidé si ho navzájem doporučovali a byli s ním spokojení.
Domácí archiv se dá získat 5ti způsoby: koupit přímo v obchoě BOBO BLOK na Vinihradské ulici v Praze 3, ve výrobním areálu firmy BOBO BLOK ve Voračicích, v papírnictví SAMBA v Sedlčanech, nebo na internetu na adrese www.domaciarchiv.cz.
Pátou možností je zakoupení Domácích účtů na autogramiádě dámského klubu, který bude probíhat až do začátku prosince každý týden, místa budou upřesněna na internetových stránkách firmy.

Mně osobně se produkt docela líbí, protože také dost často ten potřebný účet právě nemohu najít. Pokud se naučím a zvyknu si používat tento systém, tak si myslím, že bych konečně v účtech mohla mít pořádek a přehled i já.

Firma BOBO byla založena v roce 1991. Založil ji pan Václav Kabát, který si za vydělaných 3000 dolarů v zahraničí koupil kopírku. Tím vlastně začal svoje podnikání.

Od jedné kopírky se přes různé etapy dopracovala tato rodinná firma k dnešnímu stavu – to je 100 zaměstnanců, sídlo firmy ve Voračicích, zabývají se:
výrobou a prodejem papírenského zboží
vazbou bloků, autoatlasů, brožur všech typů a kalendářů
knihařskými pracemi, speciálními vazbami
luxusními papírenskými výrobky

Ještě jedna zmínka o řadě pro malé školáky – firma BOBO nabízí veškeré školní potřeby s motivem Krtečka – bloky, sešity, desky, pastelky, nálepky……

tisková konference firmy BOBO BLOK s.r.o.

Napsal/a: redakce (Lenka)

Toto taky stojí za přečtení!

Jaké vybrat odrážedlo pod stromeček?

Chcete mít ze svého potomka vášnivého cyklistu? V určitém věku už nestačí jít příkladem. Vlastní dvoukolé odrážedlo, které je jedním

Čtu dál →

V jakých lázních vám zajistí hlídání pro děti?

Touží vaše srdce po lázních, ale říkáte si, že děti jsou pořád ještě malé, tak vám nezbývá než o

Čtu dál →

Dětský svět v zahradě? Vsaďte na bunkr, hmyzí hotel nebo malé hřiště

Hledáte recept, jak děti vylákat na zahradu, aby se vydováděly na čerstvém vzduchu a měly jste je přitom na

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist