Domácí účty

Rubrika: Co se jinam nevešlo

Dne 7. 9. 2006 byla představena nová edice firmy BOBO: DOMÁCÍ ARCHIV.
Jako první z této edice BOBO uvádí na trh produkt DOMÁCÍ ÚČTY, který je určen pro každého, kdo si chce udělat přehled ve svých účtech – ať již doma, nebo ve firmě…

Dne 7. 9. 2006 byla představena nová edice firmy BOBO: DOMÁCÍ ARCHIV.
Jako první z této edice BOBO uvádí na trh produkt DOMÁCÍ ÚČTY, který je určen pro každého, kdo si chce udělat přehled ve svých účtech – ať již doma, nebo ve firmě.

Jedná se o archivační papírovou krabici formátu A4, ve které najdete samolepící popisky na krabici, týdenní trhací kalendář, domácí blok, roční plánovací kalendář, evidenční blok, ale především SPECIÁLNÍ KAPSOVÝ BLOK – tento speciální blok má 12 stran, na každé straně je zapracovaná papírová kapsička, do které si můžete ukládat vaše účty a ihned si na danou stránku napsat, který účet z jakého dne a za jaké zboží v této kapsičce máte uložen.

Propagátorkami tohoto produktu jsou dámy Hanka Švejnohová, Marie Tomsová a Milena Vostřáková. Firma BOBO si byla vědoma toho, že pro propagaci Domácího Archivu je potřeba vybrat ženu ve středním věku, která má zkušenosti s domácností.
Paní Švejnohová dříve dávala účty do krabice od bot, kde je pak v případě potřeby zoufale hledala. Paní Tomsová je dávala do šuplíku a také jí záhadně mizely. Nejinak na tom byla paní Vostřáková, která účty dávala do velké obálky.
A proto si řekly, že tento archiv vyzkouší – a jsou zatím spokojené. Jediný háček prý podle nich spočívá v tom nezapomenout, kam krabici s účty uloží…

Tento nápad vznikal postupně rok, firma BOBO nejdříve použila blok s kapsami jinak, ale pak přišla idea využití v domácnosti nebo firmě, a tak se pomalu rýsoval dnešní výsledek.
Ano, je to jednoduchý systém, jednoduchý nápad, ale vypadá to, že bude fungovat. A to je to, čeho by ráda firma BOBO docílila, aby systém Domácího archivu fungoval, lidé si ho navzájem doporučovali a byli s ním spokojení.
Domácí archiv se dá získat 5ti způsoby: koupit přímo v obchoě BOBO BLOK na Vinihradské ulici v Praze 3, ve výrobním areálu firmy BOBO BLOK ve Voračicích, v papírnictví SAMBA v Sedlčanech, nebo na internetu na adrese www.domaciarchiv.cz.
Pátou možností je zakoupení Domácích účtů na autogramiádě dámského klubu, který bude probíhat až do začátku prosince každý týden, místa budou upřesněna na internetových stránkách firmy.

Mně osobně se produkt docela líbí, protože také dost často ten potřebný účet právě nemohu najít. Pokud se naučím a zvyknu si používat tento systém, tak si myslím, že bych konečně v účtech mohla mít pořádek a přehled i já.

Firma BOBO byla založena v roce 1991. Založil ji pan Václav Kabát, který si za vydělaných 3000 dolarů v zahraničí koupil kopírku. Tím vlastně začal svoje podnikání.

Od jedné kopírky se přes různé etapy dopracovala tato rodinná firma k dnešnímu stavu – to je 100 zaměstnanců, sídlo firmy ve Voračicích, zabývají se:
výrobou a prodejem papírenského zboží
vazbou bloků, autoatlasů, brožur všech typů a kalendářů
knihařskými pracemi, speciálními vazbami
luxusními papírenskými výrobky

Ještě jedna zmínka o řadě pro malé školáky – firma BOBO nabízí veškeré školní potřeby s motivem Krtečka – bloky, sešity, desky, pastelky, nálepky……

tisková konference firmy BOBO BLOK s.r.o.

Napsal/a: redakce (Lenka)

Toto taky stojí za přečtení!

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Ta nejmenší miminka cítí lásku skrze dotek

Něžný dotek je nesmírně důležitý pro vytváření vzájemného vztahu rodiče s miminkem. Novorozenci ještě nemají plně vyvinutý zrak a o

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist