Žraločí jízda začíná! Zahrajte si s Pupem a Juldou o hezké ceny!

Rubrika: Doporučujeme, Kulturní a literární tipy

Animovaný film pro celou rodinu, u kterého se budete bavit, je tady! Žraločí bratři se vydávají na souš, aby tu prožili nejedno dobrodružství. Hrajte s filmem Žraloci na s(o)uši a můžete získat hezké ceny…

Animovaný film Žraloci na s(o)uši vypráví o dvou žraločích bratrech – malém Pupovi a velkém Juldovi.

Poté, co pytláci ukradnou z jejich útesu žraločí vajíčka do gurmánských restaurací, rozhodne se malý Pup stůj co stůj zjednat nápravu a pln odhodlání se vydá na souš, do lidského světa, kam nikdy předtím žraločí ploutev nevkročila. Julius se však začne o osud svého malého brášky na pevnině obávat – a ve speciálním robotickém obleku, který kdysi společně sestrojili, se vydá na souš zachránit Pupa. A když už jednou vyleze na břeh, nenechá si rozhodně ujít příležitost zjistit, jak vlastně chutná opravdové suchozemské kuře – divoká žraločí jízda začíná!


Žraloci na s(o)uši jsou zábavným filmem pro celou rodinu v dobrém duchu nejlepších snímků z Pixarovské produkce (nabízí se srovnání s Příběhem žraloka – nápad vytvořit Žraloky na s(o)uši však tomuto hollywoodskému snímku dokonce předcházel). Graficky skvěle vyvedený a špičkově animovaný příběh o dvou žralocích a jejich cestě na souš slibuje doplout s pořádnou porcí mořské zábavy a nabroušeného humoru do českých kin 17. listopadu 2011.

V českém znění uslyšíme české dabérské hvězdy jako jsou Petr Rychlý, Ivana Korolová, Dalibor Gondík, Tomáš Matonoha, Lucie Benešová, Jitka Molavcová, Ota Jirák, Matouš Ruml nebo Kryštof Hádek.

Hollywood Classic Entertainment uvede film ŽRALOCI NA S(O)UŠI do kin 17. listopadu 2011


Žraloci na s(ou)ši:

Žánr: Animovaný
Režie
: Goh Aun Hoe
Scénář
: Jeffrey Chiang

Hrají
V českém znění: Petr Rychlý, Ivana Korolová, Dalibor Gondík, Tomáš Matonoha, Lucie Benešová, Jitka Molavcová, Ota Jirák, Matouš Ruml, Kryštof Hádek a další

Délka filmu:   92 min
Zvuk/formát
: DD 5.1/1.85 : 1
Verze
: český dabing
Přístupnost
:   přístupný


POZOR SOUTĚŽ!

Rádi se bavíte a máte chuť se smát! Zkuste to se bratry Juldou a Pupem. Film Žraloci na s(o)uši je tady!

Společně s Hollywood Classic Entertainment jsme pro vás připravili soutěž o DVD Velké podmořské dobrodružství. Připraveny jsou hned pro pět z vás! Tak neváhejte a hrajte s námi!

Stačí jen najít odpověď na jednoduchou otázku v tomto článku a mít štěstí při tipování.

Soutěž s filmem Žraloci na s(o)uši běží od 14. do 23. listopadu 2011

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

[Soutěž] Audiokniha Anička a cirkus

Dlouhou cestu na dovolenou si můžete v autě zpříjemnit třeba poslechem audioknihy. 3 tipy pro děti pro vás dnes

Čtu dál →

[Tvoření] Květina z proužků

Květina, kterou si dnes ukážeme, je velmi jednoduchá a zároveň variabilní. Můžete vyrobit několik variant podle toho, která se

Čtu dál →

[Soutěž] 7 tipů jak přežít těhotenství v létě

Léto je v plném proudu, sluníčko pálí a my bychom svůj čas nejraději trávili ponoření ve vodě. Jinak na tom

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist