Získejte průvodce, se kterým se nudit nebudete

Rubrika: Kulturní a literární tipy

Lákají vás procházky Prahou, ale s dětmi vám to připadá složité? Chtěli byste si užít velkoměsta se svými dětmi tak, aby to všechny bavilo? Chcete, aby tentokrát někdo jiný za vás vymyslel program a nezapomněl na to, že s sebou máte malé děti? Nevíte, kde přebalit, nakojit, kde najít to správné hřiště a jak děti zabavit?

Právě pro vás je zde nové, aktualizované vydání mimořádného turistického průvodce Praha s dětmi na krku, který je zaměřen na návštěvníky Prahy s malými dětmi. V každé kapitole najdete popis trasy i objektů, které na ní potkáte, dopravní možnosti, vymezení náročnosti, přibližný časový harmonogram, adresy a kontaktní údaje, přehledné mapy a především – tzv. „Lákanou“ pro děti, kde jsou pro ně připraveny poutavé příběhy, otázky a odpovědi k té které trase. Kniha je určena dospělým, ale myslí i na děti a pohlíží na výlety i z jejich perspektivy.

S knihou budete putovat za pokladem Pražského hradu, nahlédnete do tajemných uliček Starého města, vyjedete lanovkou na Petřín, probádáte Vyšehrad i Stromovku, nezapomenete ani na Václavské náměstí a navštívíte Ráj pro vláčkomily a některé pražské zámečky s aktivitami pro děti, například Chvalský zámek.

Nové vydání je obohaceno přehlednými mapami, novými kapitolami i rozsáhlým seznamem hřišť, center a restaurací přátelských dětem.

Praha s dětmi na krku aneb Výlety pro malé nožky

Autorka: Alexandra Kohoutová
Ilustrace: Milan Starý

2. rozšířené vydání

flexovazba, 216 stran
ISBN: 978-80-204-2566-9
Vyšlo v květnu 2012
Doporučená cena 199 Kč

Knihu vydalo nakladatelství Mladá fronta.
Objednat si ji můžete na www.kniha.cz.

Recenzi knihy pro Vás připravujeme.

Pozor, soutěž

Ve spolupráci s nakladatelstvím Mladá fronta jsme pro vás připravili soutěž, ve které tři z vás mohou tohoto skvělého průvodce Prahou s malými děti vyhrát. Jako obvykle stačí odpovědět na jednoduché soutěžní otázky.
Soutěž poběží na našich stránkách od 7. do 20. června.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: redakce

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

  • Petra Vymětalová

    Soutěž máme vyhodnocenou, jména výherců najdete zde.

  • Ježeček

    Kniha vypadá opravdu vesele. Sama bych potřebovala průvodce po Praze. Nebo lépe řečeno, líbilo by se mi na procházce Prahou se zaposlouchat do pověstí Matičky… *

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist