Webové stránky Pražské muzejní noci 2012 spuštěny!

Rubrika: Kulturní a literární tipy

Webové stránky Pražské muzejní noci, která letos připadá na sobotu 9. června 2012, byly spuštěny! Na adrese www.prazskamuzejninoc.cz se dozvíte informace o institucích, které se do Pražské muzejní noci 2012 zapojily, i aktuality z přípravy akce.

Na webových stránkách návštěvníci najdou informace nejen o všech institucích a jejich objektech, které se na letošní noci podílejí, ale také o expozicích, výstavách a doprovodných programech, jež muzea a galerie chystají pro tento ročník Pražské muzejní noci.

Připraveny jsou komentované prohlídky, kvízy, workshopy, výtvarné dílny, koncerty, filmové projekce a mnoho dalšího. Program vhodný pro dětské návštěvníky najdou rodiče ve speciální sekci Program pro děti.

Do akce se zapojil rekordní počet 39 muzeí, galerií a dalších kulturních institucí. Program je tedy bohatý. Stejně jako v loňském roce i letos si každý zájemce může prostřednictvím speciálních aplikací Moje muzea a Moje noc vytvořit svůj vlastní program Pražské muzejní noci.

Webové stránky si můžete prohlédnout také v telefonu. Speciální mobilní verze webu se načte i po sejmutí tzv. QR kódů, kterými jsou opatřeny propagační tiskoviny.

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist