Veletrh World Of Beauty & Spa – Jaro 2012 se blíží. Zasoutěžte si a vyhrajte voňavé ceny!

Rubrika: Doporučujeme, Kulturní a literární tipy

Ve dnech 2. a 3. 3. 2012 bude probíhat tradiční 13. Mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA 2012 JARO v Praze v nových prostorách PVA Expo Praha – Letňany. V naší soutěži můžete vyhrát navíc krásné ceny!

Veletrh World Of Beauty & Spa – Jaro 2012

Veletrh provází opět bohatý program, který je již léta v centru zájmu návštěvníků.

Pro jaro 2012 zvou kosmetičky, vizážisty a kadeřníky na své módní show i prestižní soutěže Pavel Bauer (CREATIVE IMAGE TEAM 2012) a Štěpánka Podroužková (FOTAMAKE-UP 2012).

Jan Cigánik, Blanka Hašková, Martin Loužecký a Jan Hlaváček vyhlásí další kolo superúspěšné soutěže napříč kadeřnickým světem INSPIRACE 2013, bude vyhlášeno Mistrovství ČR a mezinárodní mistrovství v NailArtu, Mistrovství v manikúře pod odbornou záštitou firmy Alessandro, bude vyhlášeno nové kolo soutěže produktů. Pod záštitou Unie kosmetiček uvidí návštěvníci finálové soutěže učňů z oborů kadeřnictví a kosmetika, počítáme opět s účastí řady známých vizážistů, kadeřníků i módních designerů.

Dále je možné navštívit odborný salónek, ve kterém se můžete i něčemu přiučit. Odborný program je složen z řady přednášek a seminářů, kde se návštěvníci zábavnou i poučnou formou seznámí s principy masáží, aromaterapie, aplikace kosmetiky a jejích účinků, s přednostmi i riziky postupů při plastické chirurgii, modelaci postavy, obličeje i dalších metod. Informace získáte od renomovaných lékařů, školitelů i odborníků z nejvýznamnějších oborových sdružení a škol, jako jsou Dexter Academy, Unie kosmetiček, Česká podiatrická společnost, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace aromaterapeutů a další sdružení. Těchto přednášek a ukázek se účastní  mnoho desítek návštěvníků.

 

Více informací o veletrhu a nápovědu k soutěži naleznete na www.beautyexpo.cz

POZOR SOUTĚŽ!

Chcete-li se dozvědět co nejvíce informací ze světa krásy, pak je tady pro vás právě již 13. Mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA 2012 JARO.

Ve spolupráci s pořadateli tohoto prestižního veletrhu jsme pro vás připravili soutěž o krásné a navíc i voňavé ceny, které udělají radost nejedné ženě!

Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázky a mít dobrý odhad při tipování. Pro tři z vás máme připraveny kosmetické balíčky od firmy Nobilis a vstupenky na veletrh!

Soutěž s 13. Mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA 2012 JARO běží od  30.ledna do 12. února 2012.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist