Slabiklhář, Fotbaloví divoši, Poselství jednorožců i opakování učiva pro ZŠ a SŠ

Rubrika: Kulturní a literární tipy

Mezi novinkami z nakladatelství Fragment tentokrát najdete další Minikostky pro základní a střední školy (matematika a němčina), na uchazeče o studium na policejní akademii čeká soubor testů. Milovníci fantasy mohou volit mezi Poselstvím jednorožců a druhým dílem trilogie Malfurie. Na kluky čekají fotbaloví divoši Denis a Raban. A zkrátka nepřijdou ani dospělí – nabízejí se jim Čapkovy Hovory s TGM či SlabikLhář autorů Upíra Krejčího & Bartáka & Urbana…

náhledMINIKOSTKA PRO ZŠ – Matematika

Učivo základní školy stručně a přehledně v minikostce!
Učebnice obsahuje tematicky řazené nejdůležitější poznatky z učiva matematiky probíraného na základních školách. Díky velikosti můžete učebnici použít i jako tahák.
Formát 80×130 mm, brož., 152 str., 99 Kč
Pro žáky 2. stupně ZŠ

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledPoselství jednorožců
– Záchrana Lilandgarie

Vydejte se za dobrodružstvím do Lilandgarie, země posvátných jednorožců! Boj o záchranu Lilagardie vrcholí! Elfí družina cestuje Tmavým lesem ke Stříbrnému jezeru, kde se má setkat s Aranis a Veraginem, který konečně svým přátelům odhalil své tajemství.
Královna Kasandra na hradě Santiel čelí novým hrozbám. Válka je sice zažehnána, ale zdaleka není vyhráno.
Podaří se království zachránit a nastolit opět rovnováhu světa?
Formát 152×228 mm, váz., 349 Kč
Pro čtenáře od 11 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledSlabikLhář
Upír Krejčí & Barták & Urban

První slabikář humoru pro dospělé!
Gratulujeme, vybrali jste si správně! Jen tato kniha obsahuje VŠE, co potřebujete vědět. Známá dvojice Upír Krejčí a Petr Urban připravila pro fanoušky jejich svérázného humoru knihu plnou „hlubokých filozofických“ úvah. Zamýšlí se nad každým písmenem abecedy a vzniká tak SlabikLhář, který boří mýty, otevírá oči a mění pohled na svět.
Zjistíte například, že gymnasté radí: Jezte pravidelně hodně gumy, budete pružnější ! A my se ptáme, nestačí jí jen žvýkat?
Formát 167×230 mm, váz., 96 str., 249 Kč

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledKarel Čapek
Hovory s TGM

Mimořádně ceněné dílo Karla Čapka vznikalo v letech 1928 – 1935 na základě rozhovorů s prvním československým prezidentem T. G. Masarykem. Spis vypovídá o prezidentově životě od dětství po jeho vstup do vysoké politiky. Seznámíme se s jeho pohledem na svět, s jeho ideály demokracie a humanismu a jeho politickými, náboženskými a filosofickými názory.
Formát 130×197 mm, váz., 308 str., 249 Kč

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledTesty na policejní akademii

Zvláděte přijímací zkoušky na policejní akademii!
Kriminalistika a kriminologie, soudní lékařství nebo policejní a trestní právo – v těchto oblastech byste se měli orientovat, pokud chcete studovat na Policejní akademii ČR. Díky stručnému výkladu a testovým úlohám v této publikaci si snadno osvojíte základní informace, které se na střední škole nedozvíte, ale u přijímacích zkoušek jsou vyžadovány.
Formát 144×205 mm, brož., 116 str., 199 Kč

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledMinikostka pro SŠ – Matematika

Učivo střední školy stručně a přehledně v minikostce! Učebnice obsahuje tematicky řazené nejdůležitější poznatky z učiva matematiky probíraného na středních školách. Díky velikosti můžete učebnici použít i jako tahák.
Formát 70×130 mm, brož., 188 str., 99 Kč

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledMinikostka pro SŠ – Němčina

Učivo střední školy stručně a přehledně v minikostce!
Učebnice shrnuje německou gramatiku a základní slovní zásobu k běžným konverzačním tématům probíraným na středních školách. Látka je zpracována v přehledných tabulkách a schématech. Díky velikosti můžete učebnici použít i jako tahák.
FFormát 80×130 mm, brož., 196 str., 99,- Kč

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledMALFURIA
Strážkyně mlžných kamenů

Malfuria – napínavá fantasy trilogie pokračuje! Stíny prostoupily celou Barcelonou a zmocňují se všeho živého. Cesty Cataliny a Jordiho se rozcházejí. Catalina žije pod ochranou Malfurie, kde jsou ukryty staré vědomosti, znalosti a proroctví. Temné síly jsou však Catalině na stopě, proto prchá do Lisabonu ,kde musí učinit těžké rozhodnutí. Jedině tak se dopátrá starého tajemství.
Formát 145×205 mm, váz., 248 str., 349 Kč

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledFotbaloví divoši – Denis

Staň se členem party Fotbalových divochů! Pro partu malých kluků je fotbal vším. Denis, kluk z Turecka, zaviní prohru svého týmu v zápase proti Fotbalovým divochům na mistrovství juniorů. Rozzuřený trenér ho vyhodí z mužstva, zároveň ale dostane šanci zatrénovat si s Divochy. Denis absolvuje těžkou vstupní fotbalovou zkoušku, v níž obstojí. Leon a Fabi ho přesto do mužstva přijmout nechtějí. Podaří se Divochům zvládnout problémy a získat titul mistrů?
Formát 130×197 m, váz., 120 str., 199 Kč
Pro čtenáře od 9 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledFotbaloví divoši – Raban

Staň se členem party Fotbalových divochů! Raban se cítí jako páté kolo u vozu a má pocit, že Divoši ho mezi sebou nechtějí. Na radu trenéra vyhledá pomoc velkého fotbalového proroka. O silvestrovské noci se Raban s celým týmem Divochů stane svědkem velkého proroctví. Jaká bude jeho budoucnost? A jaká bude budoucnost celého mužstva?
Formát 130×197 m, váz., 120 str., 199 Kč
Pro čtenáře od 9 let

Knihu si můžete objednat ZDE

Vybrali jste si?

Napsal/a: redakce (Jarmila)

Toto taky stojí za přečtení!

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist