Recenze: Balíme dárky

Rubrika: Kulturní a literární tipy

Balení dárku je bezva relax, pokud ovšem víte jak na to. Já si celkem s balením vyhraji, ale musím na to mít dost času a vědět jak by to na konci mělo vypadat. Proto jsem velice ocenila novou knihu z nakladatelství Metafora, která nabízí spoustu inspirace.Publikaci Balíme dárky vydalo nakladatelství Metafora.  Autorkou je Ghylenn Descampsová. Kniha je rozdělena do šesti kapitol. Základní balíčky, Dárkové balíčky, Dárkové krabičky, Dárkové taštičky,  dárková kapsičky a nakonec také Vzory.

léto 2016 021léto 2016 017

Pomocí postupu popsaného v bodech pro vás vytvořit originální balení už nebude problém. Základní balení dárků je navíc s fotopostupem, kde je vše znázorněno krok za krokem. Díky tomu hravě zvládnete zabalit klasický balíček, plyšáka nebo různé válcovité tvary. A protože něco pěkně zabalit není jenom o tom “ zabalit do balícího papíru“, ale také dozdobit, můžete si vyzkoušet Ozdobný přebal, etikety, květy a další ozdoby.

léto 2016 016 léto 2016 015

Nemáte balící papír? Nevadí, co si rovnou vyrobit ozdobnou krabičku,  vyzkoušet Furošiki japonské balení, origami krabičku, Matrjošku, Kouzelnou lucernu nebo Nádherné diamanty. Pro děti zase Kufřík plný dárků, Maxi ponožku,  Králíčka plného bonbonu, pro dámy Obal na květinu  a pánům Veselou lahvinku…

léto 2016 019léto 2016 020léto 2016 022léto 2016 023

Publikace Balíme dárky nabízí neuvěřitenou inspiraci, jak zabalit dárky nejenom pro vaše blízké. V knize najdete spoustu originálních nápadů a krásné inspirace. Kapsičky, krabičky, látkové balení, barevné, zdobnené. Díky téhle knize už nebudete mít problém zabalit parfém, plyšáka, láhev nebo nějakou sladkost. To vše s elegancí, originálně a s nádechem exotiky. Jenom pozor na to, aby dárek nebyl zapomenut, pod krásou balení. 🙂


balime-darkySkoncujme s obyčejným, nudným balením dárků! 30 krásných dárkových balení… Naučte se balit dárky s elegancí, nápaditě, s nádechem exotiky. Po několika užitečných lekcích práce s papírem i jinými materiály dokážete stylově a rafinovaně zabalit naprosto cokoli.

Darujte radost!

Knihu Balíme dárky vydalo nakladatelství Metafora a objednat si ji můžete zde.

Napsal/a: Nuninka

Toto taky stojí za přečtení!

Recenze: Strašidelná knihovna – Duch za oponou

Nakladatelství Fragment nám přináší již třetí dobrodružství ze Strašidelné knihovny autorky Dori Hillestad Butlerové s názvem Duch za oponou.

Čtu dál →

Recenze: Poznej s námi Česko

Originálně tematický pracovní sešit, Poznej s námi Česko od Ivy Novákové a nakladatelství Portál, je zaměřený na celou naši vlast.

Čtu dál →

První stoj – jak nahoru a jak dolů

Ve čtvrté části cyklu Pět nejčastějších mýtů ohledně pohybového vývoje dětí se budeme zabývat prvním stojem a bezpečností dětí

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist