Pojď si hrát na muzikanty

Rubrika: Kulturní a literární tipy

Ahoj! My děláme muziku, přidáš se k nám?

Staneš se členem nejlepší kapely na světě! Kdo na nic nehraje, může zpívat, kdo nezpívá, může tančit. Kdo netančí, drží Čenišce noty!Kapela Rambajzníčci tě vítá!

S námi se naučí hrát na nějaký hudební nástroj každý – třeba na bouchadla, chřestidla, štěrchadla a další hudební náčiní, které si spolu vyrobíme.

Ale nejdřív si prohlédneme skutečné hudební nástroje a zajdeme na pár koncertů. Symfonický orchestr pod taktovkou zkušeného dirigenta právě provádí náročnou skladbu, ale co to? Vloudila se sem spousta nesmyslů. Odhalíš je všechny? Na koncert rockové hvězdy přišla spousta fanoušků. Někteří mají nejradši bubeníka. Najdeš všechny, kteří fandí bubeníkovi?

PSH27Jaká muzika se ti líbí? Poznáš, jakou muziku muzikanti hrají? Až si zahraješ naši hru Muzikanti, budeš znát všelijaké druhy muziky – od cimbálu po punk.

V muzikantském čísle nechybí ani soutěž. Tentokrát můžeš vyhrát CD plné skvělých písniček! Stačí jen vyzdobit náš společný plakát!

Moc se na tebe těšíme!

RAMBAJZNÍČCI

Eliška jako Eli Hrom – bicí a štěrchadla, Vítek jako Bručoun – basa a bicí, Čeniška jako Vyjdžej – zpěv a štěk. A jako host – kamarád Otík jako MC Prdík hrající na fanfrnoch

Jako obvykle i tentokrát můžete s časopisem Pojď si hrát vyhrát pěkné ceny v naší soutěži. Ta běží od 17. do 30.června 2010.
Prolistuj si muzikantské číslo.

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Recenze: Křeček v utajení

Dětskou knížku od paní Zuzany Pospíšilové Křeček v utajení vydanou nakladatelstvím Grada jsem otevřela spíše z profesionální zvědavosti. Můj malý roční

Čtu dál →

Bezpečnost dětí na kole – bez přilby a brýlí dítě na kolo nepatří

Nastupující jarní počasí stále víc láká k vyjížďkám na jízdním kole, koloběžce nebo kolečkových bruslích. Tyto tři aktivity mají jedno

Čtu dál →

[Soutěž] audiokniha Kouzelníci z pradávna

Přijměte pozvání do doby, kdy byla magie skutečná. A rovnou si můžete zasoutěžit o 3 audioknihy ve formátu mp3

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Anonymní

    Časopis Pojď si hrát byl naprosto skvělý. Zábavný, inteligentní, nepodbízivý. Bohužel, nakladatelství, které ho vydávalo, koupila Mladá fronta a časopis zrušila. Už bohužel nefungují ani stránky, kde si bylo možné čísla prohlédnout.
    Pokud jste časopis měli rádi, doporučuju jeho stránku na Facebooku.
    http://www.facebook.com/pages/Chceme-zpatky-casopis-Pojd-si-hrat/146778388665573?ref=ts

    Autoři se snaží znovu vytvořit databázi čtenářů, o kterou přišli, aby je mohli informovat, pokud se jim povede časopis oživit.

Pšt, tady si komentáře radši nechte pro sebe ;-)

Sdílet
Sdílet
TOPlist