Pojď si hrát na muzikanty

Rubrika: Kulturní a literární tipy

Ahoj! My děláme muziku, přidáš se k nám?

Staneš se členem nejlepší kapely na světě! Kdo na nic nehraje, může zpívat, kdo nezpívá, může tančit. Kdo netančí, drží Čenišce noty!

Kapela Rambajzníčci tě vítá!

S námi se naučí hrát na nějaký hudební nástroj každý – třeba na bouchadla, chřestidla, štěrchadla a další hudební náčiní, které si spolu vyrobíme.

Ale nejdřív si prohlédneme skutečné hudební nástroje a zajdeme na pár koncertů. Symfonický orchestr pod taktovkou zkušeného dirigenta právě provádí náročnou skladbu, ale co to? Vloudila se sem spousta nesmyslů. Odhalíš je všechny? Na koncert rockové hvězdy přišla spousta fanoušků. Někteří mají nejradši bubeníka. Najdeš všechny, kteří fandí bubeníkovi?

PSH27Jaká muzika se ti líbí? Poznáš, jakou muziku muzikanti hrají? Až si zahraješ naši hru Muzikanti, budeš znát všelijaké druhy muziky – od cimbálu po punk.

V muzikantském čísle nechybí ani soutěž. Tentokrát můžeš vyhrát CD plné skvělých písniček! Stačí jen vyzdobit náš společný plakát!

Moc se na tebe těšíme!

RAMBAJZNÍČCI

Eliška jako Eli Hrom – bicí a štěrchadla, Vítek jako Bručoun – basa a bicí, Čeniška jako Vyjdžej – zpěv a štěk. A jako host – kamarád Otík jako MC Prdík hrající na fanfrnoch

Jako obvykle i tentokrát můžete s časopisem Pojď si hrát vyhrát pěkné ceny v naší soutěži. Ta běží od 17. do 30.června 2010.
Prolistuj si muzikantské číslo.

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Recenze: Absolutně všechno, co potřebujete vědět MARVEL

Kniha Marvel představuje přesně to, co musíte vědět o komiksovém zázraku pod značkou MARVEL. Je určena všem fanouškům fantasy

Čtu dál →

Tip na výlet – Kroměříž

I když venku nyní panuje zima, vrátila jsem se ve svých vzpomínkách na náš letní výlet do Kroměříže. Cestovali

Čtu dál →

[Soutěž] Bylinkové pohádky (audiokniha)

Ani na přelomu roku nepřijdete o svoji soutěž. Tentokrát vám představím 3 audioknihy pro děti a vy se o

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • Anonymní

    Časopis Pojď si hrát byl naprosto skvělý. Zábavný, inteligentní, nepodbízivý. Bohužel, nakladatelství, které ho vydávalo, koupila Mladá fronta a časopis zrušila. Už bohužel nefungují ani stránky, kde si bylo možné čísla prohlédnout.
    Pokud jste časopis měli rádi, doporučuju jeho stránku na Facebooku.
    http://www.facebook.com/pages/Chceme-zpatky-casopis-Pojd-si-hrat/146778388665573?ref=ts

    Autoři se snaží znovu vytvořit databázi čtenářů, o kterou přišli, aby je mohli informovat, pokud se jim povede časopis oživit.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist