Pojď si hrát na cirkus!

Rubrika: Kulturní a literární tipy

Velevážené publikum,
Račte vstoupit do světoznámého cirkusu ELVÍČEK.

Představení právě začíná!
(Nezapomeňte, že opět můžete vyhrát pěkné dárky.)

Co tě čeká?

obálkaNejdříve Tě v našem cirkusu jaksepatří uvítáme. Ale dej pozor, co si bereš sebou. Poznáš, koho z diváků nejspíš do cirkusu nepustí?

Hned nato tě seznámíme s naší cirkusovou kapelou. Pokud dokážeš určit, na jaké hudební nástroje muzikanti hrají, představení může začít.

Jako první se představí zvířátka se svou Velkou zvířátkovou šou. Uvidíš zde opičky na houpačce i na kole, poníka, který umí počítat (nebo neumí?) i velikánskou živou pyramidu ze samých zvířátek. Kolik zvířátek vlastně pyramidu postavilo?

Potom přijdou na řadu rozesmátí, ale trochu zapomnětliví klauni. Každému z nich totiž něco chybí. Zvířátka už mají po představení a některá se na klauny přišla podívat. Odhalíš je? Nebude to jednoduché, mají perfektní maskování.

Chceš se naučit žonglovat? Pak tu pro tebe máme školu žonglování pro začátečníky i pokročilé. Pokud by ti žonglování náhodou nešlo (jako Vítkovi), můžeš si vyrobit žonglujícího klauna.

V cirkusovém Pojď si hrát nechybí ani oblíbené soutěže (rovnou dvě!), ani skvělá hra s tajemným názvem Principálovka. S kartičkami k Pricipálovce se dají hrát i jiné hry. Podívej se sem (.doc, 30 kB).

Už se moc těšíme, až k nám do cirkusu přijdeš!

Krasojezdkyně Eliška, principál Vítek a pokladní Čeniška, haf, haf!

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist