Odkaz Dračích jezdců – Brisingr již v prodeji!

Rubrika: Kulturní a literární tipy

Aby nakladatelství Fragment nezklamalo své fanoušky, kteří očekávali pod vánočním stromečkem třetí díl bestsellerové řady Odkaz Dračích jezdců, připravilo k prodeji dárkové certifikáty Brisingr na svých webových stránkách! Kdo využije této speciální nabídky za akční cenu, obdrží knihu minimálně 2 dny před oficiálním prodejem!

náhledDlouho očekávaná kniha vyjde v Česku i na Slovensku 4. 2. 2009. Aby si zkrátili dlouhé čekání, mají nyní čeští i slovenští fanouškové exkluzivní možnost přečíst si celou první kapitolu včetně dvoustránkového úryvku z kapitoly Krvavý vlk na webových stránkách nakladatelství Fragment www.fragment.cz, nebo na nové speciální webové stránce www.brisingr.cz . Zde také příznivci Eragona a jeho dračice Safiry najdou mnohé zajímavosti a soutěže o super ceny!

„Vydání Brisingra jsme museli přesunout z 11. 11. 2008 na únor 2009, abychom překlad takového rozsahu připravili v požadované kvalitě. Nyní se na knize pracuje na plné obrátky,“ uvedla Mgr. Ludmila Unčovská, šéfredaktorka Nakladatelství FRAGMENT.

Po knihách Eragon a Eldest je Brisingr třetí ze čtyř plánovaných částí edice Odkaz Dračích jezdců.
Brisingr byl uveden na zahraniční trh v září 2008 a již během prvních 24 hodin trhaly prodeje rekordy. Jen v USA se za první den prodalo přes 550 000 výtisků této knihy.
První díl s názvem Eragon začal Christopher Paolini psát ve svých patnácti letech. Fenomén dračího jezdce Eragona oběhl celý svět a dosud bylo prodáno přes 20 miliónů ks výtisků celé edice.

náhled

Dárkový certifikát si můžete objednat ZDE.
Na stejné adrese najdete také odkaz na ukázky z knihy a informace o soutěži, která běží přímo na webu nakladatelství Fragment.

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist