Mnohem víc než obyčejný deníček vašeho miminka

Rubrika: Kulturní a literární tipy

Neobyčejný deníček, promyšlený do posledního detailu, může být také fotoalbem nejkrásnějších fotek miminka. První úsměv, první slůvko, první kamarádi, rodinné výlety a oslavy… Uchovejte si ty nejcennější vzpomínky! Zahrajte si v naší soutěži o knihu plnou vzpomínek!

Až nám jednou děti odrostou a my jim budeme zasněně vyprávět, jak jsme s nimi dělali to či ono, myslíte si, že budou přitakávat? Bohužel nebudou. Vědci nám totiž připomínají, že naše dítě je schopno ukládat vzpomínky až od věku tří let, vše předtím jsou jen střípky či zamlžené vzpomínky spojené s opravdu intenzivní událostí.

Nečekejte tedy na zázrak a zaznamenejte své ratolesti jeho život do tří let do jedinečného Fotodeníčku od těhotenství do tří let, který mapuje ty nejdůležitější události v životě dítěte i celé rodiny.

denicek_obalka_ruzovadenicek_obalka_zelenadenicek_obalka_modra

Do fotodeníčku si můžete vlepovat fotografie, zapisovat důležité události, zaznamenávat nejrůznější údaje, vlepovat vlásky a mnoho dalšího. Prostor je zde například i na první fotografii miminka z ultrazvuku, stránky na otisk ručičky a nožičky, přehledy pro sledování růstu – tvořily jsme jej totiž s českými maminkami, proto je promyšlen do posledního detailu. Fotodeníček od těhotenství do tří let je také krásným dárkem pro jakoukoliv nastávající maminku. Zachovejte dítěti vzpomínky na to, co si v dospělosti nemůže pamatovat. Fotodeníček se stane pokladem vaší knihovny a vaše dítě bude doprovázet celý život. Následně jej ocení také jeho děti, vnoučata…

fotodenicek5

Neobyčejný deníček miminka s fotoalbem, promyšlený do posledního detailu. Uchovejte si ty nejcennější vzpomínky a vytvořte knihu plnou lásky a krásných okamžiků, k níž se vy i vaše maličké budete vracet po celý život.

DENICEK_obalky F.inddTvůj Fotodeníček od těhotenství do tří let

Barevné provedení obálky : zelená, modrá, růžová

Vydalo nakladatelství Smat Press

Vazba: kroužková v pevných deskách, mnoho fotografií a ilustrací
Formát: 165×240
Počet stran: 208 stran
Cena: 499 Kč

Objednat si Fotodeníček můžete zde.
Prohlédněte si ukázku z knihy.


Pozor, soutěž!

fotodenicek3Jste těhotná, máte doma miminko nebo prostě jen chcete udělat radost někomu ze svých příbuzných a známých, kterým by se hodilo album k zaznamenávání těch nejkrásnějších momentů v životě s děťátkem?

Pak právě pro vás je určen Fotodeníček od těhotenství do tří let, který je vymyšlený maminkami a promyšlený tak, abyste si vytvořili knihu naplněnou láskou a krásnými okamžiky.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Smart Press jsme pro vás připravili soutěž, ve které tři z vás mohou vyhrát tyto fotodeníčky – barvu si zvolíte sami!

Soutěž s Fotodeníčkem od těhotenství do tří let běží od 3. do 16. června 2013.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Pořízení tažného zařízení je snadné a cenově výhodné

Disponovat vozem bez tažného zařízení není žádný hendikep, jak by se mohlo zdát. Pokud potřebujete využívat přívěsný vozík, karavan, nosič

Čtu dál →

Cyklistické dárky pro malé i větší cyklisty

Máte doma nadšeného cyklistu a nevíte, co mu pod stromečkem udělá největší radost? Podobným problémem se rok, co rok

Čtu dál →

Návod na výrobu vánočního zvonečku

Vánoce se pomalu ale jistě blíží a proto je vhodné ve volných chvílích začít s přípravou vánočních ozdob. Největší radost

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (7 vyjádření)

 • Ten deníček vypadá krásně:-)

 • mura

  Pěkná soutěž,jen nemám štěstí,vždy vedle.

 • Lussy

  Tento deníček je úžasný – vyhrála jsem ho tu před 3 lety a Markovi do něj všechno píšu. Je tam místo na spoutu fotek, takže to je deníček s albem dohromady, vlepila jsem si tam pozitivní těhotenský test, fakt vymakaný,žádné zbytečné stránky a pokud přeci jen někomu něco nevyhovuje, dá se stránka vyjmout anebo přelepit fotkama. Určitě koupím další pokračování 3 -6 let.

 • Moc pěkný deníček. Vím, že jsem se na něho dívala v knihkupectví, ale odradila mě ta cena.

 • danasi

  Pěkné, hodilo by se jako dárek pro švagra. Škoda, že já mám tipy dodálně vedle a v soutěžích tohoto typu nenám šanci.

 • bamiska

  jé to je hezké..ač už je Honzík zkusím soutěžit……tatkě má sloní paměť a já zápisky tak by jsme ho zaplnily 🙂

 • Peprmintka
  Peprmintka

  Další krásná soutěž, škoda že tipuju úplně vedle :).

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist