Klub záhad, cestování časem i říkadla pro nejmenší

Rubrika: Kulturní a literární tipy

Mezi novinkami 43. a 44. týdne nakladatelství Fragment naleznete další příběhy Klubu záhad, Velkou knihu říkadel s ilustracemi oblíbeného Josefa Lady, kufřík „3v1“ Zvířátka na výletě, které jednoduše spojíte do vláčku, ale i tajemný příběh Abtil Dom…

náhledVelká kniha českých říkadel
ilustrace Josef Lada

Knížka s překrásnými ilustracemi Josefa Lady je výběrem těch nejznámějších českých lidových říkadel a písní, které se děti učí již od svých od prvních slov.
Formát 207×287 mm., váz., 128 str. 299 Kč
Pro čtenáře od 4 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledAbtil Dom

Seznamte se s naším hrdinou, jemuž se příčí každodenní život a který se rád věnuje teoriím, jež mu pomáhají realitě unikat. Jednoho dne se mu podaří dokonalý únik v čase a ve fantazii, ale ocitá rovnýma nohama v době zániku říše starých Mayů. Brzy zjišťuje, že jeho snílkovství mu tam není nic platné a že je pro něj nejdůležitější uhájit holý život.
Formát 108×165 mm, brož., 224 str., 199 Kč

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledZvířátka na výletě
(kufřík 3 v 1)

Poučná zábava pro nejmenší!
Prasátko Bobík na své cestě kolem statku naučí děti rozeznávat barvy, protiklady i různé tvary a poznávat zvířátka, která cestou potká. Navíc je možné všechny tři knížky jednoduchým způsobem spojit, a vytvořit tak malý vláček na hraní.
Formát 120×80 mm., leporelo, 10 str. 229 Kč
Pro čtenáře od 2 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledKlub záhad
Ostrov náhrobků

Staň se členem Klubu záhad! Pomocí superlupy objasni s ostatními členy záhadu tajemného ostrova. Na opuštěném a nehostinném ostrově vyrůstají ze země náhrobky. Jak je to možné? Je pravda, že pokaždé, když se objeví nový, zmizí jeden obyvatel nedalekého městečka? Podaří se toto děsivé tajemství objasnit? V Klubové příloze s dalšími informacemi o případu také zjistíš, jak jsi obstál ty sám!
Formát 108×165 mm, brož., 120 str., 199 Kč
Pro čtenáře od 11 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledKlub záhad
Úkryt posledního vlkodlaka

Staň se členem Klubu záhad! Pomocí superlupy objasni s ostatními členy záhadu malého ospalého městečka. Poblíž v močálu se údajně ukrývá poslední vlkodlak. Avšak ten, kdo se ho vydá hledat, se už nikdy nevrátí. Jaké tajemství skrývají místní lidé? Podaří se vůbec tuto záhadu objasnit? V Klubové příloze s dalšími informacemi o případu také zjistíš, jak jsi obstál ty sám.
Formát 108×165 mm, brož., 124 str., 199 Kč
Pro čtenáře od 11 let

Knihu si můžete objednat ZDE

Vybrali jste si?

Napsal/a: redakce (Jarmila)

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist