Fragment v týdnu od 21.4. do 25.4.

Rubrika: Kulturní a literární tipy

Uplynulý týden přinesl další novinky z nakladatelství Fragment. Na své si přijdou milovníci písniček Svěráka a Uhlíře i příběhů Narnie. Poučení máme pro předškoláky i pro budoucí lvy salónů…

náhledZ. Svěrák a J. Uhlíř
– Zpěvník

Zahrajte si největší hity Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře!
Zpěvník největších hitovek, jako jsou Dělání, Severní vítr, Ani k stáru a řada dalších hitů, je určen úplně všem bez rozdílu věku a pohlaví. Zpěvník obsahuje noty a akordy, tak ať se vám hezky zpívá i hraje.
Formát 147x205mm, váz. 124 str., 199 Kč

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledNarnie Komplet 1.-7. díl (box)

Fenomén Narnie přináší nové souborné vydání! Komplet všech sedmi dílů Letopisů Narnie v dárkové kazetě s filmovým designem Prince Kaspiana. Prožijte dobrodružství v zemi obrů, trpaslíků, kentaurů a dalších tajemných bytostí. Souborné vydání světového bestselleru je tím nejlepším dárkem pro mladé čtenáře!
Formát 146x120x182 mm, 7 dílů v boxu, 899 Kč

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledIlustrovaný dětský atlas světa

Vydejte se na dobrodružnou cestu kolem světa! Nápaditě ilustrované mapy vás provedou po všech kontinentech a z doplňujících textů i fotografií se dozvíte spoustu zajímavostí. Obrázky umístěné přímo na mapách vám napoví, jaká zvířata kde žijí a jaké činnosti jsou pro kterou oblast typické. Učte se hrou!
Formát 240×305 mm, váz., 48 str., 199 Kč
Pro čtenáře od 7 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledPředškolák – s Fragmentíkem do školy

Máte doma předškoláka? Právě jim je určena tato velká kniha plná úkolů, které rozvíjejí tvůrčí schopnosti, učí soustředění a důslednosti při práci. Obsahuje cvičení na uvolňování ruky, rozpoznávání číslic, jednoduché počítání, poznávání barev a rozdílů v obrázcích, ale i logické myšlení.
Formát 207×290 mm., váz., 176 str., 249 Kč
Pro čtenáře od 5 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledDóóóst dobrej hepáč

Vaše dóóóst dobrá Alice má opět pořádně zamotanou hlavu. Rodiče její nejlepší kamarádky Sandie nečekaně oznámí záměr odstěhovat se z Londýna a Sandie vůbec nevypadá, že by ji to mrzelo. Také nejstarší sestru Linn to táhne z domova a chce jít po maturitě studovat do Skotska. Zdá se, že Alici již nic dalšího nemůže překvapit, když vtom B?lly zjistí, pro koho jeho zraněné srdce vlastně bije, a nová láska je na světě!
Formát 130×197 mm., brož., 200 str., 149 Kč
Pro čtenáře od 11 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledDóóóst dobrej stresík

Alice, vaše oblíbená hrdinka, je opět tady a s ní i pohlední studenti z Francie. Ali s kamarádkami hrají hru, kdy všechny postupně musí s chlapci promluvit francouzsky. Pro stydlivou a nejistou Ali je to obzvlášť obtížný úkol. Starosti jí navíc přidělává kamarádka Jen, která zmizela. Tak to bude dóóóst dobrej stresík!
Formát 130×197 mm., brož., 200 str., 149 Kč
Pro čtenáře od 11 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledŠíleně nudný zapadákov

Holky POZOR! Seznamte se s novou kamarádkou. Jmenuje se Stella a její příběhy pro vás napsala Karen McCombieová, autorka Dóóóst dobrý Alice. Přestěhovat se z Londýna na nudný venkov to bude asi pořádná pruda. Jak si Stella zvykne na zapadákov, kde největší vzrušení obstarává bláznivý racek? Kdo jí vstoupí do života? Dočtete se v nové edici Stella a …
Formát 130×197 mm., brož., 216 str., 149 Kč
Pro čtenáře od 11 let

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledDokonalým gentlemanem za 7 dní

Staňte se dokonalým gentlemanem za 7 dní!
V rychlokurzu etikety vás naučíme dobrému vystupování. Za pouhých 7 dní dokážete zvládat s noblesou různé společenské situace jako například jak slušně čůrat, co dělat, když se uprdnete ve výtahu, jak správně konverzovat, jak se chovat v ložnici apod. Pánové, tohoto průvodce musíte mít! Dámy, nehodil by se tento průvodce někomu ve vašem okolí?
Formát 110×145 mm, brož., 148 str., 99,- Kč

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledDokonalým milencem
za 7 dní

Staňte se dokonalým milencem za 7 dní! Nabízíme vám rychlokurz, který z vás udělá dokonalého milence za pouhých 7 dní. Osvojte si umění svádět, staňte se jedničkou v milostných předehrách a dalších mileneckých dovednostech. Pánové, tohoto průvodce musíte mít! Dámy, nehodil by se tento průvodce někomu ve vašem okolí?
Formát 110x145mm., brož., 156 str., 99 Kč

Knihu si můžete objednat ZDE

Vybrali jste si?

Soutěž

V soutěži Víte…? můžete od 3.5. do 16.5. vyhrát:

1. cena: Předškolák – s Fragmentíkem do školy
2. cena: Zpěvník (Z. Svěrák, J. uhlíř)

Napsal/a: redakce (Jarmila)

Toto taky stojí za přečtení!

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Hravé kostky: Objevte říši kouzel i pestré barvy globálního světa

Na začátku byla… kostka. Ale nebyla obyčejná. Za vším stojí Dán Öle Kirk Christiansen. V roce 1932 zakládá firmu Lego,

Čtu dál →

Ta nejmenší miminka cítí lásku skrze dotek

Něžný dotek je nesmírně důležitý pro vytváření vzájemného vztahu rodiče s miminkem. Novorozenci ještě nemají plně vyvinutý zrak a o

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (2 vyjádření)

 • Gratuluji výhercům a přeji hezký den.

 • Petra Vymětalová

  Soutěžní otázka: Kolik dílů má souborné vydání Letopisů Narnie?
  Správná odpověď: 7

  Počet soutěžících: 412

  Výherci: janakupkova (Předškolák – s Fragmentíkem do školy), zuzi 11 (Zpěvník)

  Gratulujeme!

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist