Fragment pro školáky i jejich rodiče

Rubrika: Kulturní a literární tipy

Přijímací zkoušky jsou sice až za pár měsíců, ale říká se, že připraveným štěstí přeje. Nakladatelství Fragment proto přichází s další řadou knih, které vám pomohou u zkoušek z českého jazyka. A nezapomíná ani na své dospělé čtenáře.

Příprava k přijímacím zkouškám na SŠ z češtiny

Chcete si procvičit náš rodný jazyk a lépe se tak připravit na zkoušky? Procvičte se s těmito publikacemi, doplněnými správným řešením.

Příprava na přijímací zkoušky na SŠ – Český jazyk
Chcete se dostat na střední školu? Při procvičování jazykových rozborů, v testu z literatury a v diktátech si ověříte své znalosti z českého jazyka a připravíte se na to, co by vás mohlo u přijímaček nemile zaskočit.
Formát 144×205 mm, brož., 152 str., 149 Kč

Knihu si můžete objednat ZDE

Příprava na přijímací zkoušky na SŠ – Český jazyk – TESTY
V testových úlohách si ověříte své znalosti z českého jazyka a literatury. Získáte sebedůvěru a u přijímaček se pak nenecháte vyvést z míry.
Formát 144×205 mm, brož., 104 str., 129 Kč

Knihu si můžete objednat ZDE

Příprava na přijímací zkoušky na SŠ – Český jazyk 8letá gymnázia
Vyzkoušejte si přijímací zkoušky na osmiletá gymnázia nanečisto. Své znalosti z českého jazyka si díky této přehledně uspořádané cvičebnici, která obsahuje diktáty, opravná cvičení a jazykové rozbory, můžete ověřit s předstihem.
Formát 144×205 mm, brož., 128 str., 129 Kč

Knihu si můžete objednat ZDE
náhlednáhlednáhled

Román s křtem v Praze

náhled
Deník ctihodné prostitutky
Odhalte tajemnou minulost ctihodné dámy! Svůj osud líčí Evženie Franku alias Dženy Samara až do svého stáří, jež prožívá jako vážená dáma. Evženie pochází z chudé rodiny z malého ostrůvku na jihu Řecka. Mládí strávila v atypickém prostředí athénské čtvrti Pireas v nevěstincích, hernách a nočních klubech. Díky jejímu deníku nahlédneme do tajů „nejstaršího“ řemesla, jehož pravidla se po staletí téměř nezměnila. Nechte se unést silným příběhem ženy, jejíž minulost může být kdykoliv odhalena.

Křest knihy „Deník ctihodné prostitutky“ se uskuteční dne 10.2.2009 v 16 h. v Paláci knih LUXOR na Václavském nám. v Praze. Těšit se můžete na hosty této slavnostní akce, kterými budou překladatelka knihy a zpěvačka v jedné osobě Tena Elefteriadu a herec Tomáš Töpfer.
Formát 128×196 mm, váz., 328 str., 299 Kč

Knihu si můžete objednat ZDE

náhledA na závěr psychologie, která pobaví

MUDr. Jan Cimický – Psychotesty a desatera na každý den
Otestuje svoji osobnost pomocí psychotestů od známého psychiatra MUDr. Jana Cimického! Podívejte se s trochou humoru, jak jste na tom s romantikou, jestli se vyznáte v druhých, zda jste zralí na manželství nebo jestli máte sex-apeal. Ke každému testu je připojeno desatero, které vám napoví víc.
Formát 165c235 mm, váz., 216 str., 249 Kč

Knihu si můžete objednat ZDE

Jak zvládnout stres
Trpíte stresem? Zvládnout ho bez újmy na zdraví vám pomůže praktický průvodce Martina Baxendala. Oblíbený autor čerpá ze svých letitých zkušeností a předkládá opravdu neocenitelné rady, které vás nejen pobaví a inspirují, ale také pomohou odbourat stres a vyčerpanost vám i vašim přátelům.
Formát 210×147 mm, brož., 32 str., 69 Kč

Knihu si můžete objednat ZDE

Muž + žena
Jaký je váš partnerský vztah? Myslíte, že vám vydrží do konce života? Nyní máte možnost ho vylepšit! Pomůže vám humorný průvodce Martina Baxendala. Autor v něm čerpá ze svých letitých zkušeností a předkládá vám vpravdě nedocenitelné rady, které vás jistě pobaví a inspirují.
Formát 210×147 mm, brož., 32 str., 69 Kč

Knihu si můžete objednat ZDE

náhlednáhled

Zaujal Vás nějaký titul z této pestré nabídky?

Napsal/a: redakce (Markéta)

Toto taky stojí za přečtení!

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist