Filmové novinky pro děti, mámy i tatínky

Rubrika: Kulturní a literární tipy

I přesto, že jsou prázdniny, nemusí být vždy počasí vhodné ke koupání. Nejen zamračený den si můžete zpříjemnit hezkou podívanou třeba u filmových novinek, které se objevují na pultech nyní v srpnu od společnosti Magicbox…

Pro děti

Gumídci 2. série – disk 5.
(Gummi Bears Vol 2 – Disc 5)
Datum uvedení: 10.8.2011
Délka: 110 min.

Vydejte se na cestu plnou kouzel, tajemství a dobrodružství s těmi nejroztomilejšími hrdiny na světě!

Skvělí a odvážní, přátelští gumídci z Medunie udělají cokol, aby zastavili zlého knížete Ignora. Brůča omylem zničí Velkou gumvědnou knihu, a tak se vydá hledat kopii do starobylého gumídkovského města Hopsantídy a cestou ho potkají neuvěřitelná dobrodružství. Ať už létající méďové, gumídkovská ponorka, nebo třeba spící obři, postavy a příběhy gumídků vás vždy potěší i pobaví!

Kačeří příběhy 1.série – disk 4
(Ducktales Season 1 : Vol. 1 – Disc 4)
Datum uvedení: 10.8.2011

Délka: 87 min.

Je to pták? Nebo snad letadlo? Ne, je to superkačer!

Báječné dobrodružství pokračuje! Hrdinové přicházejí a odcházejí a kačeři se pořád něco učí. Nepřetržité napětí vám přinese banda loupežných Vikingů nebo drobná příhoda s pravěkým tyranosaurem Rexem. Takovou zábavu ocení celá rodina.

Letohrátky 2. série – disk 2
(Tale Spin Season 2: Disc 2)
Datum uvedení: 10.8.2011
Délka: 120 min.

Označte si palubní lístek na skvělou jízdu s kamarády z Letohrátek!

Když Balú zachrání Šéf Chánovi život, myslí si, že už má všechno, co kdy chtěl. Nakonec ale zjistí, co je v životě opravdu důležité. Ať už spolu s ostatními hledá ztracené město Panda La, nebo prchá v ledovém letadle, příběhy z Letohrátek představují poklad, který vás jednoduše nadchne.

W.I.T.C.H 1.série – disk 6
(W.I.T.C.H. Vol 1 – Disc 6)
Datum uvedení: 10.8.2011
Délka: 108 min.

Seznamte se s W.i.t.c.h., pěti obyčejnými holkami, které mají neobyčejné schopnosti. Objevte spolu s nimi sílu a kouzlo přátelství. Mají sice moc nad živly, nad větrem, vodou, vzduchem a ohněm, díky tomu se také staly Strážkyněmi Velké sítě a chrání svět před zlem, stejně ale musí řešit kluky a domácí úkoly!
 

Pro celou rodinu

Rango
(Rango)
Datum uvedení: 17.8.2011
Délka: 103 min.

Pozor, v rytmu tanga přichází Rango – film oceňovaný kritiky i diváky, film, „jaký jste ještě neviděli“ (Peter Travers, Rolling Stone). V roli praštěného chameleona Ranga, který je z bezpečí terária náhle vržen do drsné divočiny města, kde zoufale hledají kladného hrdinu, exceluje Johnny Depp. Díky svěže originálnímu nápadu a dokonalé animaci nabízí Rango „spoustu zábavy“ a „je skutečně vtipný“ (Bets Sharkey, Los Angeles Times).

Máma mezi Marťany(Mars Needs Moms!)
Datum uvedení: 17.8.2011
Délka: 84 min.

Disney vám přináší nový film od režiséra Roberta Zemeckise (držitel Oscara za film Forrest Gump, z roku 1994). Nejbláznivější příběh naší části galaxie přichází pod názvem Máma mezi marťany. Vynášet odpadky, jíst brokolici – copak někdo potřebuje mámu? Devítiletý Milo (Seth Green) zjistí, nakolik svou mámu (Joan Cusack) opravdu potřebuje, když ji unesou marťané, kteří chtějí její maminkovství získat pro svoje mladé. Milo se, za velké časové i kyslíkové tísně, snaží hlava nehlava svou mámu osvobodit. Dostane se mu nečekané pomoci, a tak se mu možná podaří najít k mámě cestu, skutečně i přeneseně. DVD je navíc doplněné o mezigalaktické bonusy, takže vás čeká napínavá cesta plná bláznivé zábavy, která přesahuje hranice našeho světa.
 

Pro mámy

Hezké vstávání (Blu-ray)(Morning Glory)
Datum uvedení: 17.8.2011
Délka: 107 min.
Od scénáristky filmu Ďábel nosí Pradu a režiséra snímku Notting Hill
Becky (Rachel McAdams, Zápisník jedné lásky) odjakživa toužila vyniknout. A tenhle sen se jí splní, když v newyorské televizi dostane na starosti skomírající ranní show. Jenže ve studiu, doslova v přímém přenosu vypukne válka všech proti všem. Ukočírovat show a její excentrické moderátory Mika (Harrison Ford, Dobyvatelé ztracené archy) a Colleen (Diane Keaton, Lepší pozdě nežli později) pomůže nejspíš jenom zázrak. Přesto se Becky, rozhodnutá za každou cenu zvýšit sledovanost, nevzdává.
Hezké vstávání, to je nejen „skvěle jízlivá komedie“ ale podle kritiky také „Duchaplné! Neotřelé! Geniální! Dojemné! Takové je Hezké vstávání!”
 

Nejen pro tatínky

Týden bez závazků
(Hall Pass)
Datum uvedení: 24.8.2011
Délka: 101 min.

Bratři Farrellyové (Něco na té Mary je, Blbý a blbější) vás opět zvou k bláznivé podívané! Rick (Owen Wilson) a Fred (Jason Sudeikis) jsou nejlepší kamarádi a oba jsou už řadu let ženatí. Když pak doma začnou projevovat určité známky neklidu, rozhodnou se jejich manželky (Jenna Fischer a Christina Applegate) oživit manželství velmi odvážným způsobem: povolí jim “týden bez závazků”, sedm dní svobody, během nichž mohou dělat, co budou chtít… bez otázek. Zpočátku to vypadá jako splněný sen, ale nepotrvá dlouho a Rick s Fredem si uvědomí, že jejích představy o mládeneckém životě – a sobě samých – jsou naprosto (a legračně) mimo realitu.

Filmové novinky uvádí společnost Magicbox.

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy pro péči o pleť: jak se zbavit akné v těhotenství

Jak často přemýšlíte o tom, jak hormony ovlivňují stav vašeho těla? Chápeme, že v běžném životě tomu zvláštní pozornost

Čtu dál →

Zdravé potraviny během kojení vhodné pro maminku i dítě

Kojení je velmi důležitá součást vývoje každého miminka. Prostřednictvím mléka předává maminka svému dítěti potřebné živiny, a proto je

Čtu dál →

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist