Doprodej vstupenek – nový portál pro kulturní veřejnost!

Rubrika: Kulturní a literární tipy

Chodíte do divadla nejraději na poslední chvíli? Pak právě pro Vás vznikl užitečný portál s názvem DOPRODEJVSTUPENEK.cz

Ambicí tohoto portálu zaměřeného výhradně na kulturu není vytvořit další předprodejní systém, jakých je již mnoho, ale sdružovat nabídky kulturních zařízení, která mají ještě dostupná místa na nejbližší 3 kalendářní dny. Ty pak lze jednoduše rezervovat přímo v pokladně divadla, kde se také uhradí. Není tedy potřeba platit na internetu kartou a vystavovat se tak riziku jejího zneužití.

DOPRODEJVSTUPENEK.cz  není dalším z řady dnes již upadajících slevových portálů, i když se zde, vzhledem k blízkému datu konání, objevují často i vstupenky za velmi výhodnou cenu. O tom ale rozhodují přímo ti, kdo tento portál využívají. Divadla tuto filozofii velmi vítají, protože cena sice někdy rozhoduje, ale často se z rezervací uvolňují i vstupenky na jinak beznadějně vyprodaná představení a toto je dobrá cesta, jak je divákovi nabídnout. V současné době se nabídka portálu Doprodej vstupenek plní zejména vstupenkami do pražských divadel, mezi kterými najdete Divadlo Kalich, Hudební Divadlo Karlín, Švandovo Divadlo, Studio Ypsilon, Divadlo na Zábradlí, Divadlo v Celetné, Divadlo Bez zábradlí, Divadlo Na Jezerce, Divadlo Na Fidlovačce a rychle přibývají další. Časem určitě přibudou i mimopražské scény a další kulturní zařízení z různých žánrů kultury. Výhodou pro produkce je snadná obsluha a zejména nezávislost na způsobu, jakým kdo prodává vstupenky, pro provoz stačí internetové připojení.

Myšleno je i na to, aby diváky neobtěžovaly každodenní nabídky kulturních akcí. V jednoduchém filtru si registrovaný uživatel může během okamžiku vybrat kombinaci žánru, dnů v týdnů kdy chodí na kulturu a třeba i města či kraje, kde žije. E-mailová služba Kulturní kurýr pak bude zasílat nabídky přesně podle divákova gusta, třeba jenom na činohry a muzikály v Praze v sobotu a neděli.

Vyzkoušejte a uvidíte sami! Věříme, že Vás používání portálu DOPRODEJVSTUPENEK.cz bude těšit a bavit a přinese Vám mnoho skvělých, kulturních zážitků.

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Jaké vybrat odrážedlo pod stromeček?

Chcete mít ze svého potomka vášnivého cyklistu? V určitém věku už nestačí jít příkladem. Vlastní dvoukolé odrážedlo, které je jedním

Čtu dál →

V jakých lázních vám zajistí hlídání pro děti?

Touží vaše srdce po lázních, ale říkáte si, že děti jsou pořád ještě malé, tak vám nezbývá než o

Čtu dál →

Dětský svět v zahradě? Vsaďte na bunkr, hmyzí hotel nebo malé hřiště

Hledáte recept, jak děti vylákat na zahradu, aby se vydováděly na čerstvém vzduchu a měly jste je přitom na

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist