Čertové a andílci se chystají na maškarní bál!

Rubrika: Akce pro děti, Kulturní a literární tipy

Veselý bál rozpustilých čertíků a něžných andílků pro všechny děti i jejich rodiče se připravuje v KC Zahrada…

3. prosince v 15 hodin se dveře Zahrady otevřou a místní sál ovládnou černé čertovské a bílé andělské kostýmy. Nebudou chybět soutěže, pohádkové loutky, tanečky i drobné dárečky. A co Mikuláš, ptáte se, dočkají se ho děti? Těžko říct, ale pokud přijde, určitě s sebou nezapomene vzít nůši plnou dárků!

Na Zahradě myslí na děti menší, malé i větší. Zdejší nabídka pohádek, kurzů a dílen je široká, nechybí ani jednorázové tematické akce. Není proto divu, že blížící se mikulášské oslavy se nemohou odbýt jen tak. Po úspěchu říjnového Reje strašidýlek připravili zahradní dramaturgové ve spolupráci s Hanou Strejčkovou další akci pro děti ve veselých maskách.

I tentokrát je budou čekat oblíbené pohádkové postavy a pestrý program, při kterém se zaručeně nikdo nudit nebude.  Oblíbená minidiskotéka nesmí chybět! Děti tančí jednoduché taneční sestavy, a protože nikoho nebaví dělat jednu věc dlouho v kuse, každou chvíli přijde na řadu soutěž. Ceny jsou sladké a také kostičkové od firmy Lego. Přijďte se podívat – a křídla a rohy vezměte s sebou!

Bál čertů a andílků je vhodný pro děti od tří let v doprovodu rodičů, vstupné 80 Kč se platí pouze za dítě. Akce začíná v sobotu 3. prosince v 15h v KC Zahrada na pražském Jižním Městě.

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist