Časopis Pojď si hrát slaví první narozeniny!

Rubrika: Kulturní a literární tipy

Pojď si hrát s Eliškou, Vítkem a Čeniškou je originální český časopis pro děti od pěti let plný luštění, her, soutěží a návodů k tvořivé činnosti. Na trhu se objevil právě před rokem a své první narozeniny slaví stylově: číslem na téma oslava narozenin.

Ahoj, pojď s námi oslavit narozeniny!

Co tě čeká?

Pojď si hrát 11Zveme tě na oslavu do naší redakce. Když si dáš práci, určitě poznáš, kdo pro tebe časopis vymýšlí a připravuje. Prosím, pomoz nám najít naše pohárky, abychom si s tebou mohli připít (dětským šampaňským) na další úspěšný rok. A když už budeš v tom hledání – schválně: máme všichni svůj dárek? A najdeš v redakci všechna čísla Pojď si hrát, která dosud vyšla?

Pak se spolu podíváme, jak slaví narozeniny náš kamarád Jonáš s rodinou a můžeš si podle Jonášova vzoru sestavit rodokmen své rodiny. Jiná naše kamarádka – Dáša, uspořádala senzační párty podle Pojď si hrát. Každý na ni měl přijít v kostýmu podle témat našeho časopisu. Na téhle oslavě se hrála spousta srandovních narozeninových her, které se podle našich návodů můžeš taky naučit.

Podíváme se i na oslavu babičky Želvy, na kterou přišli všichni její zvířecí kamarádi. Jeden ale zapomněl přinést dárek. Najdeš ho? Jako pravá dáma nechtěla babi Želva prozradit, kolik je jí roků. Trochu ti ale napoví, takže na to určitě přijdeš.

Bez skvělé stolní hry uprostřed by to nešlo ani na oslavě narozenin. Aby se sem hodila, hraje se s barevnými lentilkami a na kostce, kterou si vyrobíš, jsou místo čísel samé dobroty!

Co by to bylo za oslavu bez dárků a sladkostí?! Kromě hrátek a kreslení s dárky i dortíčky tě čeká návod na výrobu vlastního balicího papíru a báječných kokosových dortíků. Mňam!

Chystáš také narozeninovou oslavu? Překvap kamarády prima zlepšovákem z Pojď si hrát. Vyrob si bublitoč a ohrom je úžasným gejzírem bublinek. Na to určitě nezapomenou!

Tak ahoj, už se na tebe moc těšíme!

Eliška, Vítek a haf – Čeniška

Napsal/a: Komerční sdělení

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (6 vyjádření)

 • Petra Vymětalová

  Soutěžní otázka: Jaká babička slaví narozeniny v 11. čísle časopisu Pojď si hrát?
  Správná odpověď: Želva

  Počet soutěžících: 428

  Výherkyně: lola.sk (tričko Pojď si hrát), Malenicka (pexeso Pojď si hrát), kašovka (aktuální číslo časopisu Pojď si hrát + speciál Dinosauři)

  GRATULUJEME!

 • Listovat časopisem mohou všichni, nejen předplatitelé. Stačí kliknout na obrázek obálky. Předplatitelé si navíc můžou stáhnout časopis v pdf.

 • Petra Vymětalová

  Od 24. listopadu do 7. prosince můžete v soutěži Víte…? s časopisem Pojď si hrát vyhrát tričko Pojď si hrát, pexeso Pojď si hrát nebo balíček aktuální číslo a speciál Dinosauři časopisu Pojď si hrát.

 • bokul

  Peti, diky za tip! 🙂

 • Petra Vymětalová

  bokul, nebo můžeš zkusit štěstí v soutěži – začně tento víkend a budeme soutěžit o tričko, pexeso, aktuální číslo a speciál Dinosauři (když se ti tak líbily na Náměstíčku ;-))

 • bokul

  Docela mne to nalákalo, akorát zde chybí upozornění, že prolistovat mohou jen předplatitelé 🙂 Tak teď už mohu jen zkusit, zda jej někde na stánku seženu 🙂

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist