Bongo festival 2012 – zahrajte si s námi!

Rubrika: Kulturní a literární tipy

BOMBARĎÁKfest, to je podtitul druhého ročníku brněnského Bongo festivalu. Jednodenní festival  pro děti a rodiče se koná v den předávání vysvědčení, v pátek 29.6.2012.

I druhý ročník se odehraje v hale Bongo a návštěvníci z řad dětí, ale i dospělých mohou využít všech atrakcí, které hala Bongo nabízí. Navíc můžou shlédnout koncert Karolíny Kamberské, mistra ČR v beatboxu Ondry Havlíka (aka en.dru). Ten kromě koncertu bude mít i beatboxovou dílnu pro malé zájemce o tento hudební styl.

Specialitou bude i mimořádný koncert Yellow Sisters k vydání nového dětského alba Zvěřinec. K vidění budou pohádky Divadla Koráb a Divadla Facka.  Stejně jako v prvním roce i letos bude pro dětské návštěvníky kromě atrakcí haly Bongo připravena soutěžní cesta, kde při splnění všech úkolů čeká na každého drobná odměna.

Kromě toho se mohou těšit na Jirku Knihu jako představitele člena kapely 3B a beatboxera BomBarďáka, který bude moderátorem a průvodcem celého festivalu.

Bongo festival začíná v pátek 29. 6. ve 14:00, brány haly Bongo se otevírají již ve 13:30 a budou otevřeny do večerních hodin. Součástí festivalu bude také vyhlášení výsledků soutěže o nejlepší video skladby Šnek, které bylo součástí alba 3B – Bongo BomBarďák.

V předprodeji bude možné zakoupit vstupenky za výhodnou cenu 119,- Kč. Cena na místě pak bude 169,- Kč. Součástí vstupenky je i celodenní vstup do haly Bongo, který samostatně stojí  159,- Kč.

Festival pořádají Indies Scope a Bongo Brno. Spolupráce Indies Scope a haly Bongo trvá již třetím rokem a jejím výsledkem jsou dvě alba řady 3B – Bongo BomBoniéra (2010), Bongo BomBarďák (2011) a také první ročník Bongo festivalu v roce 2011.

BOMBARĎÁKfest je ideální příležitost pro oslavu vysvědčení, konce školního roku a začátku prázdnin. Odpoledne plné her, soutěží, koncertů, pohádek a dalších aktivit. Těšíme se na Vás na Bongo festivalu 2012.

Co je hala Bongo Brno?

Jedinečný zábavní park pro celou rodinu.

V hale na ploše 2 800 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro děti. Každá z nich přitom představuje jiný světadíl či zemi. Proč se to líbí dětem? Bongo Brno přináší dětem možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších opičáren. Dobrodružství, zábava, pohyb… Všechny atrakce v hale podléhají přísným bezpečnostním i hygienickým předpisům. Díky tomu si mohou dospělí bez obav o své ratolesti užívat návštěvy haly v prostorách bistra nebo si sami vyzkoušet některé z mnoha atrakcí.

BONGO BRNO – Pražákova 51 – 619 00 Brno – www.bongobrno.cz

Portál VašeDěti.cz je partnerem Bongo festivalu!

Pozor, soutěž!

Chcete se svými dětmi strávit příjemný den, pobavit se a oslavit poslední den školy?

Pak neváhejte a přijďte na Bongo festival!

Ve spolupráci s organizátory festivalu jsem pro vás připravili soutěž o volné vstupenky na Bongo festival. Stačí jen správně zodpovědět soutěžní otázku a mít štěstí při tipování.

Soutěž s Bongo festivalem probíhá od 17. do 24.června 2012.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: Iveta Pešková

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

  • To mě mrzí, že je to zrovna v tento pátek, být to jiný den, tak vyrazíme i do Brna. Bongo Bombarďák u nás teď letí 😉

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist