Kam na výlet? – shrnutí velké prázdninové soutěže 2015

Rubrika: VD tipy

Ve spolupráci s nakladatelstvím CPRESS  jsme pro vás na VD připravili velkou prázdninovou soutěž, jejímž hlavním cílem bylo upozornit ostatní čtenáře na zajímavá místa, která jste navštívili. Tato soutěž je na VD již prázdninovou tradicí. I tentokrát se setkala s velkým ohlasem z vaší strany.

Pojďme si připomenout, o co vlastně šlo, a jak to dopadlo.

Po celé prázdniny běžela cestovatelská soutěž, do které se mohl zapojit úplně každý. Stačilo pouze poslat svůj příspěvek o zajímavém místě, které jste navštívili, a přidat pár fotografií. Případně jste mohli rostřednictvím soutěže upozornit, kam se raději nevydávat.

Během celých prázdnin, jste se  mohli zapojit  do dvou soutěžních kol. Každý prázdninový měsíc má 3 vítěze.  V červenci i v srpnu se soutěžilo o 3 knihy dle vlastního výběru z kategorie Tuzemští průvodci. Celkem tedy o šest krásných knižních průvodců po ČR, kteří vás různými místy nejenom provedou, ale taky vám ukáží krásu naší malebné republiky.

kam-praha-225x297kam-kolo-211x300kam_slovensko-220x300

Jak to všechno dopadlo?

Celkem se sešlo krásných 52 článků od 6 autorek. Nejvíče článků napsala a poslala Králíček4, a to celkem 30. Musím smeknout, tohle je neuvěřitelný počet článků. Domča musel mít úžasné prázdniny a krásné zážitky. Další byla Nuninka (teda já) 8 článků, Spulkin 7 článků, Endlisek 3 články, Peťka 3 články, Janca-83 jeden článek.

Společně jste navštívili Prahu, Vysočinu, Olomoucký, Moravskoslezský, Středočeský, Jihomoravský, Pardubický, Zlínský a Plzeňský kraj, zavítali jsme i na Slovensko. Poznali jste krásná místa a podělili jste se o ně se čtenáři VD.

Králíček4:

Nuninka:

Spulkin:

Peťka:

Endlisek:

Janca-83:

Přehled všech příspěvků máme zdárně za sebou. Jak sami vidíte, soupis je velice dlouhý, já jenom doufám, že jsem na nic a nikoho nezapomněla. Ale procházela jsem články několikrát, tak doufám, že ne. 🙂

Velký dík patří všem zapojeným pisatelům za jejich krásné příspěvky. Za to, že si našli čas, a všechno pro vás sepsali a k tomu přidali i pěknou fotečku. Věřím že mnozí si přišli na své. Určitě jste už spoustu míst navštívili a ty další pro vás budou inspirací pro příště. Pokud vám nějaký článek utekl, nevadí, stále máte možnost si všechny příspěvky přečíst. Určitě se máte na co těšit. 🙂

Kdo vybíral výherce?

Výherce vybírala redakce portálu VašeDěti.cz (Petra a Pavlínka) dle nejlepšího vědomí a svědomí.

A abych nezdržovala, kdo získává knihy  z kategorie Tuzemští průvodci na stránkách nakladatelství CPRESS?

kam_podzemi-222x300kam_plzen-219x300kam_morava-a-slezsko-222x300

Výherci letní soutěže za měsíc červenec:

Králíček4, Nuninka a Endlisek

Výherci letní soutěže za měsíc srpen:

Králíček4, Spulkin, Peťka

Na závěr bych ráda poděkovala všem, kteří se zúčastnili letní cestovatelské soutěže. Všem, kteří si článek přečetli a komentovali, a nakladatelství CPRESS za krásné knihy.

A já se budu těšit zase příště na další krásné tipy na výlety s dětmi. 🙂

Napsal/a: Nuninka

Toto taky stojí za přečtení!

Recenze: Strašidelná knihovna – Duch za oponou

Nakladatelství Fragment nám přináší již třetí dobrodružství ze Strašidelné knihovny autorky Dori Hillestad Butlerové s názvem Duch za oponou.

Čtu dál →

Recenze: Poznej s námi Česko

Originálně tematický pracovní sešit, Poznej s námi Česko od Ivy Novákové a nakladatelství Portál, je zaměřený na celou naši vlast.

Čtu dál →

První stoj – jak nahoru a jak dolů

Ve čtvrté části cyklu Pět nejčastějších mýtů ohledně pohybového vývoje dětí se budeme zabývat prvním stojem a bezpečností dětí

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (10 vyjádření)

 • gabulka73
  gabulka73

  gratuluji všem psavcům

 • Velký dík patří všem. Těm co psali i těm co četli, protože jinak by to nemělo smysl 🙂
  Spulkin, vůbec není zač, jsem moc ráda, že jsi psala s radostí. 🙂
  Pivatko, nevadí, zapojíš se příště. 🙂
  Danasi,to sice zamrzí, ale hlavní je to, že si spolu užíváte spoustu legrace.

 • Králíček4

  Danasi,jsem ráda když tím dám inspiraci,někdy se mi taky nějaká hodí,protože mi dochází nápady a výlety opakujeme.Nemyslela jsem to nijak zle.
  Ale zase ti povím,že máš hotovo na zahradě,já si mohu při pohledu do zahrady zazpívat,travička zelená….Ta se ani zalívat nemusí a roste a roste a Domča mi tam prudí a prudí,takže to vždy zabalím a jdeme hrát třeba dámu.

 • danasi

  Králíčku, VD je o skvělé partě kolem a hlavně o těch našich dětech. Je jasné, že to hlavně byla zábava pro kluka, aby se o prázdninách nenudil. Ale díky tomu my máme spoustu inspirací a informací kam zavítat. A já se úplně stydím, že mé děti zažili rekonstrukci domu a práci kolem zvířat a zahrady atd. A strašně mi bylo líto, že minulý víkend byli holky nemocné. Neb vzniklo okno, kdy jsem měla vše na chvilku udělané a bylo krásně a já plánovala konečně nějaký ten výlet. Než začne zazimování zahrady a rytí a zaskládání sklepa uhlím a dřevem, abychom neumrzli jako beruška v Broučcích.

 • pivatko

  gratuluju, já nestíhala napsat nic, i když taky jsme někde byli

 • Králíček4

  Danasi,myslíš,že si ji zasloužím,vždyť to hlavně dělám pro své dítě.Teď nastane zimní období,takže výlety změníme za divadelní představení.

 • spulkin

  Moc ráda bych na tomto místě chtěla poděkovat Nunince za konečnou úpravu textu a vkládání fotek. Bez ní bych články určitě s takovou radostí nepsala. DĚKUJI za ochotu a velice milé jednání.

 • danasi

  Gratulujeme všem výhercům. Králíček si ji jistě zasloužil. Jen aby ještě našli nějaká zajímavá místa. Moc se mi jejich články líbili.

 • Králíček4

  Moc děkuji redakci za výhru,udělala mi velikou radost 🙂

 • Petra

  Děkuju za vyhodnocení a doplnuji ještě ÚKOL PRO VÝHERKYNĚ – prosím, napište mi na email info@vasedeti.cz, kterou knihu Vám mám nechat poslat.

  Do předmětu emailu napište Kniha za tipy na výlety.
  Vybírat můžete cokoli z Tuzemských průvodců z CPressu – http://knihy.cpress.cz/tuzemske-pruvodce.html (jen pozor, aby byla kniha skladem).
  Když mi do emailu připíšete rovnou i svoji adresu, bude to úplně super 😉

  Králíčku – ty vybíráš knížky dvě 😉

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist