Zachovejte si ty nejkrásnější vzpomínky v prima fotoknize – nyní s 15% slevou!

Rubrika: Doporučujeme

Každý z nás už prožil spoustu okamžiků, které by si rád uchoval na věky v paměti. Někdo si o nich píše do deníku, další je natáčí na kameru a skoro všichni si je fotí. Co ale s kvanty fotografií? Originálním řešením by mohla být třeba právě Prima fotokniha, kterou si z vlastních snímků sami vytvoříte.
A pozor – do konce června ji můžete pořídit s 15% slevou!

Vlastně se s ní na našich stránkách už delší dobu setkáváte prostřednictvím naší fotosoutěže, kde ji můžete už několik měsíců vyhrát. Ti, kteří byli v soutěži úspěšní, snad potvrdí, že tato cena opravdu stála za to.

Co je to Prima fotokniha?

Prima fotokniha je kniha plná vzpomínek, které do ní uložíte v podobě fotografií. Ty můžete dle vlastního uvážení doplnit také popisky.
Prima fotokniha je jedna z těch knih, ke kterým se budete rádi opakovaně vracet. Navíc může posloužit i jako originální dárek např. pro partnera při výročí svatby, (pra)rodičům k narozeninám.

Jak Prima fotokniha vypadá?

Prima fotoknihu si můžete vytvořit podle svých vlastních představ.
Vybírat můžete z pěti různých formátů (čtvercový, luxusní čtvercový, kapesní, standardní, naležato), k dispozici jsou čtyři typy vazby (tvrdá, měkká, kroužková, lněná). Sami si můžete zvolit předdefinovaný design obálky z několika témat (svatba, dovolená, dětské oslavy, …) nebo vytvořit obálku vlastní.
Rovněž máte možnost psát titulek na obálku i na hřbet své fotoknihy. K tomu můžete využít širokou paletu barev a všechny typy písma, které jsou dostupné ve vašem počítači.
Stejně tak není problém zvolit tematické pozadí jednotlivých stránek, nebo jen vyplnit některou z nabízených barev.

různé formáty prima fotoknihy

Jak si vyrobím vlastní Prima fotoknihu?

Je to jednodušší, než byste možná čekali. Stačí, když si přímo na těchto stránkách stáhnete software na výrobu Prima fotoknihy a nainstalujete si jej přímo do svého počítače.
Pak už stačí rozhodnout se, jakou fotoknihu budete chtít vyrobit, vybrat ty nej snímky a pustit se do tvoření.
Prográmek vás už sám navede. Hotovou fotoknihu pak také jeho prostřednictvím odešlete do výroby. Objednáváte tedy online a fotoknihu dostanete na uvedenou adresu. Dokonce lze objednat i více kopií a vyplnit patřičné adresy, pak to bude teprve překvapení!

Jak získám zmiňovanou 15% slevu?

15%slevaAkční sleva 15 % platí do 30. června 2009 a k jejímu uplatnění stačí, když během objednávky své první fotoknihy vyplníte do pole pro slevu kód:
„ELEMENTS9“

Užijte si zábavu při vytváření svých fotoknih a vychutnejte si své vzpomínky i s odstupem několika let.

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Kam s dětmi za lyžováním? V italském středisku Passo Tonale děti milují!

Italové děti milují, to je obecně známo. A udělají pro ně první poslední. Lyžařské středisko Passo Tonale vás o

Čtu dál →
Jak dětem ulevit od ucpaného nosu

Jak dětem jednoduše ulevíte od ucpaného nosu

Milé maminky, jsou Vaše děti často nachlazené? Teče jim z nosu, v noci mají ucpaný nos a těžce se jim dýchá? Pomozte

Čtu dál →

Môžem dať dieťatku jesť hocičo?

Môžem dať dieťatku pribináčika? Alebo zákusok? Alebo kupovanú nočnú kašu? V mamičkovských internetových skupinách sa pravidelne objavujú otázky, či to alebo

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (5 vyjádření)

 • Petra Vymětalová

  babofko, CD právě ani nehledej, tam je ještě stará verze, nvou jsem dostala minulý týden a stáhneš si ji právě přes ten odkaz tady v článku 😉

 • Petro, díky za info. To jsem netušila, že se fotoknihy vyrábí v Německu. Tak to chápu, že asi osobní odběr není možný 🙂
  CD asi někde mám. Zkusím pohledat. Zatím díky

 • Petra Vymětalová

  babofko – jinak ale doufám, že prográmek na výrobu fotoknihy si stáhneš tady na VD 😉 – pokud máš to CD, co jsem kdysi posílala v rámci rozesílání výher, tak si i tak stáhni software znovu přes odkaz v tomto článku, je to totiž nová verze, kde je větší výběr výplní, rámečků apod.

 • Petra Vymětalová

  babofko, tak jsem to zkoumala a lněná obálka může být opravdu jen černá a popisky ani fotky na ni přidat nejdou.
  Pokud jde o možnosti odběru – fotoknihy se vyrábí v Německu, takže osobní odběr možný není, poštovné závisí na spoustě parametrů (vzdálenost, hmotnost zásilky, rozměry), zkoušela jsem se dívat přímo na stránky UPS, ale popravdě z toho moc moudrá nejsem.
  Určitě se ale ještě zeptám, jaká je ta cena aspoň přibližně.

 • Dobrý den, zrovna je to pro mne aktuální téma… 🙂 Moc se mi líbí lněná obálka, jen je škoda, že je k dostání pouze ve čtvercovém formátu (uvažovala jsem o A4) a také mi není jasné, jestli je k dostání skutečně jen v černé barvě bez popisků a fotografie? Také mi na stránkách chybí jasná informace o poštovném, případně možnosti osobního vyzvednutí zakázky.
  Díky

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist