Vyčůrat a hrát! VyšeHrátky 2011 začínají!

Rubrika: Doporučujeme

Od 5. do 11. září proběhne na pražském Vyšehradě již 8. ročník interaktivního festivalu pro děti a jejich rodiče, festival VyšeHrátky…

Letošní program vybízí k  mezi VyšeHrátkami a Vámi, tvůrci a diváci, rodiči a dětmi. Ve VyšeHrátkovském rozhovoru hledáme odlišné světy a společné hranice. Na dopravní komunikaci, po které se návštěvníci budou moci prohánět s vlastnoručně sestrojeným  na zádech, nebo s maskou na obličeji se potkají s řadou nových i starších objektů.

Festival otevře  Hm… 5. září interaktivním koncertem pro děti, který je inspirovaný českými básníky.
Novinkou letošního ročníku je program věnovaný nedožitým osmdesátým narozeninám výtvarníka Radka Pilaře, autora či výtvarné podoby . Legendárního výtvarníka představujeme v interaktivním programu, ve kterém se každý může stát na chvílí  Radíkem Pilařem a nechat se oslovit jeho přebujelou imaginací v „Trenažéru Pilař“.

Letos poprvé přímo vyzveme ke hře též dospělé. Ve spolupráci s občanským sdružením Velký vůz bude připravena metaforická šifrovací procházka „Křížem krážem Vyšehradem“.

Poslední novinkou  je divadelní soubor z Chicaga – Oracle Production, který  bude historicky prvním zahraničním souborem festivalu.

Tak jako loni i letos se návštěvníci mohou těšit na stálice    – víkendový minifestival pohádek, workshopy věnované animaci a výrobě fotoasambláže nebo na každovečerní Odpolední aneb tatínci čtou pohádky svého .  VyšeHrátkovským tatínkem letos bude David Prachař, Tomáš Sedláček, Vlastimil Ježek, Jiří Dědeček a další.

Speciálním hostem festivalu bude soubor AUTOBUF se svým koncertem a představením.

Tak a už nezbývá nic jiného než Vyčůrat a hrát!  začínají !


Vysvětlivky pro dospělé:

– VyšeHrátky       – Rozhovor       – Auto

– Kapela     – Večerníček     -Rumcajs

– Srdce

POZOR – SOUTĚŽ!

Chcete se dobře bavit a najít inspiraci nejen pro své děti?

Připravili jsme pro vás soutěž s VyšeHrátkami!

V době od 22. do 31. srpna 2011 máte skvělou příležitost vyhrát 2 permanentky pro 2 rodiče a 2 děti na tento festival – stačí najít v tomto článku odpověď na jednoduchou otázku a zvolit správnou strategii při tipování.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: VyšeHrátky

Toto taky stojí za přečtení!

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Spoření pro děti: jaké máte možnosti?

S novým přírůstkem do rodiny je čas začít myslet na budoucnost. Chcete-li svým ratolestem zajistit lepší start do života, neměli

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist