Tady hlídá NANNY!

Rubrika: Doporučujeme

Maminko a tatínku,

můžete klidně spát, Vaše děťátko hlídá chůvička Nanny!
Nanny je kvalitní český výrobek, který Vám dodá klid při každodenní péči o Váš poklad, protože chrání Vaše miminko před riziky náhlého selhání dechu (SIDS), dušení či dávení…

 • Nanny je kvalitní český výrobek, který Vám dodá klid při každodenní péči o Váš poklad.
 • Nanny chrání Vaše miminko před riziky náhlého selhání dechu (SIDS), dušení či dávení.
 • Citlivá elektronika Nanny trvale sleduje a zobrazuje frekvenci dechu dítěte.
 • Nanny je nepostradatelný pomocník při péči o kojence s nízkou porodní váhou,
  rizikovými zdravotními komplikacemi, ale i o zcela zdravé miminko.

 • Na kritický stav reaguje Nanny spuštěním hlasitého poplachu.
 • Elektronika Nanny je napájena bezpečně dvěma tužkovými bateriemi.
 • Nanny automaticky signalizuje slabé baterie.
 • Snadná instalace a údržba.
 • Pro pohodlnější použití na více místech lze dokoupit další podložku.
  Použití chůvy Nanny je snadné:

 1. Snímací desku umístíte pod matraci nebo podložku, na které dítě spí. Deska se těla dítěte vůbec nedotýká a nijak jej neovlivňuje.
  ilustrační obrázek

 2. Přístroj přiděláte na postýlku, nebo jej pomocí prodlužovací šňůry zapojíte ve vedlejší místnosti.
  ilustrační obrázek

 3. Po uložení dítěte zapněte vypínač na přístroji. Každý nádech potvrdí zelená signálka bliknutím.
  ilustrační obrázek

 • Kdyby došlo k výpadku dechu, nebo by dítě dýchalo velmi nepravidelně, začne houkat varovný signál a blikat červená kontrolka.
 • Chůvička Nanny Vás dokáže upozornit na případné ohrožení života dítěte. Dá Vám tak šanci poskytnout první pomoc a přivolat lékaře.

A teď to nejdůležitější – chůvičku Nanny si můžete objednat už i na serveru VašeDěti.cz!

ilustrační obrázek

Baby Monitor BM02 „NANNY“
kompletní zařízení – snímací podložka z kvalitního plastu (odolná proti vlhkosti a pokroucení), vyhodnocovací jednotka elektroniky, návod k obsluze v češtině i v dalších jazycích, instrukce o první pomoci, záruční list, hygienická utěrka (2ks), prodlužovací kabel vč. spojovacího členu, plastový úchyt na stěnu, kvalitní baterie

naše cena 2590,- Kč
běžná cena 2640,- Kč
ušetříte 50,- Kč

Náhradní podložka BM02D k Baby Monitoru – lze ji zakoupit i samostatně, na základě skutečné potřeby (umožní snadnou instalaci přístroje na jiném místě, v další postýlce – např. na chatě, u babičky, v jiné místnosti domu, aniž by se musela vyjmout první podložka z postýlky, pouze stačí odpojit konektor )

cena 690,- Kč

Způsob dodání: dobírkou (Česká pošta), poštovné 99,- Kč, balné neúčtujeme.
Při zakoupení obou položek, tj. Monitor BM02 „NANNY“ + Náhradní podložka BM02D nebo při koupi 2 a více kusů monitorů BM02 „NANNY“ – poštovné neúčtujeme .

Monitor dechu NANNY si můžete objednat u nás – zde.

Výrobce: JABLOTRON s. r. o.
distributor pro ČR Petr Fráňa

Napsal/a: redakce (Petra)

Toto taky stojí za přečtení!

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Jak strávit víkend s dětmi v Praze?

Praha je tak kouzelné místo nejen díky své stovce věží nebo památek, ale také proto, že je zde nekonečné

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (41 vyjádření)

 • Tak u nás jsem taky hlídala já. Všechny (3) holky spaly a jedna ještě spí se mnou :o))) Naštěstí (klepu) jsme se obešli bez NANNY.
  Ale švagrové se narodilo 1. dítko a hned si nanny pořídila – teda jen za symbol. peníz pronajala přímo z porodnice.
  Což se mi zdá jako super věc, že už i tohle porodnice nabízí.

 • Anonymní

  díky moc za rady,jak bojovat z vlhkostí.dneska jsem v noci byla na zkoušku bez monitoru a malej nebyl vůbec zpocený.noc byla nekonečně dlouhá bez monitoru,dnes jsem ho zpátky nainstalovala,ale vyměnila jsem matraci za mnohem vyšší molitan.tak uvidíme..ozvu se jak to dopadlo.

 • Lien

  Lussy, já jsem nechtěla rýpat. Malá spí se mnou, takže u postýlky sedět nemusím, měla jsem jí pořád u sebe, ale ona je zdravá. Chápu, že když někdo není, tak je určitě lepší se nějak pojistit. Nechtěla jsem tě rozlobit.

 • Lussy

  Lien,
  u nás taky hlídala mami,
  ale jelikož nana zareaguje na to,že dítě ve spánku přestane dýchat, tak bych tě chtěla vidět, jak sedíš celou noc u postýlky, ani oko nezavřeš a kontroluješ dech miminka. My malou 3 x probírali, tak vím o čem mluvím a to jsem pak nespala i když byla nana zapnutá a klepala se strachy.

 • Lien

  Já to taky neznám, nejspíš, že u nás nehlídá Nanny, ale mami.

 • Matilda

  Tak já toto neznám. Ani jednou jsem za tu dlouhou dobu při používání podložky nezjistila žádnou vlhkost. Máme starou dřevěnou postýlku, která má jen rošt, na kterém leží molitanová matrace. Takže na rošt jsem dala pevnou lepenku ve velikosti podložky, na lepenku Nanynku a na to položila matraci. Žádná vlhkost tam nemá šanci. Ve vašem případě bych asi použila naředěné Savo, kterým bych podložku omývala a pořádně bych vyčistila i matraci, spíš si myslím, že se plíseň drží v ní. Možná by nebylo od věci v tomto případě koupit novou matraci, i když vím, že to je větší finanční výdaj.

 • Lussy

  Anonymní, já řešila to samé. Každé ráno jsem musela vyndat matraci, otřít vlhkou Nanu a až do večera nechat větrat, na nic jiného jsem nepřišla a stejně se plíseň někdy objevila.

 • Horempádem

  anonymní zkus se poptat po nějakém prostředku, třeba v lélkárně (aby poradili něco, co není zdraví škodlivé pro mimčo), čím by se dala denně podložka ošetřit, aby plísně nevznikaly. Na plísně pozor, mohou být pro mimčo nebezpečné.

 • Anonymní

  mám také NANNY monitor,na doporučení lékaře.syn má srdeční vadu a tak jsme neváhali ho zakoupit.Ale náš problém je,že je syn zpocený každou noc a když jsem mu po týdnu převlékala povlečení,zhrůzou jsem zjistila,že pod matrací a na podložce je plíseň.čím to může být.Nedokážu si noc bez monitoru ani představit.A když spí v kočárku,tak není spocený.Mám vše podle návodu,jak podložku používat.Prosím o radu.Děkuji

 • Anonymní

  Dobrý den,máme trochu jiný dotaz.To že doma máme senzor dechu NANNY,je pro nás zcela automatický a nedokážeme si představit že ho nemáme.Před 5-ti lety si myslím že nám taky jednou pomohl.Ale teď máme dalšího kluka,který má pod sebou taky NANNY.Senzor je plně funkční a zcela bez problémový i po těch 5-ti letech.Přesto jsme dostali informace, že by jsme měli kopit nový.Mě se to moc nezdá a myslím že z nás chtějí jen vytáhnout další peníze.Co vy na to?Díky za jakékoliv informace.

 • Matilda

  Před měsícem se nám narodilo třetí dítě a nanynku jsem kupovala automaticky, protože u druhé dcerky jsem zažila, jak se mi málem udusila vdechnutými zvratky, když jí bylo 6 týdnů. Ublinkávala dost po každém pití a i když jsem ji vždycky dávala spinkat na bok mezi podložky proti převrácení a postýlka byla u hlavy podložená nahoru knížkama, tak se jednou stalo, že jsem malou uložila, šla jsem dát prádlo do pračky a pak jsem jen tak nakoukla do postýlky a našla ji fialovou, chroptící, jak se už nějakou dobu snažila popadnout dech. No horor. Monitor dechu jsme měli do tří dnů a byla jsem s ním velmi spokojená. Nikdy nespustil falešný poplach a malé se už nikdy nic podobného naštěstí nestalo. Ale teď – i když naše třetí dítě je zdravé jak řípa, neváhala jsem a i kdyby jen pro svůj klid, Nanny jsem koupila. Nikdy nevíte, co se může stát. A pro Pomněnku – syndrom náhlého úmrtí kojence postihuje naprosto zdravé děti. A pak už je na monitor pozdě, bohužel…

 • Anonymní

  Taky bych to dětem pořídila ale už jsou velké a za nás to ještě nebylo.Takže doporučuju jen kvůli tomu,že kdyby to jen jednoho zachránilo tak má smysl to pořídit.Pamlsek

 • Pomněnka

  Při prvním dítku jsem o nanny ani na chvilku neuvažovala – byl to zdravý kluk jak buk a postýlku jsem měla hned u postele, tak mi to pišlo zbytečné.
  Stejně tak u druhého – jenže se u něj začaly objevovat tzv apnoické pauzy. Nejdřív jsm tomu nepřikládala váhu, protože se to stávalo přes den, hlavně po jídle – aniž by ublinkl nebo se zakuckal, tak prostě s zapomněl nadechnut. Jenže jednou ten nádech nepřicházel tak dlouho, až jsem ho otočila hlavou dolů (nepomohlo ufouknutí do obličeje, poplácání, zatřepání) a uvažovala, jak že se dává první pomoc novorozenci.
  Volala jsem Dr, tak mi schválila, že nanny hned sháním (bylo před víkendem) a řekla, že pokud by se takhle dlouhá pauza opakovala, tak mám jet hned do nemocnice na vyštření.
  Naštěstí nanny nikdy nehoukala, pauzy pomalu byly míň a míň časté a už tak od 7mi měsíců prcka je to OK.
  Takže v takovou chvíli fakt byla nanny k nezaplacení.

  Ovšem to nemění můj názor na to, že pokud bych měla třeba třtí dítě, zdravé, v pořádku, tak mu nanny hned do postýlky nestrčím. Prostě jen, když je třeba.

 • Anonymní

  1)))Dobrý den taktéž se ráda přidám do této diskuze.Je to 24 h co nás pustili s mím synkem z nemocnice.Důvod našeho pobytu byla Nanny ,která mi za 8 měsíců co se synek narodil nikdy nehlasila poplach až do předevčírka.Kdy to za noc bylo poplachů 9.Nannny máme novou.Nikdy to nedělala.Když zpustila v momentě jsme byli s manželem u postýlky.Poprvé jsem s e synkem zatřepala a ten se probudil.A při dalších poplachech už jsme se jen dívali zda malý dýchá a dýchal a vklidu odfrkoval.Byla naistalovaná tak ,jak měla být i nové baterie.Je opravdu pravda,že investovat do zdraví dítka se vyplácí.Po této události jsem okamžitě informovala moji dětskou lékařku,která malého prohlídla a odeslala nás na dětskou kliniku na pozorování.Malej byl napojen na přístoje měl několik vyšetření a vše bylo v pořádku a výsledky negativní.Je tu jen jeden háček 5 dokoruů my přišlo vynadat ,že nannny máme a z jakého důvodu jsme si ji pořizovali,když je malej zdravej.Pak jsou jen planý poplachy a nás to stresuje.Nanny doproručují léjkaři jen ,když je to nutné.Jakmile jsme dojeli domů z nemocnice nanny jsem z postýlky vyndala.Malý spinká klidně a řekla bych ,že i já spim klidněji.S pozdravem Bára s.

 • karamela

  Taky myslím ,že je to dobrá investice a taky myslím,že spíše pro děti nedonošené nebo nemocné,nebo pro rodiče s velkým bytem.
  Každá máma chodí poslouchat jestli dítko dýchá,ze začátku každou chvilku:-)
  Osobně se raději přesvědčím sama jestli dítě žije než abych spoléhala na techniku.
  Co znám majitelky těchto alarmů tak často zažívají s Nanny šoky-hlavně v noci se zapínají bez příčiny/teda třeba špatně položené desky apod…/To já bych asi každý alarm obrečela.Malý se přetáčel ve 3 měs-to bysme dlouho neužili-nemyslím si že je to ZÁKLADNÍ výbava.

  Kejko-přijde mi divné že na závažnou srdeční vadu museli rodiče přijít sami díky Nanny-to nepoznali v porodnici?

 • Anonymní

  ja jsem mela Nanny jen v porodnicia byla jsem z ni “ silena “ porad pipala a Davca byl v pohode.
  Pokud se jedna o predcasne narozene miminka- tam bych ji asi doporucila, nebo tam, kde miminka maji problem s adaptaci, dechem, ci jiny prioblem , ale u normalne porozeneho ditete, s klasickou porodni vahou i poporodni adaptaci se me to zda zbytecne stresujici pro oba rodice.

 • Anonymní

  Hlidacku dechu pouzivam , nejprve jsem ji pouzivala u meho strarsiho syna , kteremu jsou dva roky a loni v zari se nam narodil druhy syn ,u ktereho pouzinam Nannynku nyni.Chtela jsem se zeptat jestli nekdo mate zkusenost s tim, ze Nannynka zacne znicehonic houkat ,ikdyz neni ditko mimo podlozku a je v poradu?!?!
  Diky za odpovedi

 • Anonymní

  Dík za tuhle vymoženost. Při mých starších dětech nic takového nebylo a přestože nejsem máma hysterka, tak jsem se dost dlouho klidně nevyspala právě proto, že jsem poslouchala, jestli děti dýchají. Pro ten poslední poklad jsem si Nannynku pořídila a můžu říct, že funguje bezvadně. Souhlasím s tím, že oželím značkové oblečení pro prcka, který mi z kalhotek za osm stovek za měsíc vyroste, ale tahle investice se prostě vyplatí. Doporučuji všem. Dětskou sedačku do auta koupíte jenom proto, že to přikazuje vyhláška nebo proto, že chcete svoje dítě ochránit?

 • Já měla Nanny v porodnici a doma jsem si těžko zvykala bez ní.Jsem „histerka“ ohledně čehokoliv, co by mému miminku mohlo ublížit a tak jsme investovali do klidu a bezpečí.Zatím jsme žádný zádrhel DÍKY BOHU neměli, ale známé ta věcička zachránila život a zdraví dítěte. Pořád jí to kvičelo,až už to bylo divné i doktorce a nakonec miminku našli závažnou srdeční vadu.Nebýt toho, přišlo by se na to pozdě nebo vůbec (a nechci ani domyslet, co se mohlo stát).Takhle jí operovali ještě jako prcka, co příroda „zkazila“, to napravili a vše je v rámci možností ok.

 • Anonymní

  Žijem v době reklamy, moderních zbytečností a jiných lapačů na peníze. Máme dvouměsíčního prcka a dovedu si představit život bez značkových olejíčku na tělíčko, krásného kočárku od italského prodejce, dokonce i bez papírových plen by dítě určitě přežilo. Ale monitor považuji za naprostou samozřejmost jako třeba sedačku auta. Před několika dny se nám v noci Nanny ozvala a můžu říct, že se klepu ještě teď. Upřímě nevím jestli to byl planý poplach nebo ne, protože za 0.0001s, za kterou jsme oba rodiče byli u postýlky jsme se nestihli ani probudit, ale vím, že pláč, který se ozval po zatřepání naší ratolestí, byl sladkej.

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist