Silikonové korále

Rubrika: Doporučujeme, Péče o miminko

Originálním nápadům plným barev a fantazie se nemají klást žádné meze. Tímto pravidlem se beze zbytku řídí i internetový obchod Silikonovekorale.cz, nový partner projektu Mateřská s VD. Nabízí novinku na našem trhu – šperky z potravinářského silikonu. Jsou barevné, nápadité a udělají radost ženě nebo dívce, ale i miminku.


Můžete si zde nechat zhotovit náhrdelníky s přívěskem (se srdíčkem, hvězdičkou, koalou či rybičkou). Náhrdelníky lze rovněž poskládat z korálků různých velikostí, barev a tvarů, včetně písmenkových korálů. Každý náhrdelník se tak stane originálním uměleckým dílem. Nabídka korálů i přívěsků se neustále rozšiřuje.

IMG_8238DSC_0053

V další kategorii naleznete velký výběr nápaditých náhrdelníků ze silikonových korálů, které jsou velmi často používány maminkami jako prostředek, jak zabavit potomka při kojení. Kromě standardní nabídky lze objednat originální kombinaci barev a typu korálků podle přání klienta.

Velmi originálním kouskem z nabídky e-shopu jsou výhledové kroužky. Malý kroužek s barevnými korálky na zapínání ocení miminko, které má při nošení v šátku špatný výhled. Praktická pomůcka pomůže stáhnout pruhy šátku a dítku se otevře zcela nový výhled na svět. Kroužky lze samozřejmě objednat v barvách, které budou ladit s barvou šátku.

vyhledovy krouzek 3

Další pomůckou, zvláště pro zapomnětlivější jedince, je tzv. klip. Lze ho použít jako klíčenku nebo přívěšek na cokoliv, co stále hledáte a nemůžete nalézt. Hodí se i jako dekorace na dudlík. Nápadné barvy na předmět upozorní. A pokud je v klipu zakomponován i svítící korálek, usnadní to nalezení ve tmě nebo v tmavém vnitřku kabelky. I klipy lze doplnit korálky se jménem.

Nejoblíbenější kategorií jsou kousací korále. Všechny výrobky v této kategorii jsou vhodné pro nejmenší děti, které je zbožňují na kousání, které jim ulevuje při růstu zoubků. Korále lze dát do mrazničky pro chladivý efekt. Tyto korále byly speciálně testované v ICT Zlín, aby bylo možné zaručit jejich nejvyšší kvalitu.

kousaci korale 2 kousaci korale 3

Materiál korálů i návlekového provázku vyhovuje mezinárodní normě EN 71-3:2013 Migrace určitých prvků + A1:2015. Testování spočívá v měření 18 prvků, které při ocucávání a olizovaní hraček přechází do slin a s nimi pak do organismu dětí.

Výrobky z potravinářského silikonu jsou nejen krásné a příjemné, ale především zdravotně nezávadné. Silikon působí hypoalergenně, odpuzuje bakterie a šperky z něj vyrobené neobsahují ftaláty ani těžké kovy. Jejich nošením si tak nezpůsobíte alergické vyrážky nebo jiná nepříjemná podráždění.

Napsal/a: Silikonové korále

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy na dárky pro děti podle věku – zabaví se a rozvinou dovednosti

Lámete si hlavu s tím, co potěší nastávající, novopečené či už ostřílené rodiče, respektive jejich děti? Přečtěte si naše

Čtu dál →

Co pomáhá na dětský kašel?

Listy opadaly, teploty se střídají, vládu nad počasím převzal podzim. Děti tráví několik hodin denně v kolektivu, kde není nouze

Čtu dál →

Venkovní únikové hry Hunter Games: objevte parádní zábavu

Baví vás klasické únikovky? Vzrušující příběhy a plnění úkolů? Přemýšlíte, kde se dá zažít ta nejlepší úniková hra v

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (3 vyjádření)

  • Tyto silikonové korale jsou opravdu super. Dobře, trošku dražší, ale vyplatí se. Koupila jsem je naší malé když ji byly asi 4 měsíce, a moc ráda si s nimi hrála, cucala, kousala, a navíc to jako doplněk nevypadá vůbec zle. Teď je Elišce už 16 měsíců a pořád si s nimi hraje, ovšem teď si je na krk už dává sama. 🙂 Opravdu doporučuji, a není žádný problém s údržbou, hodila jsem je na chvilku do vařící vody, ususila a bylo.

  • mura

    líbí se mi

  • pivatko

    jů i se svítící korálkou, perfektní

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist