Partner TVD – Mamaja: „Přebalujeme, oblékáme a nosíme.“

Rubrika: Doporučujeme, Péče o miminko

Ergonomická nosítka Manduca, látkové pleny Pop-in nebo skleněné nádobí Lifefactory – to a mnoho dalšího můžete najít v Mamaje. Založila ji Kateřina Borunská, když byla na mateřské a hledala kvalitní zboží pro své syny.

„Najdete u nás všechno, co potřebujete pro svého drobečka – různé druhy látkových a ekologické jednorázové pleny, nosítka i šátky, oblečení například z biobavlny nebo merinovlny, láhve pro děti i dospělé a také kosmetiku v nejvyšší kvalitě. Navíc kdykoli poradíme na našem online chatu, máme 99 % zboží na skladě, vyměňujeme zboží zdarma, máme bonusy pro registrované zákazníky,“ vypočítává majitelka Kateřina Borunská, co vše nabízí.

Mamajovským heslem je „Přebalujeme – Oblékáme – Nosíme“. Ale ani to nepokrývá vše, čím se zabývá.

Chcete svého mrňouska nosit v nosítku?

Mamaja do České republiky dováží ergonomická nosítka Manduca. Podrobné informace najdete na portálu www.manduca.cz, zde jen ve zkratce. Manducu můžete používat od narození dítěte až do jeho do 20 kg. Díky důmyslnému konstrukčnímu řešení lze nosit dítě na břiše, na boku i na zádech. Manduca zajišťuje korektní M pozici nožiček, která prospívá vývoji kyčlí. Je vyrobena z přírodních materiálů. Manduca New style zvítězila v dTestu nosítek a klokanek. Kromě tohoto typu jsou k dispozici také limitované edice nosítek s různými vzory a také elastické šátky Manduca.

Nosítko ManducaŠátek Caboo

Nebo uvažujete o šátku?

Šátek Caboo je předvázaný šátek, takže úvazy (umožňuje pět různých pozic – například kolébku, klokana, kojící polohu) jsou snazší než u klasického šátku. Caboo lze používat až do 15 kg dítěte. Bylo oceněno stříbrnou cenou Mother&Baby.

Pijeme ze skla, vybrali jsme si Lifefactory

Láhve Lifefactory nepřejímají pachy, uchovávají původní chuť potravin a nápojů. Jsou vyrobeny z borosilikátového skla, takže do nich můžete nalít vroucí čaj i ledovou citronádu. Mají plastové víčko a silikonový obal, aby se lépe držely a neklouzaly. Díky němu jsou také odolnější při nárazech. Stejně tak jsou na tom dózy a sklenice Lifefactory. Více informací najdete na www.pijemezeskla.cz.

Kolekce lahví LifeFactory

Noste oblíbené džíny i během těhotenství. S Belly beltem to není problém

Je to těhotenský pás s knoflíkem nebo kovovým háčkem a látkovým klínem. Umožní budoucím maminkám nosit džíny, společenské i sportovní kalhoty nebo sukně také během těhotenství. Je připravena varianta pro větší i menší bříško.

Belly belt

Ekologické nočníky, stoličky a nádobí

Beco výrobky mají svůj příběh. Začíná u zbytků z bambusu a rýže, které vznikají při jejich pěstování a zpracování. Všechny použité materiály jsou rozložitelné, 100% biodegradovatelné. Až budete vědět, že nočník už nepotřebujete, můžete ho zakopat na zahradě, zcela se rozloží. Stoličku můžete použít jako květináč. A nádobí? To se hodí vždycky.

Nočník BecoStolička BecoSada nádobí Beco

Znáte Pop-in?

Látkové plenky Pop-in jsou kalhotkové plenky, které rostou s miminkem a zapínají se pomocí suchých zipů. Pod touto značkou najdete také hrací deky, plavky pro nejmenší, bryndáky a krmící oblečky nebo chrániče do autosedačky. Další informace najdete na www.pop-in.cz.

Plenky Pop-in

Ella’s house pleny a vložky šijeme v Mamaje sami

Pod značkou Ella’s house nabízí společnost Mamaja látkové pleny, dámské látkové vložky pro lehkou inkontinenci nebo jako alternativu k menstruačním vložkám a další doplňky pro maminky. Koukněte na www.ellashouse.cz.

Vložky Ella’s house Látkové pleny Ella’s house

Zajímá vás víc? Zkuste www.mamaja.cz, tamní online chat nebo www.facebook.com/Mamaja.cz.

Napsal/a: Mamaja.cz

Toto taky stojí za přečtení!

Jak vybrat přebalovací tašku na kočárek

Čekáte miminko a hledáte tašku na kočárek? Co všechno byste měli v takovém případě zvážit a proč maminkám nestačí

Čtu dál →

10 pravidel, jak oblékat děti v zimě

Venku přituhuje, nejen na horách napadla sněhová pokrývka. Zatímco my poznáme, kdy je nám zima nebo naopak příliš teplo

Čtu dál →

Tipy, jak zabavit děti na zahradě v zimě i v létě

Zahrada je pro děti osobitým útočištěm, kde mohou stále něco nového objevovat. Stačí pár vychytávek, nezbytných komponentů i vhodný

Čtu dál →

Odpovědi, názory, dotazy, postřehy čtenářů (1 vyjádření)

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist