Nenechte si ujít největší veletrhy pro děti v Letňanech For Toys a For Babies

Rubrika: Doporučujeme

Nevíte, jaké hračka je pro vaše dítko nejvhodnější, nebo čekáte přírůstek do rodiny a sháníte výbavičku? Potom si určitě nenechte ujít podzimní veletrhy určené výhradně dětem…


Veletrh potřeb pro děti FOR BABIES a veletrh hraček a her FOR TOYS se budou konat v Pražském veletržním areálu Letňany v termínu od 29. 9. do 2. 10. 2011 a stejně jako v loňském roce nabídnou ucelenou prezentaci výrobků a služeb určených dětem všech věkových kategorií, jejich rodičům i nastávajícím maminkám.

Obě výstavy jsou určeny jak malým, tak velkým návštěvníkům a nabídnou jim vše, co dětem zpříjemní a rodičům usnadní život.

O tom, že si na své přijde opravdu každý, svědčí široké spektrum vystavovatelů, kterých je na letošní ročník přihlášeno tři měsíce před zahájením více než 150 na ploše větší než 4000 m².

Děti jistě potěší velká expozice Little Pet Shop Show s Ewou Farnou a Nerf Show od společnosti Hasbro. Velké expozice pro letošní ročník chystají také další firmy, jako například Olymptoy s nabídkou kvalitních hraček pro všechny věkové kategorie, firma Malý génius prezentující úchvatné pěnové puzzle pro rozvíjení kreativity nebo společnost Corfix Distribution, která přiveze do Letňan novinku – konstrukční stavebnici Eitech.

Bohatou přehlídku hraček nabídne expozice dalšího z vystavovatelů – Hraček  M+S. Ve spolupráci se společností Smartlife bude na veletrhu FOR TOYS představena také nová kolekce oblečení Lego Wear. Smartlife je navíc autorizovaným dovozcem a distributorem křečků Zhu Zhu Pets, tudíž ani o tyto malé populární zvířecí hračky zde nebude nouze. Křeččí partě bude na FOR TOYS sekundovat postavička z filmu Kuky, která se zabydlí na stánku firmy Noe. Malí milovníci světoznámé kostky Lego budou jistě nadšeni z výstavní plochy společnosti Sajler & Partners, která nejen že představí nejnovější sady stavebnice Lego, ale navíc zde bude mít k dispozici i velkou hrací plochu na stavění.
Rukodělnou dílnu pro děti i dospělé zase připravuje firma Twint. Chybět nebude ani nakladatelství knih a časopisů pro děti Egmont (Barbie, Kačer Donald, Witch, Hanna Montana nebo Hello Kitty).

Na veletrhu FOR BABIES čeká na rodiče nejmenších dětí přehlídka kočárků, postýlek, nosítek, autosedaček, hraček a dalších potřeb pro děti.
Maminky se mohou těšit na prezentaci mnoha firem z oboru. Jednou z nich je i společnost Autoseating, která zastupuje značky RECARO a STM. Ta uvede na veletrhu nové vzory a výrobky pro kolekci 2012 a současný hit – revolučně skládaný kočárek Babyzen. Kočárky a další příslušenství nabídne i přední český výrobce a dovozce dětského zboží, společnosti Babypoint. Za všechny vystavovatele, kteří jsou na veletrh již přihlášeni, lze jmenovat firmy NUK, Bambino – Martin Sekyra nebo Vitpea.

Celým veletržním děním se bude prolínat doprovodný program bohatý na pódiová vystoupení pod taktovkou Domova dětí a mládeže hl. m. Prahy.
Součástí zábavného programu bude rovněž představení Inky Rybářové s klaunem Rybičkou, závody na plyšových koních Ponnie nebo diskotéka pro děti s Diamond Cats.

Obě výstavy navíc doplní modelářský a hobby veletrh Model Hobby.

POZOR – Soutěž s veletrhem FOR TOYS a FOR BABIES

Připravili jsme pro Vás soutěž s největšími veletrhy pro děti v Letňanech. Pokud si nechcete nechat ujít podzimní veletrhy, které jsou určené výhradně dětem, pak hrajte s námi. Od 29. srpna do 11. září můžete vyhrát 5×4 vstupenky – stačí najít jen odpověď na jednoduchou otázku.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Každý den nad ránem probíhá kontrola soutěžních tipů. Všichni soutěžící, jejichž tip byl již překonán, budou o tomto faktu informováni emailem. Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Napsal/a: Tisková zpráva

Toto taky stojí za přečtení!

Tipy pro péči o pleť: jak se zbavit akné v těhotenství

Jak často přemýšlíte o tom, jak hormony ovlivňují stav vašeho těla? Chápeme, že v běžném životě tomu zvláštní pozornost

Čtu dál →

Zdravé potraviny během kojení vhodné pro maminku i dítě

Kojení je velmi důležitá součást vývoje každého miminka. Prostřednictvím mléka předává maminka svému dítěti potřebné živiny, a proto je

Čtu dál →

Zpříjemněte dětem koupání. Tady je 5 tipů!

Přístup k vodě se u dětí liší podobně jako náhled společnosti na koprovou omáčku. Zatímco jedny nemůžete dostat z vany, druhé

Čtu dál →

Co na to říkáte?

Vaši e-mailovou adresu si necháme pro sebe.

Sdílet
Sdílet
TOPlist